Jack se chystá vyplout

Jack sa chystá vyplávať

Jack Goes Boating

Komedie / Romantický / Drama

USA, 2010, 89 min

Jeden z najkrajších filmov čo som v poslednej dobe videl - indie love story o outsideroch a tiež prvý aj posledný réžijný počin môjho obľúbeného herca. Presne na niečo takéto som akurát mal náladu. Máme ťažký život, snažme sa ho žiť aj napriek našim "odchylkám".. Predsa, kto povedal že si to ešte nemôžme užiť, zabaviť sa s priateľmi .. a celkom nevinne a družne sa pritom sfajčiť, za zvukov reggae muziky? Aj zakomplexovaný starnúci rastaman si zaslúži lásku! :)(23.3.2014)

Lidé jako trosky bez nadějných vyhlídek do budoucna v tak trochu jiné romanci, na něž jsme možná všichni z poslední přefeel-goodované doby zvyklí. Instantní divadelní polo-depka aneb z prken přímo před kamery. Od Hoffmana jsme se mohli dočkat spousty velkých věci...(10.7.2016)

Asi debut jak má být. Mě osobně tam chyběla špetka humoru.(7.4.2011)

Hypnotizujúca Hoffmanovčina. Film dokázal vyťažiť vlastne z priemerného, nijak výrazného príbehu maximum čo sa dá, hlavne na základe zvláštnej trpko-humornej atmosféry, skvelých dialógov a niektorých slušných dramatických scénok. Nič z tohto by sa však nepodarilo, keby tam nehral P.S. Hoffman, ani to vlastne neviem popísať, postavu ktorú stvárnil mohol zahrať iba on. 75/100(14.3.2015)

Tenhle typ ufňukané filmařiny o lůzrech mě osobně míjí a nechápu, co si od toho kdo slibuje. Philip Seymour Hoffman pro mě navždy zůstane Capotem ze stejnojmenného filmu z r. 2005, a sledovat jeho zavalité tělo v jakékoli jiné roli je pro mě tedy nejen nezvykem, ale skoro až utrpením - ten chlápek na mě působí dojmem, jako by měl každou chvíli dostat infarkt. Jsem ochoten tomuto filmu přiznat určité civilní kvality, ale jako celek mě irituje už jen tím, jakou vědu třeba dělá ze sexu. U sekvence s nevydařenou večeří jsem umíral trapností. Objektivně 4 hvězdy, subjektivně o jednu míň.(25.10.2012)

• - Philip Seymour Hoffman si zde zopakoval roli, kterou již ztvárnil na divadelním jevišti. (oje)

• - Jedná se o první a poslední snímek, který Philip Seymour Hoffman zrežíroval a ve kterém si zahrál jednu z hlavních rolí. (willy1)