poster

Hitlerovi bodyguardi (TV seriál)

 • USA

  Hitler's Bodyguard

Dokumentární / Historický

USA, 2008, 13x47 min

 • flanker.27
  ****

  Velmi podrobný a zajímavý dokument. Po skončení to možná posunu na 5*.(14.12.2009)

 • Hennes
  *****

  Rád sleduji dokumenty z druhé světové války a tohle je výborně zpracované . Hodnotím to skvěle jako "HITLEROVI MUŽE" z 1996. I když se jedná o seriál o 12 let mladší, objevují se jiné záznamy a rozebírají se i jiné úhly pohledu. Dá se to skvěle použít jako učební pomůcka studentům historie.(25.11.2010)

 • baribal
  ****

  velmi dobrý dokument o zákulisních praktikách SS, SA a dalších zločineckých organizací, které byly okolo adolfa hitlera. jedinou vadou je, že se některé záběry a komentáře v dílech opakují, takže jsem několikrát i váhal, jestli se náhodou nedívám podruhé na ten samý díl. Je to velmi dobrý pohled na ne tak známou stránku bezpečnosti v okolí AH a proto zaujímá tak výsadní postavení v hodnocení na žebříčku.(1.2.2011)

 • WANDRWALL
  *****

  Znovu pro nás, neobeznámené s tím jak to tehdy bylo učitečný a naučný dokumentární seriál, odhalující dění kolem Adolfa Hitlera a co se tehdy odehrávalo kolem jeho osoby i jak šli dějiny největší války v historii lidstva.(11.6.2010)

 • BloodMax
  ****

  Zajímavý dokument o atentátech na A. Hitlera a o jeho věrných ochráncích...(26.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace