Neodvratná pomsta

Wrong Turn at Tahoe

Krimi / Thriller

USA, 2009, 87 min

70% nářez se skvělým scénářem, pyšnící se koukatelně výjimečným obsazením, s naprosto překvapivě vážně hrajícím Cubou, který, "vystajlován" do kožené bundičky kostí ne-jednoho gangsta frajera s takovou vážností, s jakou Keitel hraje drogového bosse. Nebýt odfláknutého příběhu a nataženou nůďo ďourou v úvodu, mohlo to být na poctivé čtyři...(16.6.2012)

Perfektný bečkový thriller, ktorý by mal za podpory lepšieho príbehu naozaj slušné ambície. Ambície však rozhodne mali aj scenáristi, a keď už sa nedalo nejak zvlášť pohnúť s originalitou scenára, tak si to vynahradili aspoň kvalitou dialógov, ktorá bola na vybrúsenej úrovni. Hlášky a slovné prešmyčky možno nepatria do prvej ligy, ale na tento typ filmu je to určite nadpriemer. A keby Harvey Keitel ako záporák pridal trošku viac zo svojej večnej charizmy a boli by to čistokrvné štyri. 75%.(11.2.2010)

Dobre natočená drsná gangsterka s dosť jednoduchým dejom.(22.7.2014)

Další průměrný snímek z podsvětí, tentokrát ale hlavní šéfové mafie byli takoví nic moc. Harvey Keitel mě ale překvapil, tady to stáří bylo na něm hodně vidět (chudák). Cuba podal slušný výkon, to se musí nechat. Potom byla škoda, že nedostal víc prostoru Johnny Messner, je to sympaťák. Film byl bohužel bez většího napětí, akce taky takové vlažné, i když závěrečná vyvražďovačka v té vile byla velmi solidní. Suma sumárum 60%. // (1.11.2014) NOVA CINEMA - První připomenutí této průměrné gangsterky, tentokrát s CZ dabingem, který nevadil. Rímský se Švarcem to zmákli. V komentáři z minula jsem řekl vše podstatné, takže jen potvrzuji 3 hvězdy, ba dokonce pár procent přidávám. 65% (with J.)(10.5.2011)

• LiVentura

Divné..(8.6.2013)