poster

Jack se chystá vyplout

 • USA

  Jack Goes Boating

 • Slovensko

  Jack sa chystá vyplávať

 • Velká Británie

  Jack Goes Boating

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2010, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jamal
  ***

  Na filmový debut jinak skvělého herce Hoffmana to docela ujde. Trošku mi vadil příběh příliš utažený za vlasy, kdy prakticky nikdo ve filmu není zcela normální. Všichni jsou tak napůl podivíni a řeší vnitřní problémy. Jinak hezké, většinou "tragikomické", momentky ve filmu byli a tak pro mě za 65%.(8.2.2011)

 • SexyAjinka
  **

  Nejedná se o komedii v žádném případě!! Ano, pravda, byl zde jeden skrytý vtípek, ale nic tak pochmurného a nepříjemného jsem dlouho neviděla. Je to protivný film, který bez zaklepání vleze k vám domů a celou dobu prudí. Mě je tak strašně líto všech lidí, kteří tohle pochmurné a nenávistné filmové "veledílo" skutečně považují za komedii anebo příjemný romantický příběh. Váš život musí být skutečně smutný a prázdný. Pokud se máte rádi a nechcete dostat depresi, tak si to nikdo nepouštějte! NESTOJÍ TO ZA TO..(14.5.2012)

 • Davies182
  ****

  Lidé jako trosky bez nadějných vyhlídek do budoucna v tak trochu jiné romanci, na něž jsme možná všichni z poslední přefeel-goodované doby zvyklí. Instantní divadelní polo-depka aneb z prken přímo před kamery. Od Hoffmana jsme se mohli dočkat spousty velkých věci...(10.7.2016)

 • xxmartinxx
  ***

  "Prázdná atmosféra." Všechno se to tváří hrozně důležitě a objevně, přitom jsme to viděli už tisíckrát. Pěkný debut - to jako jo.(17.4.2011)

 • castor
  ***

  Docela jsem tomuhle nezávislému kusu věřil. Netradiční romance, vyprávěná od chlapíka, který se vždy herecky pokládal do polohy někoho, jenž opanuje každou místnost, do které vstoupí. Na Philipa Seymoura Hoffmana se vždy valila hlavně slova chvály. Komorní tragikomický příběh toho dějově moc nepřináší: řidič limuzíny ve středním věku se nějak zasekl, chybí mu partnerka, bojí se neúspěchu, vaření nebo plavání a má obecně oproti jiným o krapet víc sociální úzkosti. Hoffman látku režíroval už na divadelních prknech, není to žádná růžovoučká romantika, ale ani problémy ústřední čtveřice nejsou nijak zajímavé, respektive se s nimi zajímavě nepracuje. Coby debut fajn, ale místy prázdné a k divákovi nevstřícné.(12.12.2015)

 • - Jedná se o první a poslední snímek, který Philip Seymour Hoffman zrežíroval a ve kterém si zahrál jednu z hlavních rolí. (willy1)

 • - Philip Seymour Hoffman si zde zopakoval roli, kterou již ztvárnil na divadelním jevišti. (oje)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace