Ranné vysielanie televízie Markíza. (oficiální text distributora)

Steny94

Nie je to kvalitná relácia a podobné moderátorské schopnosti by predviedol asi každý druhý človek,ale tri hviezdy dávam preto lebo hneď ako sa ráno vykopem z postele a začínam sa chystať do školy pustím si Teleráno, len preto aby nebolo také ticho :)...Kebyže táto relácia nie je asi by mi to chýbalo. ()

Etherium

Zvykol som to ráno pozerávať, ale to asi len preto, že som nemal čas to prepnúť, úprimne, bez telerána som si ráno do školy nevedel predstaviť, vždy to bolo zapnuté, ale dtále to je o tom istom, furt tam bol Ilko, furt tam boli vselijaký nudný hostia, sem tam výnimky boli, ale inak aspoň tie správy a šport... ()

machopoltar

,,ked rano clovek vstane je cudny, sam vo svojom svete a ak ma to stastie ze si moze zapnut telku vacsinou ako sprievod k cinnostiam sihne spontanne po telerane,,,,,,,,,,,,,,,,robit program kazdy den pre telerano musi byt zlozita zalezitost,,vstavat tak skoro rano+ plno inych tech a manazer. veci , takze si zasluzia pochvalu za co by som dal aj 3,,,,,ale ked tam vidim tie dve korytnacky afektovanu sosovu a vrcharku polakovu prepinam,,,,,,ked ich raz stretnem v afekte na nich zabliakam,,,,,,, "PRESTANTE KONECNE SKAKAT LUDOM DO RECI",,,, nepredstavitelne ako ich tam mozu drzat, ved oni nedokazu najs v rozhovore podstatu,myslienku a uz ked sa dostane k dobrej teme ukocia to a idu bud varit ci k usa bulvaru atd,,,,,,,este sa knim da priclenit ILKO v tom mate jednu istotu ked vam hovori o pocasi a to, ze urcite take ako tvrdi nebude,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,vs ostatní velka pochvala zvlast kvetke , ktora ked robi telerano mame v dome pohodu a dej je pragmaticky,racionalny, obycajny,,,,,,,este raz naposledy,,SOSOVA neskac do reci ,,neskaaac do reciii ()

D1705

Teleráno je proste jednoducho televízna klasika. Ranná relácia, o tom čo dnes beží vo všetkých smeroch a samozrejme aj všeobecné vsuvky ako TV Noviny, Šport, Počasie a Dopravná situácia. Tých moderátorov by však mohli aj trochu prestriedať a ráno by nemusel ako rozprávka stále chodiť Tom & Jerry. ()

MM_Ramone

"Teleráno" na Markíze. Stále to isté dookola. Usmiatí ľudia plní elánu do nového dňa. Samé pozitívne témy. No ale veď prečo nie? Celkom im to ide. Túto reláciu považujem za také televízne rádio, ktoré si človek narýchlo, viac menej zo zvyku, pustí, keď sa ráno chystá do práce a popri tom stihne všetky tie všedné každodenné rituály: Umyť sa, najesť sa, prelistovať noviny, srknúť kávu... Nie som síce pavidelným divákom, ale priznám sa, že občas si to pustím. ** ()

• Na začiatku roka 2016 sa stalo Teleráno svetoznámym pre škandál s kuchárom Ľubom Herkom, ktorý v ňom pripravoval v živom prenose neznámu bielu látku spôsobom, akým sa pripravujú niektoré drogy na užívanie. (Marek1991)