poster

The Room

Drama / Romantický / Komedie

USA, 2003, 99 min

Režie:

Tommy Wiseau

Scénář:

Tommy Wiseau

Kamera:

Todd Barron
 • Steffa.
  *****

  Je to po všech stránkách tak špatný, až je to skvělý. Plus když si uvědomíte, že to tvůrce myslel vážně, je to na přidání další hvězdy. :D Viděno v Kabinetu múz, takže opravdový zážitek!(25.5.2015)

 • Hitman_47
  *****

  Naprostý kult ! Něco tak hovadského se prostě musí vidět ! Tommy Wiseau aka Ed Wood 21. století. Škoda, že nenatočil více filmů.(8.10.2015)

 • vurhor
  *

  Myslím, že dokonce i naše telenovela byla lépe natočená. A to už je sakra co říct! Když se tak člověk dívá na hlavního představitele a jeho herecký výkon, plus s tím otřesným přízvukem, člověku začne vrtat hlavou, jestli si z toho náhodou nedělá prdel. Obzvlášť, když je zároveň režisérem a scénáristou. Evidentně nedělá. Taky se mu podařilo natočit film, ve kterém téměř nic nefunguje, nicméně ta nefunkčnost a ty hovna, co všechny postavy během filmu řeknou, jsou strašně a příšerně skvělý. Ed Wood má silného konkurenta. Hovado Tommy Wiseau natočil tak příšernej film, až je vlastně neskutečně zábavnej.(9.7.2016)

 • Philcze
  *****

  Pravděpodobně nejhorší film všech dob, ale naprosto zvráceně zábavný. odpad!/5*(24.1.2011)

 • Pirabin
  *****

  JŮ TÉRING MÝ EPART LISA!!!! JŮ TERING MÝ EPART!!!! HAHAHA KŮL STORY MARK! Prohlašuji, že sledování tohoto filmu na mě neměl žádné vedlejší účinky....HAW JÓR SEKSUÁL LAJF GOUS?(27.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace