poster

Děsivá předpověď (TV film)

 • USA

  MegaFault

 • Slovensko

  Koniec sveta

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 2009, 90 min

Scénář:

Paul Bales

Kamera:

Adam Silver

Producenti:

Thomas P. Vitale
(další profese)
 • LIVINGDEAD
  ***

  Ale jo :-), dalo se na to dívat. Efekty prasklin na dobré úrovni!(28.2.2010)

 • Gilmour93
  *

  „Při natáčení MegaFault jsem konečně mohl zúročit zkušenosti ze seriálu E.R., protože bez pravidelné intravenózní dávky deseti jednotek Diazepamu bych to zkrátka nedal..“(Eriq La Salle). No, já myslím, že si o sedativa řekli i jeho kolegové. Třeba taková Brittany vypadala, že je pod nimi soustavně a navíc byla tak zlíčená, že jsem se jí bál víc, než zemětřesení..(3.2.2014)

 • JohnMiller
  *

  Bol by to ultra namakaný film plný výborných efektov keby to robili amatérsky tvorcovia. Ale nerobili to oni .......a aj na TV film tam bolo príliš veľa výbuchov ktoré sa kopírovali. Tak isto ako zem ktorá sa tak neprirodzene prepadala až to bolo na smiech. Jednu hviezdu dávam za Brittany Murphy ktorá hrala svoje scény na pokraji zúfalstva tak dobre až sa to do filmu nehodilo. Takisto aj béčkar Bruce Davison tiež dobrý.(14.4.2013)

 • lennyd
  *

  Po odstřelu hor kvůli stavbě se najednou začne napříč Amerikou šířit obrovská trhlina, doprovázející ničivá zemětřesení. Seizmoložka Amy (Brittany Murphy), mající právě přednášku o nutnosti včasného varování před zemětřesením, je jedinou nadějí na záchranu - pokud, společně s střelmistrem Boomerem (Eriq La Sallem) naleznou způsob, jak vše zastavit... Film mi tu ležel hrozně dlouho, leč v originálním znění a bez titulků, a nějak jsem si na něj netroufal (ač mne, díky obsazení Brit. Murphy tento film docela lákal). A nedávno jsem zahlédl, že tento film dává jedna z televizí, tak jsem si čas udělal a zkoukl jej. A musím zcela nezaujatě říct, že jsem si ten čas měl ušetřit na něco lepšího, a na tento film se nedívat ani s dabingem, ani v původním znění, ale radši vůbec. Fakt netuším, co komu Brittany udělala (a vlastně i Eriq La Salle či Bruce Davison), že se musí snižovat k účasti ve filmech Asyla (a nebo kde Asylum vzalo dostatek peněz, aby je zaplatilo ?). Nicméně se tento film nijak nevychyluje z kvality ostatních Asyláckých filmů - vizuální efekty na úrovni pár desítek let zpátky, příběh - jednak ohraný, a jednak stupidní (jak nejlépe zastavit zemětřesení? No postavit mu do cesty ještě větší zemětřesení). No nic - jedna hvězdička z úcty k Brittany Murphy (rest in peace)...(10.12.2013)

 • waits
  *

  Odfláknutá záležitost s nedůstojně okatými počítačovými efekty, nezajímavými herci a nudnými dialogy.(25.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace