Odpískané

(pořad)
všechny plakáty
Sportovní
Slovensko, 2008, 55 min

Spravodajský sumár z domácej futbalovej a hokejovej ligy, niekedy okorenený aj zostrihmi z reprezentačných či zahraničných futbalových a hokejových súťaží. Lavína gólov, pekných akcií a rozhovorov. Moderátormi sú Marcel Merčiak, Ján Hudok, Richard Fekete a Robert Minařík. (DaviD3141)

Anderton

Bolo by to zaujímavé, ak by bolo niečo zaujímavé na slovenskej futbalovej a hokejovej lige. Takže diely, keď hrá národný manšaft, sú oveľa zaujímavejšie. Už len zmodernizovať prostredie STV, dokým im ten monštrózny mrakodram nepadne na hlavu, ako pri teroristických útokov 2001. Lenže samovoľne. ()

Tomco

Legendárne Tango s belasým psom Michalekom to nie je, ale v rámci možností postačuje. Len tá naša liga, to je kapitola sama o sebe!!!! ()

SOLOM.

Naše Dohráno se mi sice líbilo o něco víc, ale i tento pořad měl svojí úroveň. Dokážu však pochopit rozladění diváků, že je reportáže z jejich lig moc nebrali – spíš ty reprezentační. Nic si z toho nedělejte, protože na tu naší ligu se taky moc dívat nedá a mnohdy z toho bolí oči. ()

Marek1991

Veľmi dobrý program, ktorý mi už nejaký ten rok prináša zhrnutie najvyššej futbalovej a hokejovej súťaže. Zameriava sa len na dva najvýznamnejšie a najobľúbenejšie kolektívne športy na Slovensku a to futbal a hokej. Podrobne rozoberá všetky zápasy a nevenuje sa komerčným zbytočnostiam, ktoré by mohli byť diskutabilné ako nejaké hitparády o najkrajší gól a podobne. Spĺňa to, čo od neho očakávam, je objektívny a zbytočne nerozoberá kontroverzie, ktoré do toho nepatria, venuje sa športu a zahŕňa aj reprezentáciu, či zápasy, ktoré s týmto súvisia ako napríklad naše kluby v KHL. Keby chceli vymyslieť alternatívu, museli by to rozdeliť a až potom by tam mohli zahrnúť aj nižšie súťaže, turnaje, či nejaké konferencie a podobne. Z moderátorov, ktorí sa tam dodnes vystriedali sa tam najvýraznejšie prejavil Marcel Merčiak, ostatní sú ďaleko za ním. Veľmi dobrý program, ktorý ak nevydrží, tak by ho malo nahradiť niečo také, aké som spomenul, ale zatiaľ to spĺňa svoj účel, len vysielací čas je dosť neskorí a opakovanie je cez pracovnú dobu väčšinovej populácie. Je to skrátka odsunuté na vedľajšiu koľaj, čo je škoda, možno by bol aj lepší a kvalitnejší, či zaujímavejší, aj keď si myslím, že žiaden komerčný cirkus by z toho nemali robiť. ()

A.Beech

Je pravda, ako tu bolo povedané, že je to staromódne, ničím zaujímavé. Ale tie 4* sú za to, že môžem vidiet zostrihy zápasov našej futbalovej ligy. Ale ako celok je to naozaj slabé, bez myšlienky. ()

rudeboy

Ukážka toho ako slovenská verejnoprávna televízia, absolútne nezvláda svoju úlohu. Tento program jednoducho nemôže robiť marketing slovenskému ligovému futbalu ani hokeju. Nie je tu nič navyše, žiaden bonus, len reportáže zo zápasov, pár tabuliek a to je všetko. Chýbajú zaujímavosti, anketa o najlepší gól kola, absolútne sa ignoruje fanúšikovská scéna, reportáže neprekračujú rámec štadióna, prevláda nudný schématizmus, chýba druhá najvyššia súťaž, vysielaci doba je na zaplakanie zlá... No najviac ma vytáča, spojenie hokeju s futbalom do jednej relácie. To sú až takí chudáci, že nemôžu spraviť zvlášť relácie pre každý šport, aby dostali (aspoň) svoju vlastnú hodinu??? Staré dobré Tango! ()

klúčik

Vedel by som si predstaviť omnoho lepší program o futbale a hokeji, ale bohužial aká úroveň líg, taká úroveň relácie. No je to omnoho lepšie ako relácia s pánom "slovanistom" Michalekom, kde bolo 50min. o Slovane a 10min o ostatných. 50%. ()

borec999

Škoda, že sa formát Odpískaného neudržal dodnes. Hodinový sumár jedného kola našej najvyššej futbalovej/hokejovej ligy plný highlightov, gólov a rozhovorov s trénermi či moderátormi v štúdiu. Krátke, informatívne, výstižné. Takéto niečo by som si pozrel určite aj dnes. 70% ()

redwik

Konečne nejaká dobrá športová relácia, ktorá prináša výsledky nielen z najvyššej slovenskej futbalovej a hokejovej ligy, nejakých významnejších európskych futbalových líg a NHL. Obzvlášť ma potešilo zaradenia reportáží z basketbalovej, volejbalovej čí hádzanárskej extraligy. Dĺžka 55 minút je myslím si ideálna, stihne sa urobiť viacero rozhovorov alebo pohľadov do rôznych tabuliek. Vždy keď mám na to príležitosť, tak si rád Odpískané pozriem. Skvelé zosumarizovanie pre športového fajnšmekra. ()

Tomi12

Suhlasim s Tomcom. Aj ked vsetci vieme ze nasa liga za vela nestoji hlavne ta futbalova, ale aspon ze sa niekto zaujima o nase najvyssie sutaze v tychto dvoch najpopularnejsich sportoch. Sice by sa to dalo urobit ovela lepsie, ale budme vdacni aspon za toto. Skoda len ze aj s odpiskanym to ide dole vodou a tie vysielacie casy tie uz radsej nebudem ani komentovat. ()