Jack se chystá vyplout

Jack sa chystá vyplávať

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2010, 89 min

• MMR

Nevím, zda dávám dvě jen proto, abych kompenzoval ten předešlý odpad, nebo že si to dvě zasloužilo. Ale je to absolutní nuda, nezáživný film. Vlastně uběhlo pár dní a já už nevím o čem to bylo...(19.8.2012)

Jedna z pohodových nezávisláren, na které mají američani snad patent. Skvělá hudba, poklidný děj a několik zajímavých Hoffmanových nápadů z režisérské stoličky - hlavně krásné sekvence plavání nebo vaření.(20.1.2011)

Neuvěřitelně schizofrenní snímek. Nejprve na vás dýchne pohodou líznutou mírně smutným životem Jacka, což ve výsledku působí nesmírně skutečně a upřímně. Kdo totiž zažije první polibek jako z Hollywoodu při kýčovitém západu slunce? Kdo pozná hned na první pohled, že tohle je ta pravá? Druhá polovina jako by ale patřila úplně jinam. Vyostřené scény, jež působí přehnaně, a naopak zcela nereálně, trochu à la udělejme z toho takový ten nezávislý indie film. Doplňuje to ale skvělá písnička od Fleet Foxes, a tak vám zůstane jenom hřejivý pocit, že tohle se vážně povedlo. Alespoň z půlky.(11.11.2011)

• jhrasko

Hodne ukecané (divadelné), málo filmové.(29.4.2011)

Hoffman byl rozhodně mnohem lepší herec než režisér. Tenhle film neurazí, nenadchne, velmi záhy vyprchá a zapomenete vše, co se v něm odehrálo.(25.9.2014)