poster

Dívčí války (TV film)

 • USA

  Sorority Wars

 • SK název

  Babské vojny

Komedie / Drama

USA, 2009, 95 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (19)

 • Jacinda
  *

  Příběh to není moc originální, nicméně se mi moc líbily scenérie. Amerika může být krásná. Ovšem co se týče mentality dívek (a nejen jich) je to na odpad!. Není divu, že se amerika stává spodinou lidstva, neboť jejich IQ nemůže přesáhnout IQ vroucí vody. Proto když došlo na boje a usmiřování, sází tento film jen jedno klišé za druhým. A potvrzuje, že jsou Američani fakt zaostalý. HLavně v sociální oblasti. Btw. otázky na té soutěži zná snad každý. Měli se jich radši zeptat, kde leží Česká republika.(25.9.2010)

 • Rosaviva
  ***

  No náhodou to nebylo špatný, bylo to přesně to co jsem od toho očekávala, odpočinkový. Takže můžu dát v klidu 3* a nehrát si tu na nějákýho náročnýho diváka a šoupnout tomu odpad.(6.10.2010)

 • Tsuki
  **

  Teen filmy mě zkrátka baví, proto na ně koukám, ale samozřejmě se od nich nedá čekat nic světoborného. Tenhle je zrovna příkladem naprosto nulové originality a nemá dokonce ani žádný extra soundtrack (skoro bych některým jiným podobným filmům, které jsem viděla, zvedla hodnocení jen proto, že mají lepší hudbu), ale je to prostě nenáročný film na zpříjemnění chvíle, navíc s celkem "líbivou" herečkou, tak proč ne. Jen ten konec mi přišel nějaký rychlý. Čekala bych, že ten jejich "boj" bude trošku delší a že se na konci hlavní postava setká ještě s nějakými potížemi, ale došlo pak už jen na usmíření a The End. Takže konec slabý odvar, ale jinak takový průměrný obyčejný film na jedno podívání. ~(2,2)~(6.4.2013)

 • Mia...
  ****

  V tomto žánru a pro diváky, jímž byl film určen, to je zdařilé dílo. Neurážlivé, typické a nepřekvapující. Ovšem velmi milé a považuji to za splněný úkol v dané kategorii.(4.9.2013)

 • Elyssea
  ***

  Film o holkách a pro holky, zejména pro věkovou kategorii 15-. V rámci daného žánru (holčičích blbinek) je to velmi milý průměr. Rozhodně je to desetkrát lepší než srovnatelný Domácí mazlíček. Když se jdu dívat na podobný film, neočekávám oscarový scénář. Proboha vždyť je jasné, že to bude jedno klišé za druhým. Sympatické je, že se tu přehnaně nemoralizuje a Lucy Hale je milá slečna. Zajímalo by mě, jestli jsou ty jejich řecké spolky takhle prdlé i ve skutečnosti.(29.8.2012)

 • sheldonka.
  odpad!

  Neskutečně ohraný příběh a neskutečná nuda!(8.10.2011)

 • lioncel
  ***

  do prkna to jsou mi krásné starosti .. ale na druhou stranu, proč ne? .. jde přece o záležitosti, na které se bude nostalgicky vzpomínat až do konce života ... ... ...(25.9.2010)

 • Lenarek
  odpad!

  To byla zase jednou sranda!(6.10.2011)

 • kikka20
  **

  Jasně, je to ohraná americká teenagerovská "komedie", ale mě se to libí a tak dávám 3*. 1* za děj a 2*, protože mám ráda Lucy a její zpěv.(7.10.2011)

 • 1860
  *

  Jediný na co se dá dívat jsou pěkný baby, i když pod těma vrstvama make-upu můžou vypadat jako margaret Thatcherová..(25.9.2010)

 • Silencia90
  ****

  Líbily se mi ty dialogy (1*) a celkový dojem z filmu. Je to sice trochu více klišoidní, ale takové příběhy neomrzí. Navíc sympatičtí herci (1*), zpívající Lucy (1*) a přesně to, co divák očekává, především bez zbytečnýho protahování, jak bývá zvykem u současných filmů podobného rázu (1*).(3.9.2012)

 • Michalechal
  **

  Nechápu tu posedlost USA po univerzitních klubech ... :-)(1.10.2012)

 • Václavička
  ***

  Opravdu to takhle na amerických vysokých chodí? Jinak odpočinkový film na nedělní dpoledne. Žádný zázrak, ani propadák.(30.9.2012)

 • Kokutek
  odpad!

  Od začátku je jasný, jak to skončí, pokud se divák pronudí až do konce...(6.10.2011)

 • JackieBliz
  *

  Můžeme jen doufat, že to tam tak doopravdy nechodí..(30.9.2012)

 • Vikki
  odpad!

  Na pi pi pi ko ko dáááák. Tak nějak by se to dalo charakterizovat. Jen to neumím přeložit do americké angličtiny. I naše holky, které neustále na takové pitomosti koukají, souhlasí.(30.9.2012)

 • Tess92
  *

  Páni. Takové stádo krav se jenom tak nevidí. Asi jsem teda hodně divná, ale myslela jsem, že vysoké školy jsou od toho, aby se na nich studovalo. Ale tak školní spolky, které nic nedělají, jsou asi důležitější... No jo no... Zbývá jenom doufat, že takhle to ve skutečnosti není. Odpad tomu dám nemůžu, protože jsem to dokoukala do konce a byla jsem zvědavá..(28.3.2015)

 • suzanne1997
  *****

  Film o neúspěchu, ale taky o tom, že se člověk nemá až tak rychle vzdát. nejvíce se mi líbil ten příběh, ten děj byl na první pohled úplně obyčejný, pokud se divák podívá blíž, najde spád a napínavé situace. Katie se najde sama v sobě a i její okolí pochopí, že to, jak se Delta vidí a jak ji vidí i někteří jiní, nemusí být zrovna největší pravda. Tak asi proto bych tenhle film doporučila, není tady jedna chyba, kterou bych na první pohled našla, asi proto, že tady žádná nebyla. Každopádně se podívejte, mé heslo je: Každý má právo na svůj vlastní názor, tak se toho držte i vy.(7.4.2015)

 • LarisaDavid
  **

  chyba vo filme...keď hrali volejbal, Katie a Sára sa hádajú pri sieti, keď však kričí Gwen "a teď dolu", tak Sára zázračne stojí za ňou :) ale inak celkom oddychovka ale ak sa toto deje naozaj v realite, tak dosť...desivé :/ :D(2.3.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace