Neodvratná pomsta

Wrong Turn at Tahoe

Krimi / Thriller

USA, 2009, 87 min

"Jedinej důvod, proč tu ještě oba neležíte vobtažení křídou, je, že jsem zvědavej.." A to já byl právě taky, jestli opravdu ten náš "Kubík junior" zase jednou po sakra dlouhé době nacouval do projektu, v němž by tenhle kdysi dávno oscarový herec nebyl jen pro smích.. A budiž moje zvědavost blahořečena, protože tahle skvěle napsaná - Bože, ty dialogy mě hodně zahřály u srdce !! Tady se Eddie Nickerson hodně vytáhnul !! - a zrežírovaná temná gangsterka, byť béčková jako kráva, plná skvostných odkazů na mnohem slavnější bijáky se prostě moc povedla.. Režisér Franck Khalfoun prostě jede, a že tahle krutopřísná krvavá a především zábavná jízda bez jediného kladného hrdiny není jen pouhým dílem náhody, jasně dokazuje jeho poslední snímek, totiž luxusní žánrovka Maniac, kde exceluje Elijah Wood..(10.12.2014)

70% nářez se skvělým scénářem, pyšnící se koukatelně výjimečným obsazením, s naprosto překvapivě vážně hrajícím Cubou, který, "vystajlován" do kožené bundičky kostí ne-jednoho gangsta frajera s takovou vážností, s jakou Keitel hraje drogového bosse. Nebýt odfláknutého příběhu a nataženou nůďo ďourou v úvodu, mohlo to být na poctivé čtyři...(16.6.2012)

Rozpočet $6miliónov║ záverom sa to v likvidácii kumpáňov troška preženie, nakoniec len báchorka /40%/(5.6.2010)

Tak takovou libárnu jsem fakt nečekal!! Ne jenom skvělej akčnák ale taky vyborné drama a parádní GANGSTERKA!!! Příběh o bodyguardovi jednoho gangstera který řeší své obchody ten film má vše co mě se líbí! Akční scéne naprosto propracované a ten závěreční masakr! No prostě pecka! To bych nečekal že zrovna film Cubou Goddingem Jr. a zrovna gangsterka se mi bude libit tak hodně no jako fakt jsem čuměl. Jestlí má nekdo rád gangsterky doporučuji všema deseti jen bych si přál aby to trošku sčervenalo...už jsem ani nedoufal že najdu dobrou gangsterku která vznikla po roce 2000 ale našel jsem...no čumim jako blázen! :-)(11.8.2011)

Jsou chvile,kdy dokaze i maly pes kousnout toho velkeho!A jeste mu i vrati drobne za dolar.Ale byt zabou,stira bych na zadech nevozil.(9.9.2011)