poster

The Room

Drama / Romantický / Komedie

USA, 2003, 99 min

Režie:

Tommy Wiseau

Scénář:

Tommy Wiseau

Kamera:

Todd Barron
 • KlárkaS
  *****

  Řeknu vám, vidět to v Londýně ve vyprodaném kině s (lehce) přiopilým nadšeným publikem a s živým úvodem od Tommyho Wiseaua a Grega Sestera, a s házením stovkami lžiček při každé scéně s lžícovými dekoracemi, to byl teda zážitek. Pravý kultovní film, který je fakt tak špatný, až je dobrý. Shut the fucking door Lisa!(10.2.2014)

 • Hromino
  *****

  Já vám nevím... tak nějak sbírám slova, abych napsal aspoň trochu soudný komentář k tomuhle dílu, ale nějak mi to nejde. Připadám si úplně vygumovanej. Přirovnal bych můj současný stav třeba k tomu, jako by mi někdo několik hodin v kuse pouštěl Nyan Cat až do zjebnutí. Tohle je prostě fakt něco nesmazatelného. Nudnější porno scény jsem teda ještě nikde neviděl, hlášky jako „I did not hit her, it's a bullshit! I did NAAAAAT... oh, hi Mark!” nebo „You're tearing me apart, Lisa!” jsou prostě už klasika a Wiseaův hekavý smích mi bude znít v uších asi ještě hodně dlouho. Je to peklo, ale věřím, že až se na to podívám někdy s přáteli v podnapilém stavu a se slušnou zásobou plastových lžiček, pak si to teprve užiju. Do té doby to bude ale nevonný odpádek, pane Wiseau, na to vemte lžičku. –– Edit: Už jsem tak učinil. Zvyšuji na plnou palbu.(17.8.2011)

 • Philcze
  *****

  Pravděpodobně nejhorší film všech dob, ale naprosto zvráceně zábavný. odpad!/5*(24.1.2011)

 • SHI-SHA
  ****

  Skvěle jsem se bavil, samozřejmě ne z důvodu, který Tommy Wiseau zamýšlel, když film tvořil. Ale až tak strašný/skvělý jak jsem čekal to nebylo.(24.1.2016)

 • eye candy
  odpad!

  Tommy Wiseau si očividně žije ve svém vlastním podivném světě. Ve světě, ve kterém žije jeho okolí, se jeho kultovní opus magnum nazývá "The Room" a jde o exhibici, těžce nemocného egomaniaka, hraničící se znásilněním kinematografie. Wiseauovi navíc samo o sobě nestačilo, že svou úchylnou existenci, představil světu prostřednictvím kriminálně špatné režije a scénáře, ke všemu se ještě obsadil do hlavní role a musel tak šlápnout okovanou botou na práh bolesti snad každému, kdo toto zvěrstvo dokoukal do konce a navypadly mu oči z důlku. Wiseau je totiž tak mizerným herecem, že vyčnívá i mezi zbylými, extrémně špatnými, herci. Vždy když se objevil na scéně a promluvil jsem měl pocit, jako bych si zblízka prohlédl obsah Pandořiny skříňky. Tenhle film je opravdu tak špatný, jak se o něm traduje. Asi 20x jsem měl chuť to vzdát a po dokoukání jsem cítil velmi intenzivní psychickou nepohodu.(26.5.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace