Vánoční výlet

Stu Goldberg

Kostýmy:

Aieisha Li
  • Orlau32

Z nudy a po nemoci jsem se dívala na tenhle film. I když jsem tušila, že to nebude za moc stát, takovouhle pitomost jsem nečekala. Znovu jsem se ujistila, že jakmile se jedná o film Kanady tak to stojí za "Zdravas královno ". Nejvíce mě štvalo, že si herec pletl zraněnou nohu (pravou) se zdravou levou. Jednou kulhal na tu, pak zase na onu a klidně si tu "zraněnou" přisedl, dal si ji pod sebe a sykal bolestí nad levou. A takových kravin tam bylo více.(27.12.2010)

• radevi

Ach jaj.Dopozerala som to dokonca,len kvôli tomu,aby som mohla hodnotiť. Hodnotím ako odpad, oničom dialógy, herecké výkony na zaplakanie.Ale ak človek nič neočakáva, tak nemusí byť sklamaný, len škoda strateného času.(30.12.2010)

• corax8

I na romantický film je to dost ubohé. Hlavně po dějové stránce. Film je naprosto nerealistický, to jak dvojice přežije je fakt záhada. Proč tam bylo to s tou firmou fakt nechápu.(27.12.2010)

• jefff

Nemyslím si, že to bylo tak špatné. Jistě, klasická televizní standardka bez ambicí, ale zajímavě zfilmovaná s dobrými herci. Určitě koukatelné, než jak ukazuje csfd hodnocení.(11.11.2013)

Jednoduchý televízny survival bez väčších ambícií, ktorý som si pozrel len kvôli prítomnosti Michaela Madsena. Manželia v kríze si na výlete do kanadskej zimnej prírody urobia vyhliadkový let, pri ktorom ale dôjde k havárii a oni sa ocitnú odrezaní od sveta a odkázaní na vlastnú (ne)šikovnosť. Táto základná línia sa však tvorcom zrejme nezdala dostatočná a tak sa filmík pokúsili oživiť o dve vedľajšie - rodinnú (kde sledujeme iritujúce, trápne drísty a afekty ich dcér) a obchodnú (v ktorej sa rieši budúcnosť rodinnej firmy a jej zákulisná politika v štýle "napínavej" telenovely). Myslím, že bez týchto príbehových odbočiek by bol film znesiteľnejší. Michael Madsen sa v úlohe manžela tiež nijak nepretrhol, väčšinu filmu sa len sťažuje, krivká alebo leží a aktívnejšia činnosť ostáva na jeho filmovej manželke Alexandre Paul. Čo sa mi tu páčilo bola vizuálna stránka exteriérov a scény s vlkmi, kde sa sympaticky prejavil napínavý potenciál, no bohužiaľ sa z toho moc nevytrieskalo.(30.12.2010)