Neodvratná pomsta

Wrong Turn at Tahoe

Krimi / Thriller

USA, 2009, 87 min

• Martin741

prvoplanova sucharina tak za 5 %(1.11.2014)

• LiVentura

Divné..(8.6.2013)

Tak takovou libárnu jsem fakt nečekal!! Ne jenom skvělej akčnák ale taky vyborné drama a parádní GANGSTERKA!!! Příběh o bodyguardovi jednoho gangstera který řeší své obchody ten film má vše co mě se líbí! Akční scéne naprosto propracované a ten závěreční masakr! No prostě pecka! To bych nečekal že zrovna film Cubou Goddingem Jr. a zrovna gangsterka se mi bude libit tak hodně no jako fakt jsem čuměl. Jestlí má nekdo rád gangsterky doporučuji všema deseti jen bych si přál aby to trošku sčervenalo...už jsem ani nedoufal že najdu dobrou gangsterku která vznikla po roce 2000 ale našel jsem...no čumim jako blázen! :-)(11.8.2011)

Rozpočet $6miliónov║ záverom sa to v likvidácii kumpáňov troška preženie, nakoniec len báchorka /40%/(5.6.2010)

Perfektný bečkový thriller, ktorý by mal za podpory lepšieho príbehu naozaj slušné ambície. Ambície však rozhodne mali aj scenáristi, a keď už sa nedalo nejak zvlášť pohnúť s originalitou scenára, tak si to vynahradili aspoň kvalitou dialógov, ktorá bola na vybrúsenej úrovni. Hlášky a slovné prešmyčky možno nepatria do prvej ligy, ale na tento typ filmu je to určite nadpriemer. A keby Harvey Keitel ako záporák pridal trošku viac zo svojej večnej charizmy a boli by to čistokrvné štyri. 75%.(11.2.2010)