poster

The Room

Drama / Romantický / Komedie

USA, 2003, 99 min

Režie:

Tommy Wiseau

Scénář:

Tommy Wiseau

Kamera:

Todd Barron
 • eurika
  odpad!

  Žiadny najlepší najhorší film, žiadna zlatá malina, len čím skôr zabudnúť. Je priam zločin skloňovať slovo kultový v akejkoľvek súvislosti s týmto brakom.(18.2.2013)

 • Hitman_47
  *****

  Naprostý kult ! Něco tak hovadského se prostě musí vidět ! Tommy Wiseau aka Ed Wood 21. století. Škoda, že nenatočil více filmů.(8.10.2015)

 • Dadel
  *

  Představte si pornofilm, který někdo brutálně prostříhal tak, aby se dal vysílat od 20 hod. v televizi. Přesně takhle vypadá The Room. Možná se zasmějete, ale spíš nuceně než upřímně, a pod tím úsměvem se budete nudit.(16.9.2011)

 • iHyik
  **

  U tohoto filmu jsem se skvěle bavil jen z jediného důvodu. A to díky následující drinking game: Napij se pokaždé, když se otevřou dveře od bytu. Napij se pokaždé, když někdo řekne: "Oh, hi." Napij se pokaždé, když se Johnny samolibě zachechtá. Napij se pokaždé, když někdo řekne Lise, že je sexy anebo beutiful. Napij se pokaždé, když Mark řekne: "Johnny is my best friend." Naštěstí jsme nemuseli pít u toho, když někdo někomu řekl, že ho miluje, anebo když se ve filmu objevil špatné naklíčovaná, anebo totálně absurdní, debilní a zbytečná scéna. Doporučuji mimochodem tyto titulky (http://www.titulky.com/The-Room-172843.htm), které vám zároveň poví pár zajímavostí. Na jednu stranu je to geniálně dementní, na druhou stranu je to prostě jen dementní a lobotomické.(12.2.2013)

 • Othello
  *****

  "I knew a girl who has dozen boyfriends. One of them figured that out and he beat her so bad, she ended up in the hospital for few days." "Hahahahahahahahahahahaha. What a great story, Mark." Festivale otrlého diváka - HNED!(26.3.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace