poster

Landův lektvar lásky (TV film)

 • anglický

  Landa's Elixir of Love

Dokumentární

Česko, 2009, 56 min

Režie:

Erika Hníková

Scénář:

Erika Hníková

Kamera:

Jiří Strnad
 • Gilmour93
  **

  „Intouš sprostě kleje, sází ganju do hlavy / Daneček se směje, showbusiness má zásady..“ Nic nesdělující, neobjektivní a neprofesionální lektvar dokumentaristiky. Obsahové hodnocení osciluje mezi odpadem a 5 hvězdami - záleží na tom, jak spasiteli v mikině Everlast zobete jeho pronárodně-mystickou činnost z ruky a jestli máte obsidián v ledvinách nebo v kapse. Nakonec ten vesnický stréc s pupkem uhodil jako jediný hřebíček na hlavičku. Všichni bychom se měli povznést, neřešit nesmysly a jít makat, abychom zabezpečili sebe a blízké. To je, oč tu běží a dobře to ví i mesiáš, co často bourá v rallye.. Taky jste cítili ten podtext, když si Landa v Subaru projížděl trať a hlásil: "Pravá 1." No ještěže neřekl: "Pravá 1, horizont 88 metrů.."(14.12.2009)

 • A_FISH

  Bavil jsem se dobře - nicméně dokument jako takový hodnotit nebudu... ale teď vážně... PŘEDSTAVTE SI SEMAFOR A DOMEČEK! http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/309294340090001-landuv-lektvar-lasky/(14.12.2009)

 • Carth
  *

  "Dokument", kterej toho řekne daleko víc o autorech, jak o Landovi. Ať na toho člověka mám názor všelijakej (hudba ok, zbytek prapodivnej), tak z tohohle díla byla cítit manipulace daleko víc ze strany autorů než z Landy. Komický bylo, když si párkrát zcela očividně dělal Plachý z "dokumentaristů" srandu a buďto to nepostřehli nebo to tam nechali s tim, že někdo uvěří např. v levitujícího skina.(16.8.2011)

 • boblig
  odpad!

  Tak nefér a zavádějící příspěvek jsem v televizi už dlouho neviděl ... :-) Eriko, styď se a běž radši makat!(4.6.2011)

 • 6thSun

  Naprosto zbytečný dokument. A to Landu nemusím.(12.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace