poster

Landův lektvar lásky (TV film)

 • anglický

  Landa's Elixir of Love

Dokumentární

Česko, 2009, 56 min

Režie:

Erika Hníková

Scénář:

Erika Hníková

Kamera:

Jiří Strnad
 • paascha
  odpad!

  Sieg, sieg, lumeni, velepleš Srajda v dalším úletu? To už ho nemáte dost? Mám pocit, že existuje část národa, která by lysohlavovo hovno pozlatila a na nosítkách nosila kolem Vyšehradu jako svátost, kdyby tomu debilovi stálo za to se na ně vysrat!(11.12.2009)

 • Morloth
  ****

  Zajímavý, snad jen příliš jednostranný a zaujatý, pohled na Daniela Landu. Trocha odstupu by možná prospěla, ale jak koukat na tak podivnou osobnost, jakou Landa je? Trochu se toho týpka děsím, trochu mi přijde vtipný a stejný je i dokument. Překvapuje Landova otevřenost, kdy na závěr lakonicky říká, že to co dělá, dělá proto, aby měl prachy, že to je vlastně maska, převlek a přetvářka. To bych nečekal.(11.3.2010)

 • A_FISH

  Bavil jsem se dobře - nicméně dokument jako takový hodnotit nebudu... ale teď vážně... PŘEDSTAVTE SI SEMAFOR A DOMEČEK! http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/309294340090001-landuv-lektvar-lasky/(14.12.2009)

 • 6thSun

  Naprosto zbytečný dokument. A to Landu nemusím.(12.12.2009)

 • halogenka
  **

  Poměrně blbě vystavěný dokument, který rozděluje aktéry na blbce, intelektuály a přisluhovače. Hodnotící hledisko je už hmatatelně obsažené a projev tvůrců mi připomínal reportéry z TV Nova. Člověk se nedozví nic, co už by snad předtím netušil, hlubší vhled chybí. Takže nezbývá než si počkat na nějaké lepší dílko, třeba nám v něm mistr Dan i zalétá...(13.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace