Osobně nemám detektivní tvorbu režiséra Jiřího Svobody příliš v oblibě, ale v tomto případě ano, coby česká televizní detektivka je Domina ucházející počin. Pokus o progresivní formu ve stylu amerických seriálů 24 hodin a CSI je sice trochu samoúčelný, ale určitě nevyznívá trapně, což se nedá říci o dějové linii týkající se aktivity lokálních televizních zpravodajců (a několika scenáristických berličkách), za herecké výkony bratrů Dlouhých bych ale klidně rád přidal i čestnou čtvrtou hvězdičku...(3.2.2013)

• Lindiště

Opravdu nevidím jediný důvod, proč něco takového bylo natočeno. Na památku Vladimíra Dlouhého měli radši dát S čerty nejsou žerty.(27.6.2010)

Celkem smysluplná odpověď např. na Kriminálku Anděl. Kromě toho rozdělování obrazu tedy, bylo spíše nefunkční. Jinak zbytek představuje opak, i detektivní zápletka ve spojení s politickým pozadím demenci skutečně nepřipomínala. 70%.(28.6.2010)

• Siegmund

Se zájmem jsem se na tento televizní film podíval. Zejména proto, že v něm hrál Vladimír Dlouhý ve své poslední roli. Musím však říct, že mě film docela zklamal. A to i přes to, že herecké výkony byly dobré. Zklamal mě především závěr filmu. Od začátku se usilovně pátrá, aby se na konec prakticky nic nevypátralo. Jinými slovy 105 minut sledování filmu, nepřineslo kýžené rozuzlení, což mi vadilo. Tento film totiž není určen k tomu, aby měl otevřený konec a aby nutil diváka k zamyšlení. Podle mého, mělo být na konci filmu zcela jednoznačné řešení případu. Kromě toho bylo občasné rozdělování děje na všelijaká okna na obrazovce zcela samoúčelné a působilo na mě rušivě. (Středa 30.06.2010)(30.6.2010)

Bratrům Dlouhým to náramně sedlo a musím říct, že mě Domina hodně bavila především díky napínavému vyšetřování, zamotané vraždě a několika podezřelým. Otevřené konce rád nemám, ale v tomto případě mi vůbec nevadil.(28.7.2016)