ČT Live - Divokej Bill (koncert)

• Česko

Divokej Bill: Lucerna

Hudební / Dokumentární

Česko, 2004, 57 min

Tomáš Liška

Komentáře uživatelů ke koncertu (12)

"Are you ready, Lucerna?" To bylo tenkrát, když ve skupině Divokej Bill naposledy vybuchla nezkrotná energie a byl to nezapomenutelný zážitek. Ty následné komerční prefabrikáty vyráběné pro rádia už se téhle atmosféře nedokázaly ani přiblížit. Pro mne zkrátka Divokej Bill zemřel na vrcholu v roce 2004, protože jsem raději zapomněl na to, kterak peníze zkrotily v Billovi jeho původní divokost.(28.5.2015)

Jako menší jsem na nich ujížděl. Některé jejich písničky si pustím vyloženě kvůli tomu, že se mi líbí text, u jiných text pomíjím, protože bych jeho smysl marně hledal a užívám si perfektní sehranost skupiny. Nálada celého záznamu je výborná, pohodová a moc mi připomíná chvíle, kdy si stejnou pohodovou atmosféru užíváme u pití a dobré muziky s celou naší partou. Za mě 10\10.(24.5.2015)

Tohle je přesně ten typ hudby, který můžu. Koncert z Lucerny je už pouhé zpestření. Potěší i hosté Lou Fanánek Hagen či Wohnout. 90% (hubda: *****) IMDb.com: 8,2/10(21.9.2011)

:-)(16.2.2013)

Příjemný oddechový zážitek. Viděl jsem to kdysi za deštivé noci na ČT a nezklamalo mě to. 70% - 4****(9.12.2009)

Něco se mi od nich líbí víc, něco míň. A stejně jako oblíbenost písniček je i tenhle koncert na kterým není moc co hodnotit, když se odvýjí od hudby.(25.7.2010)

Já myslím, že tady po tý Lucerně přišel (pro mě) začátek konce :-/ Ale Propustka do pekel působila ve svojí době jako příjemné osvěžení, i když dnes už mi to moc neříká. Koncert je celkem fajn, navíc mapuje všecky videoklipy do roku 2004.(1.9.2012)

Neuvěritelnej mazec... Vřele doporučuju...(27.5.2010)

Lepší koncert Bivokýho Billa jsem neviděl. Parádní energie se stupňovala do poslední minuty. Všichni hosté skvěle zapadli do kapely! ..PS: ještě Divokej Bill - Best Of Video (*****)(25.3.2015)

Kapelu Divokej Bill jsem jeden čas poslouchal docela hodně a docela rád. Dnes už tomu tak úplně není, ale koncert jsem viděl v době, kdy mi tato hudba něco říkala, a proto je mé hodnocení více než kladné.(10.6.2013)

Co si budeme nalhávat toto byl jejich vrchol.(21.3.2013)

Divokej Bill umí prostě zahrát velké textařské divadlo a na koncertech předvádějí nádhernou show! Všechny jejich skladby mají krásné silné refrémy :) Měla jsem možnost je poznat osobně , posedět s nimi a moc mile mě překvapili svým obyčejným nenamachrovaným chováním a vystupováním :)(18.2.2015)