Neodvratná pomsta

Wrong Turn at Tahoe

Krimi / Thriller

USA, 2009, 87 min

Při sledování tohodle filmu máte jednoznačně pocit,že jste už něco podobnýho někde viděli.Samozřejmě je to téma dost omšelý,stokrát použitý,ale vono co v týhle době neni.Tenhle film funguje dobře,hlavně jeho druhá část.Jen by mě zajímalo,kdo poradil rejžovi,aby do hlavní role obsadil debilního herce M.Ferrera.Ten tomu moc nedává,spíš u mě film o dvacet procent sráží.Škoda.50%.(26.2.2011)

Další průměrný snímek z podsvětí, tentokrát ale hlavní šéfové mafie byli takoví nic moc. Harvey Keitel mě ale překvapil, tady to stáří bylo na něm hodně vidět (chudák). Cuba podal slušný výkon, to se musí nechat. Potom byla škoda, že nedostal víc prostoru Johnny Messner, je to sympaťák. Film byl bohužel bez většího napětí, akce taky takové vlažné, i když závěrečná vyvražďovačka v té vile byla velmi solidní. Suma sumárum 60%. // (1.11.2014) NOVA CINEMA - První připomenutí této průměrné gangsterky, tentokrát s CZ dabingem, který nevadil. Rímský se Švarcem to zmákli. V komentáři z minula jsem řekl vše podstatné, takže jen potvrzuji 3 hvězdy, ba dokonce pár procent přidávám. 65% (with J.)(10.5.2011)

I za bajku o štíru a žábě si zaslouží tento povedený krimithriller s kvalitním obsazením a scénářem 70%.(6.8.2010)

Béčková střlecí gangsterka, která sice patří spíše do let minulých, ale o to víc potěšila. Dialogy fajn, akce výborná a herecky to taky sedlo, ačkoliv nemůžu si pomoct, ale Kuba zrovna zabiják neni. 80%(7.3.2012)

Tak takovou libárnu jsem fakt nečekal!! Ne jenom skvělej akčnák ale taky vyborné drama a parádní GANGSTERKA!!! Příběh o bodyguardovi jednoho gangstera který řeší své obchody ten film má vše co mě se líbí! Akční scéne naprosto propracované a ten závěreční masakr! No prostě pecka! To bych nečekal že zrovna film Cubou Goddingem Jr. a zrovna gangsterka se mi bude libit tak hodně no jako fakt jsem čuměl. Jestlí má nekdo rád gangsterky doporučuji všema deseti jen bych si přál aby to trošku sčervenalo...už jsem ani nedoufal že najdu dobrou gangsterku která vznikla po roce 2000 ale našel jsem...no čumim jako blázen! :-)(11.8.2011)