The Room

USA, 2003, 99 min

Tommy Wiseau

Tommy Wiseau

Todd Barron

Je to po všech stránkách tak špatný, až je to skvělý. Plus když si uvědomíte, že to tvůrce myslel vážně, je to na přidání další hvězdy. :D Viděno v Kabinetu múz, takže opravdový zážitek!(25.5.2015)

Naprostý kult ! Něco tak hovadského se prostě musí vidět ! Tommy Wiseau aka Ed Wood 21. století. Škoda, že nenatočil více filmů.(8.10.2015)

• vurhor

Myslím, že dokonce i naše telenovela byla lépe natočená. A to už je sakra co říct! Když se tak člověk dívá na hlavního představitele a jeho herecký výkon, plus s tím otřesným přízvukem, člověku začne vrtat hlavou, jestli si z toho náhodou nedělá prdel. Obzvlášť, když je zároveň režisérem a scénáristou. Evidentně nedělá. Taky se mu podařilo natočit film, ve kterém téměř nic nefunguje, nicméně ta nefunkčnost a ty hovna, co všechny postavy během filmu řeknou, jsou strašně a příšerně skvělý. Ed Wood má silného konkurenta. Hovado Tommy Wiseau natočil tak příšernej film, až je vlastně neskutečně zábavnej.(9.7.2016)

Pravděpodobně nejhorší film všech dob, ale naprosto zvráceně zábavný. odpad!/5*(24.1.2011)

JŮ TÉRING MÝ EPART LISA!!!! JŮ TERING MÝ EPART!!!! HAHAHA KŮL STORY MARK! Prohlašuji, že sledování tohoto filmu na mě neměl žádné vedlejší účinky....HAW JÓR SEKSUÁL LAJF GOUS?(27.7.2012)