Scorpions, The: Moment of Glory (Live with the Berlin Philharmonic Orchestra) (koncert)

Hudební / Dokumentární

Německo, 2001, 108 min

Pit Weyrich

Komentáře uživatelů ke koncertu (6)

Hlas jak víno hlavního zpěváka (čím starší tím lepší). Spojení orchestrální hudby a klasického rocku = tah na bránu. Vše pěkně načančané a připavené pro hudební zážitek.(30.7.2011)

Scorpions a filharmonie a sbor spolu s hvězdnými hosty, to byl geniální tah!. Moment of Glory 2x a hned 2x mě to naprosto dostalo. Úžasný počin!(4.6.2011)

Tak to bylo hodně silné pohlazení na duši a nebudu se stydět přiznat, že jsem u moment of glory a především u Here In My Heart bulel jako mimino. Nádherný koncert!(12.8.2012)

Koncert samotný nic moc - Scorpioni se moc neodvázali... Ale hudba perfektní - asi nejlepší skloubení klasické hudby a rocku, jaké jsem slyšel, lepší než třeba u Metallicy nebo KISS...(18.9.2012)

Zajímavé spojení orchestrální a rockové hudby. Kapela zní výborně. Jen mi tu zkrátka chyběla skladba "Send Me An Angel"...4*(18.1.2015)

Miluju Scorpiony, miluju orchestrální hudbu a z jejich spojení vzniklo něco neskutečného.(14.1.2012)