Neodvratná pomsta

Wrong Turn at Tahoe

Krimi / Thriller

USA, 2009, 87 min

Tak takovou libárnu jsem fakt nečekal!! Ne jenom skvělej akčnák ale taky vyborné drama a parádní GANGSTERKA!!! Příběh o bodyguardovi jednoho gangstera který řeší své obchody ten film má vše co mě se líbí! Akční scéne naprosto propracované a ten závěreční masakr! No prostě pecka! To bych nečekal že zrovna film Cubou Goddingem Jr. a zrovna gangsterka se mi bude libit tak hodně no jako fakt jsem čuměl. Jestlí má nekdo rád gangsterky doporučuji všema deseti jen bych si přál aby to trošku sčervenalo...už jsem ani nedoufal že najdu dobrou gangsterku která vznikla po roce 2000 ale našel jsem...no čumim jako blázen! :-)(11.8.2011)

Béčková střlecí gangsterka, která sice patří spíše do let minulých, ale o to víc potěšila. Dialogy fajn, akce výborná a herecky to taky sedlo, ačkoliv nemůžu si pomoct, ale Kuba zrovna zabiják neni. 80%(7.3.2012)

• Sprite

První polovina takřka o ničem a Cuba Gooding Jr. mi do hlavní role absolutně neseděl.(21.7.2011)

Rozpočet $6miliónov║ záverom sa to v likvidácii kumpáňov troška preženie, nakoniec len báchorka /40%/(5.6.2010)

I za bajku o štíru a žábě si zaslouží tento povedený krimithriller s kvalitním obsazením a scénářem 70%.(6.8.2010)