poster

Neodvratná pomsta

 • USA

  Wrong Turn at Tahoe

Krimi / Thriller

USA, 2009, 87 min

 • Tommassi3
  ****

  "Jedinej důvod, proč tu ještě oba neležíte vobtažení křídou, je, že jsem zvědavej.." A to já byl právě taky, jestli opravdu ten náš "Kubík junior" zase jednou po sakra dlouhé době nacouval do projektu, v němž by tenhle kdysi dávno oscarový herec nebyl jen pro smích.. A budiž moje zvědavost blahořečena, protože tahle skvěle napsaná - Bože, ty dialogy mě hodně zahřály u srdce !! Tady se Eddie Nickerson hodně vytáhnul !! - a zrežírovaná temná gangsterka, byť béčková jako kráva, plná skvostných odkazů na mnohem slavnější bijáky se prostě moc povedla.. Režisér Franck Khalfoun prostě jede, a že tahle krutopřísná krvavá a především zábavná jízda bez jediného kladného hrdiny není jen pouhým dílem náhody, jasně dokazuje jeho poslední snímek, totiž luxusní žánrovka Maniac, kde exceluje Elijah Wood..(10.12.2014)

 • Morholt
  ****

  Béčková střlecí gangsterka, která sice patří spíše do let minulých, ale o to víc potěšila. Dialogy fajn, akce výborná a herecky to taky sedlo, ačkoliv nemůžu si pomoct, ale Kuba zrovna zabiják neni. 80%(7.3.2012)

 • bourec
  ***

  Při sledování tohodle filmu máte jednoznačně pocit,že jste už něco podobnýho někde viděli.Samozřejmě je to téma dost omšelý,stokrát použitý,ale vono co v týhle době neni.Tenhle film funguje dobře,hlavně jeho druhá část.Jen by mě zajímalo,kdo poradil rejžovi,aby do hlavní role obsadil debilního herce M.Ferrera.Ten tomu moc nedává,spíš u mě film o dvacet procent sráží.Škoda.50%.(26.2.2011)

 • genetique
  ****

  Perfektný bečkový thriller, ktorý by mal za podpory lepšieho príbehu naozaj slušné ambície. Ambície však rozhodne mali aj scenáristi, a keď už sa nedalo nejak zvlášť pohnúť s originalitou scenára, tak si to vynahradili aspoň kvalitou dialógov, ktorá bola na vybrúsenej úrovni. Hlášky a slovné prešmyčky možno nepatria do prvej ligy, ale na tento typ filmu je to určite nadpriemer. A keby Harvey Keitel ako záporák pridal trošku viac zo svojej večnej charizmy a boli by to čistokrvné štyri. 75%.(11.2.2010)

 • Dale
  ***

  Dobre natočená drsná gangsterka s dosť jednoduchým dejom.(22.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace