Bouře

Storm

Drama / Rodinný

Dánsko, 2009, 82 min

The Notwist

V celku povedený dětský film,který jasně ukazuje, kde je teď velmoc dětských filmů. Žádná Émerika a už ani bohužel naše zemička, ale jsou to severské země a pak Benelux. Tento dánský filmeček je předvídatelný, čiročirý a naivní, ale všechno je tak hezky zabaleno to teplého a snesitelného hávu. Drazí Vikingové jen tak dál.(3.12.2012)

Tak to byl první film, na kterej se náš malej dokázal v kuse dívat. Já se vzadu tlemil na sedačce v obležení našich tří chrtů, kteří nechápavě vrtěli hlavama. Normálně bych s takového konce měl radost, ale toto bylo fakt moc :-) Na druhou stranu velice příjemná oddechovka na sobotní dopoledne.(11.1.2014)

Když jde na Film Europe rodinný film, vytahuji zašívání nebo igelitky s licháči. Krásně se u nich dodělávají jinak nepříjemné resty. Scénář není nijak nápaditý, podobných filmů už jsem viděla mnoho. Originální je ale humor.(6.11.2016)

• Mallinali

Pohodička pro děti? To ani omylem, je to pro děcka strašně drsný. Moje osmiletá skorošvagrová z toho donosila noční plíny už během dopoledne.(11.1.2014)

pohodicka pre decka na vikendove dopoludnie, (zaujimao by ma preco sem nessbeal dal odpad?)(1.12.2012)