poster

Dívčí války (TV film)

 • USA

  Sorority Wars

 • Slovensko

  Babské vojny

Komedie / Drama

USA, 2009, 95 min

 • kikka20
  **

  Jasně, je to ohraná americká teenagerovská "komedie", ale mě se to libí a tak dávám 3*. 1* za děj a 2*, protože mám ráda Lucy a její zpěv.(7.10.2011)

 • Jacinda
  *

  Příběh to není moc originální, nicméně se mi moc líbily scenérie. Amerika může být krásná. Ovšem co se týče mentality dívek (a nejen jich) je to na odpad!. Není divu, že se amerika stává spodinou lidstva, neboť jejich IQ nemůže přesáhnout IQ vroucí vody. Proto když došlo na boje a usmiřování, sází tento film jen jedno klišé za druhým. A potvrzuje, že jsou Američani fakt zaostalý. HLavně v sociální oblasti. Btw. otázky na té soutěži zná snad každý. Měli se jich radši zeptat, kde leží Česká republika.(25.9.2010)

 • Rosaviva
  ***

  No náhodou to nebylo špatný, bylo to přesně to co jsem od toho očekávala, odpočinkový. Takže můžu dát v klidu 3* a nehrát si tu na nějákýho náročnýho diváka a šoupnout tomu odpad.(6.10.2010)

 • Lenarek
  odpad!

  To byla zase jednou sranda!(6.10.2011)

 • Tsuki
  **

  Teen filmy mě zkrátka baví, proto na ně koukám, ale samozřejmě se od nich nedá čekat nic světoborného. Tenhle je zrovna příkladem naprosto nulové originality a nemá dokonce ani žádný extra soundtrack (skoro bych některým jiným podobným filmům, které jsem viděla, zvedla hodnocení jen proto, že mají lepší hudbu), ale je to prostě nenáročný film na zpříjemnění chvíle, navíc s celkem "líbivou" herečkou, tak proč ne. Jen ten konec mi přišel nějaký rychlý. Čekala bych, že ten jejich "boj" bude trošku delší a že se na konci hlavní postava setká ještě s nějakými potížemi, ale došlo pak už jen na usmíření a The End. Takže konec slabý odvar, ale jinak takový průměrný obyčejný film na jedno podívání. ~(2,2)~(6.4.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace