• Snorlax

Dobře mi tak, nechala jsem se nalákat na zvučná jména tvůrců, kteří spáchali zcela nezvučný a velmi zapomenutelný film. Ubohé kopírování amerických kriminálek z kdekterého města dopadlo takřka katastrofálně. Záměr pana režiséra s použitím dělení obrazu se raději ani nesnažím pochopit.(5.2.2012)

Kdopak by se nechtěl nechat bičovat od slečny v koženém oblečku a nadšeně přitom vykřikovat: Ano, má paní, děkuji, má paní? No jestli se nikdo nehlásí, tak to asi budu já, ale jelikož jsem to nikdy nezkoušel, tak to nemohu tvrdit se stoprocentní jistotou. Co se týká filmu, tak mě prostě vyšetřovatelské duo bratrů Dlouhých bavilo zejména svým lehkým slovním pošťuchováním a nejedna hláška u mne rovněž padla na úrodnou půdu. Jenže na druhou stranu bylo vyšetřování vedeno příliš akademicky, přehlížely se nepřehlédnutelné souvislosti a přestože oba kriminalisté museli projít policejními psychotesty, tak jejich reakce na provokativní poznámky o matce jednoho či ex-lásce druhého byly na úrovni sociálně nepřizpůsobivých občanů. Takže dobrý, ale tento snímek rozhodně měl na lepší hodnocení.(8.1.2014)

• WANDRWALL

Lepší než běžna současná česká televizní tvorba. Ta je zoufalá, ty nedělní filmy, to jsou vyhozené peníze. Škoda V.Dlouhého. Úžasně se hodil do řady seriozních filmů. Třeba DIVADELNÍ ROMÁN od Bulgakova.(14.8.2010)

• Siegmund

Se zájmem jsem se na tento televizní film podíval. Zejména proto, že v něm hrál Vladimír Dlouhý ve své poslední roli. Musím však říct, že mě film docela zklamal. A to i přes to, že herecké výkony byly dobré. Zklamal mě především závěr filmu. Od začátku se usilovně pátrá, aby se na konec prakticky nic nevypátralo. Jinými slovy 105 minut sledování filmu, nepřineslo kýžené rozuzlení, což mi vadilo. Tento film totiž není určen k tomu, aby měl otevřený konec a aby nutil diváka k zamyšlení. Podle mého, mělo být na konci filmu zcela jednoznačné řešení případu. Kromě toho bylo občasné rozdělování děje na všelijaká okna na obrazovce zcela samoúčelné a působilo na mě rušivě. (Středa 30.06.2010)(30.6.2010)

• Politik

Česká béčková blbost. Ať to porovnám s čímkoliv, tak 20%. Nemá cenu se na to dívat. Level těsně nad odpadem.(30.3.2015)