Děsivá předpověď (TV film)

MegaFault

Koniec sveta

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 2009, 90 min

Paul Bales

Adam Silver
  • castor

Pohled na filmografii režiséra mluví za vše. Efekty vznikající na trochu lepším počítači, nabalené na prachmizerný děj, nezvládnuté vedení kohokoliv ze štábu a nesmírně úsměvné situace, jaro nikdy neudělají. Při pohledu na vykulenou Brittany Murphy (8. míle, Neříkej ani slovo) nicméně tu a tam naskočí husí kůže při pocitu, jak je téhle mladé herečky škoda!! Stejně jako je škoda, že se její talent mělnit v takových zbytečných látkách.(7.12.2013)

• JohnMiller

Bol by to ultra namakaný film plný výborných efektov keby to robili amatérsky tvorcovia. Ale nerobili to oni .......a aj na TV film tam bolo príliš veľa výbuchov ktoré sa kopírovali. Tak isto ako zem ktorá sa tak neprirodzene prepadala až to bolo na smiech. Jednu hviezdu dávam za Brittany Murphy ktorá hrala svoje scény na pokraji zúfalstva tak dobre až sa to do filmu nehodilo. Takisto aj béčkar Bruce Davison tiež dobrý.(14.4.2013)

• Martin741

Sracka ako vysita so vsetkymi svojimi digitalnymi vybuchmi, digitalnym zemetrasenim a tragickymi hereckymi vykonmi. 0 %(28.1.2014)

• Gilmour93

„Při natáčení MegaFault jsem konečně mohl zúročit zkušenosti ze seriálu E.R., protože bez pravidelné intravenózní dávky deseti jednotek Diazepamu bych to zkrátka nedal..“(Eriq La Salle). No, já myslím, že si o sedativa řekli i jeho kolegové. Třeba taková Brittany vypadala, že je pod nimi soustavně a navíc byla tak zlíčená, že jsem se jí bál víc, než zemětřesení..(3.2.2014)

• jonyyy

A já si říkal, že se už společností Asylum nachytat nenechám. Našel jsem film na nějakém fóru o katastrofácích a viděl jméno Brittany Murphy, tak jsem si říkal, že půjde jen o nějaké béčko a ne tuto továrnu na braky. Pro boha k čemu ses to Brittany nechala ukecat. Scéna, kterou popisuje gr8 escape s běžícím pilotem s hasičákem fakt neměla chybu. 30%(13.4.2011)