Děsivá předpověď (TV film)

MegaFault

Koniec sveta

Akční / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 2009, 90 min

Paul Bales

Adam Silver

Rozpočet $1,2milióna(17.8.2013)

Bavil jsem se každou sekundu! Skoro tak dobré jako Plan 9! Celek krásně doplňoval neskutečný český dabing! Jen houšť!(29.9.2012)

• Ashar

Jedna hvězdička s hodně odřenýma ušima a přivřenýma očima.(19.4.2015)

• ivishka

Už od začátku jsem věděla, že nepůjde o žádné mistrovské dílo. Pokaždé si kladu otázku, proč taková geniální herečka jako je Brittany Murphy dostávala role v takových příšernostech. První záběry mi daly za pravdu. Proč také do katastrofického filmu plýtvat tolika penězi na efekty, když se to dá udělat jednoduše? Tím myslím, že ti nejhorší grafici, kteří se podíleli asi před deseti lety na výrobě těch špičkových pokrokových dosovek si zde střihli svůj sólokapr. Jenže ani herectví Brittany nemohlo vůbec vyniknout - měla příšerné kostýmy, make-up a pravděpodobně i mizerné vedení, jelikož nepředvedla ani polovinu toho čím pokaždé okouzlí... Kdyby se žánr filmu pohyboval mezi komedií a parodií rozhodně bych dokázala zvýšit své hodnocení, protože ty efekty mi - jako velmi amatérskému milovníkovi počítačové technologie - lámaly srdce. Co mě pobavilo: scéna, kdy vyvezli herečku na horu písku a pověsili ji na lano; podobně jako letící auto nebo ohňostroje, které napodobují výbuchy nebo "srdceryvná" scéna kde objímá otec dceru. Celý ten snímek na mě působil, jako snaha amatérských tvůrců(počínaje režií)ukázat, že mají na film :-D.(21.3.2013)

• Martin741

Sracka ako vysita so vsetkymi svojimi digitalnymi vybuchmi, digitalnym zemetrasenim a tragickymi hereckymi vykonmi. 0 %(28.1.2014)