poster

Jack se chystá vyplout

 • USA

  Jack Goes Boating

 • Slovensko

  Jack sa chystá vyplávať

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2010, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  ***

  "Prázdná atmosféra." Všechno se to tváří hrozně důležitě a objevně, přitom jsme to viděli už tisíckrát. Pěkný debut - to jako jo.(17.4.2011)

 • Slarque
  ***

  Milá nezávislá komedie o jednom vztahu, na který se musí hodně zvolna. Postelová scéna Philipa Seymoura Hoffmana s Amy Ryan je také velice originální. Vlastně na film stačí čtyři hlavní postavy a zhruba dvě vedlejší. Aspoň je to dokonale přehledné.(16.12.2012)

 • Kryšpín
  ****

  Kdyby Philip Seymour Hoffman spolu s dalšími herci neměl role dostatečně nacvičené z divadelní hry Boba Glaudiniho, tak by to režijně dopadlo špatně. Philip do svého režijního debutu šel najisto a my můžeme sledovat jeho roli přerostlého batolete. Není schopen řešit několik jednoduchých úkolů městského života v dospělosti a jeho kamarád ho učí vše. Jak plavat, jak se oblékat a jak mluvit s Connie. Dívkou, se kterou ho jeho přátelé seznámili a je stejně neposkvrněná a "ujetá" jako on. "Jack se chystá vyplout" je skromné drama, které občas nedrží po hromadě a kde se improvizuje. Místy mi to připomínalo náladu z filmů Mikea Leigha. A takové filmy mám rád.(7.4.2011)

 • Payushka
  ***

  Neuvěřitelně schizofrenní snímek. Nejprve na vás dýchne pohodou líznutou mírně smutným životem Jacka, což ve výsledku působí nesmírně skutečně a upřímně. Kdo totiž zažije první polibek jako z Hollywoodu při kýčovitém západu slunce? Kdo pozná hned na první pohled, že tohle je ta pravá? Druhá polovina jako by ale patřila úplně jinam. Vyostřené scény, jež působí přehnaně, a naopak zcela nereálně, trochu à la udělejme z toho takový ten nezávislý indie film. Doplňuje to ale skvělá písnička od Fleet Foxes, a tak vám zůstane jenom hřejivý pocit, že tohle se vážně povedlo. Alespoň z půlky.(11.11.2011)

 • MMR
  **

  Nevím, zda dávám dvě jen proto, abych kompenzoval ten předešlý odpad, nebo že si to dvě zasloužilo. Ale je to absolutní nuda, nezáživný film. Vlastně uběhlo pár dní a já už nevím o čem to bylo...(19.8.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace