Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Historik
  ***

  Celou dobu jsem se díval na detektivku a nakonec jsem zjistil, že jsem sledoval nějakou politickou publicistiku a navíc, že se neví, jak to vlastně bylo. To mě docela dožralo. Ale aspoň ty tři hvězdy nechám a na poslední dvě minuty se budu snažit zapomenout.(28.6.2010)

 • Iks
  ***

  Krimi filmy z české produkce jasně dokazují, že se drží na docela slušné úrovni, a tento film to dokazuje. 65% a v neděli večer rozhodně koukatelný pořad.(1.5.2012)

 • Tommassi3
  ***

  "Hračky bejvaj plačky.. Jak řekl klasik.." ;)(18.7.2016)

 • paascha
  **

  Ve vší k úctě k nedávno zemřelému Vladimíru Dlouhému, kterého i já považuji za jednoho z těch opravdu dobrých českých herců, tohle byla obyčejná TV detektivka. Průměrná zápletka, tradiční TV obsazení, i když pár stálic chybělo, vcelku standardní výkony, ale cca po půl hodině bylo jasné, kdo je vrah, kdo mu pomáhal, atd. Pak začalo rušit množství hloupých detailů, přehrávaných scének, zkrátka a dobře, památku svého kmenového herce mohla čím dál trapnější Janečkova ČT uctít lépe.(27.6.2010)

 • Vodnářka
  ***

  Příběh byl po celou dobu hodně povrchní, spousta postav vůbec nikam nezapadala a všechno plynulo od ničeho k ničemu. Celý film zachraňuje pouze konec, který výborně vystihuje situace ze života - žádné idylistické odhalení, vyšetřovatelé pouze večer u baru dojdou k tomu, že to může být vlastně...kdokoliv... A tak se to nějak uzavře... Hvězdička taky za zajímavé promítání současně v několika oknech...a pak samozřejmě za skvělé herecké výkony Vladimíra a Michala Dlouhých.(27.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace