poster

Děsivá předpověď (TV film)

 • USA

  MegaFault

 • Slovensko

  Koniec sveta

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 2009, 90 min

Scénář:

Paul Bales

Kamera:

Adam Silver
(další profese)
 • Gilmour93
  *

  „Při natáčení MegaFault jsem konečně mohl zúročit zkušenosti ze seriálu E.R., protože bez pravidelné intravenózní dávky deseti jednotek Diazepamu bych to zkrátka nedal..“(Eriq La Salle). No, já myslím, že si o sedativa řekli i jeho kolegové. Třeba taková Brittany vypadala, že je pod nimi soustavně a navíc byla tak zlíčená, že jsem se jí bál víc, než zemětřesení..(3.2.2014)

 • pools
  *****

  Bavil jsem se každou sekundu! Skoro tak dobré jako Plan 9! Celek krásně doplňoval neskutečný český dabing! Jen houšť!(29.9.2012)

 • Martin741
  odpad!

  Sracka ako vysita so vsetkymi svojimi digitalnymi vybuchmi, digitalnym zemetrasenim a tragickymi hereckymi vykonmi. 0 %(28.1.2014)

 • castor
  *

  Pohled na filmografii režiséra mluví za vše. Efekty vznikající na trochu lepším počítači, nabalené na prachmizerný děj, nezvládnuté vedení kohokoliv ze štábu a nesmírně úsměvné situace, jaro nikdy neudělají. Při pohledu na vykulenou Brittany Murphy (8. míle, Neříkej ani slovo) nicméně tu a tam naskočí husí kůže při pocitu, jak je téhle mladé herečky škoda!! Stejně jako je škoda, že se její talent mělnit v takových zbytečných látkách.(7.12.2013)

 • jonyyy
  *

  A já si říkal, že se už společností Asylum nachytat nenechám. Našel jsem film na nějakém fóru o katastrofácích a viděl jméno Brittany Murphy, tak jsem si říkal, že půjde jen o nějaké béčko a ne tuto továrnu na braky. Pro boha k čemu ses to Brittany nechala ukecat. Scéna, kterou popisuje gr8 escape s běžícím pilotem s hasičákem fakt neměla chybu. 30%(13.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace