• hans500
  ****

  Poměrně zábavná komedie, která sice nepatří k českým nejlepším, ale naštěstí svižně plyne a má krátkou stopáž, tudíž celkový dojem je kladný.(28.3.2011)

 • GeusX
  ****

  Bláznivé energické tetičky, sem tam nějaké písničky a klasicky skvělý Jiří Hrzán v sympaticky ztřeštěné kriminální komedii. 70% (viděl jsem již mnohokrát a nevidím důvod, proč se nepodívat v tv repríze znovu na chvílemi až protivně štěbetavou Fany v podání N.Gollové... :)(27.1.2013)

 • Tosim
  ****

  Nataša Gollová si zde vystřihla roli jako z dob své největší slávy - budiž jí to přáno. Můžeme jen litovat, že to nebylo častěji :-((22.7.2003)

 • Langy10
  ****

  Fakt dobrá komedie :D:D:D(27.6.2010)

 • mzss1
  **

  Průměrný film, který mě moc neoslovil. Vtipných momentů je zde moc - to je to jediné co film drží před velkou katastrofou. Herci celkem průměrný. Nic víc zde nebylo moc dobře. Tím nechci tvrdit, že to byla ztráta času, ale byl to film na jedno podívání, takže jsem se zabavil, ale ne moc dobře. Za půl hodiny jsem si už nic nepamatoval z filmu. Bez dalších řečí hodnotím na 47% = **(29.12.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace