• Kothy
  ****

  Není to jednoduché mít kolem sebe tři učitelky. Jaromír Hanzlík by mohl vyprávět. "Kdo je vrah?" :D(31.1.2013)

 • WANDRWALL
  ***

  Učitelky ala kovboj. Prostý chlapec má pěkný vztah k přírodě a budoucí učitelka se moc nebaví se studentem medicíny, který se bojí krve. Prostého pasáčka krav si učitelka oblíbí a hrne se s ním do manželství. Medik se trápí a budoucí učitelka mu radí, aby zanechal medicíny a přenechal ji nadanějším studentům. U prostého chlapce ji přitahuje, že pase krávy a vesele si přitom zpívá a dovádí, a to jsou pro ni asi hlavní pohnutky pro vstup do manželství s hochem ze zdejší prérie.***(1.10.2010)(1.10.2010)

 • Chrustyn
  ***

  Dnes již skoro klasická česká romantika. Standardní téma nespokojeného ženušky vyšší třídy, která z nudné reality utíká k vesnickému nekňubovi, do kterého se samozřejmě zamiluje, ačkoliv nemají nic společného.(19.11.2013)

 • hippyman
  ***

  tento způsob léta zdá se mi poněkud nadhodnocený... 50%(13.7.2008)

 • swamp
  ****

  Další z prázdninových komedií s Danielou Kolářovou. Tentokrát jí parťáka dělá výborný Jaromír Hanzlík. Docela mě překvapilo, jaký situační humor se ve filmu nachází. Snad ještě větší exot než Hanzlíkův "kovboj" Honza je Víznerův Boba. :D Takového idiota bych tedy potkat nechtěl. :P(20.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace