Bratrům Dlouhým to náramně sedlo a musím říct, že mě Domina hodně bavila především díky napínavému vyšetřování, zamotané vraždě a několika podezřelým. Otevřené konce rád nemám, ale v tomto případě mi vůbec nevadil.(28.7.2016)

Celou dobu jsem se díval na detektivku a nakonec jsem zjistil, že jsem sledoval nějakou politickou publicistiku a navíc, že se neví, jak to vlastně bylo. To mě docela dožralo. Ale aspoň ty tři hvězdy nechám a na poslední dvě minuty se budu snažit zapomenout.(28.6.2010)

• Marigold

Typický Svoboda, jehož osten na bezpáteřní prohnilou dobu, kde zločin prorůstá do politiky a svět se hemží devianty a grázly, je v tom cítit. Stejně jako pokus natočit to moderně, podle not současné americké detektivky. Jenže i když záběr "políčkuje", pro vyprávění to má vlastně nulový přínos - většinou není příliš pochopitelné, proč musíme ten který záběr sledovat ze dvou / tří perspektiv, když úhled pohledu není nijak zužitkován (výjimkou je scéna odhalení identity řidičky a docela elegantní "sázení" informací při poradách policistů. Scénář je hodně chabý, snaha o otevřený konec s hořkým podtextem vyznívá úplně do ztracena. Herci střídají slušné momenty s nepochopitelnou prkennou deklamací, jíž vládne Kňažkův divadelní přednes. Sice se Domina snaží tvářit realisticky a drsně, ale rozhodně ji nelze sledovat jinak nez jako křečovitý slepenec motivů a tónů. Je to natočené lépe, než je zvykem u českého TV thrilleru, ale paradoxně o to bezradněji to mnohde vyznívá.(3.2.2013)

Asi jako řada jiných, tak i mě česká televizní kriminálka zajímala zejména díky herecké účasti Vladimíra Dlouhého. Bylo zároveň moc zajímavé sledovat, jak on a jeho mladší bratr výrazně vybočují oproti jiným hercům (zejména z řad dalších vyšetřovatelů).(27.6.2010)

• slunicko2

Umolousaná duchaprostá detektivka. Na památku zemřelého herce Vladimíra Dlouhého tedy mohla Česká televize vybrat něco duchaplnějšího, než tuto nudnou pseudoreportáž.(27.6.2010)