poster

Jack se chystá vyplout

 • USA

  Jack Goes Boating

 • Slovensko

  Jack sa chystá vyplávať

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2010, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • maseer2
  ***

  Philip Seymour Hoffman hraje jako vždy podivína a stejně podivná je i celá tahle jeho režisérská prvotina.. už jenom samotná zápletka: naprosto nespolečenský Jack se učí plavat a vařit, aby udělal dojem na neméně zvláštní Connie.. přesto se jedná o zajímavý a vcelku originální film, který mě ale po většinu stopáže spíš nudil.. a zajímalo by mě, jestli se někdy dočkáme P. S. Hoffmana v nějaké "normální" roli :))(24.1.2011)

 • Slarque
  ***

  Milá nezávislá komedie o jednom vztahu, na který se musí hodně zvolna. Postelová scéna Philipa Seymoura Hoffmana s Amy Ryan je také velice originální. Vlastně na film stačí čtyři hlavní postavy a zhruba dvě vedlejší. Aspoň je to dokonale přehledné.(16.12.2012)

 • Jamal
  ***

  Na filmový debut jinak skvělého herce Hoffmana to docela ujde. Trošku mi vadil příběh příliš utažený za vlasy, kdy prakticky nikdo ve filmu není zcela normální. Všichni jsou tak napůl podivíni a řeší vnitřní problémy. Jinak hezké, většinou "tragikomické", momentky ve filmu byli a tak pro mě za 65%.(8.2.2011)

 • MMR
  **

  Nevím, zda dávám dvě jen proto, abych kompenzoval ten předešlý odpad, nebo že si to dvě zasloužilo. Ale je to absolutní nuda, nezáživný film. Vlastně uběhlo pár dní a já už nevím o čem to bylo...(19.8.2012)

 • Big Bear
  ****

  Jack je looser, nesmělý, neprůbojný, pomalý. Týpek se zavalitou postavou, s mastnými vlasy a trochu zaseklým vystupováním. Pracuje jako řidič ve firmě svého strýce, který pronajímá limuzíny. Jack má naštěstí ve firmě spolupracovníka a přítele Clyda, který mu pomáhá a dělá mu ,,staršího bráchu'. Jack se totiž chce sblížit s Connie, spolupracovnicí Clydovy manželky Lucy. Díky pomoci Clyda se to nakonec začne zdárně rozvíjet, ale Clyde sám touto pomocí utrpí ztrátu. Je to velmi milý a lidský film o některých jiných z nás, o přátelství a obětech. Hoffman ztvárnil Jacka ve standardu na který jsme u něj zvyklí, stejně tak ostatní aktéři. Na mne film komediálně nepůsobil. Moc se mi líbila role Clyda a jeho vztah k Jackovi, který byl plný porozumnění a přátelství. Je vidět, že Hoffman má široký potenciál i jako režisér a máme se jistě na co těšit i v budoucnu.(23.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace