Jenifer Lopez: Let's Get Loud

13. If You Had My Love
14. Love Don‘t Cost a Thing
15. Plenarriqueňa (MM_Ramone)

MM_Ramone

Úžasné! Dokonalé! Bravo! Koncert Jennifer Lynn Lopez v Porto Ricu. Žena, ktorá si splnila americký sen sa prišla predviesť rodákom svojich predkov do slnečného, exotického Karibiku. Jej vystúpenie je jedna obrovská megashow premyslená do posledného detailu. Priestranné pódium, veľkoplošné obrazovky, videoprojekcia, svetelné a pirotechnické efekty plus výborná kozmopolitná kapela a profesionálni tanečníci. Všetko na najvyššej úrovni. Jennifer počas vystúpenia stihne šesť krát zmeniť svoj vzhľad. Na úvod sa zjaví v ohnivo červených, vyzívavých latino šatách, tie vymení za coolový dirty street look, ten je nasledovaný romantickými, ľahkými bielymi šatami a veľkou ružou vo vlasoch, potom nastupuje modernizovaný disco style a pseudotoreadorský kostím, koncert zakončí bosá, v jednoduchej bielej sukni, havajskej podprsenke, s patričkami na krku. V každej z týchto póz vyzerá skvele. Som síce srdcom aj dušou cynický punkrocker, ale to ešte neznamená, že nedokážem oceniť niečo výnimočné. No a záznam vystúpenia Jennifer Lopezovej v Porto Ricu je výnimočný. Je ukážkou profesionality v najvyššej lige svetového showbiznisu. Hey Ho J.Lo! ***** ()

peiton

Nech pozerám ako pozerám,nenachádzam slová.Umne zvládnutá,správne načasovaná,čistá lekcia tanečnej a kostýmovej prehliadky,tak ako sa to má robiť. Jennifer Lopez je pre mňa multifunkčnou umelkyňou,čiže-skvelou speváčkou,ešte lepšiou tanečníčkou a v neposlednom rade i fajn herečkou.Je prosto talent od prírody a hlavne a to je dôležité,má to v hlave v poriadku.Moje sebavedomie a srdce utrpelo dalšiu veľkú a hlbokú ranu Máme sa čo učiť dievčatá :) ()

Paity

Nejsem nějaký její extra fanda, některé písničky se mi ale líbí a také umím ocenit, když někdo naživo umí udělat super show. Ona mezi ty lidi patří. ()

Angel30

Super koncert nabitý pozitivní energií, Jennifer je celkem dobrá zpěvačka, která má co nabídnout a to nejen hlasově :) Já jsem se za celou dobu skvěle bavila! ()