Dívčí války (TV film)

Babské vojny

Komedie / Drama

USA, 2009, 95 min

• sheldonka.

Neskutečně ohraný příběh a neskutečná nuda!(8.10.2011)

• Lenarek

To byla zase jednou sranda!(6.10.2011)

V tomto žánru a pro diváky, jímž byl film určen, to je zdařilé dílo. Neurážlivé, typické a nepřekvapující. Ovšem velmi milé a považuji to za splněný úkol v dané kategorii.(4.9.2013)

• Tsuki

Teen filmy mě zkrátka baví, proto na ně koukám, ale samozřejmě se od nich nedá čekat nic světoborného. Tenhle je zrovna příkladem naprosto nulové originality a nemá dokonce ani žádný extra soundtrack (skoro bych některým jiným podobným filmům, které jsem viděla, zvedla hodnocení jen proto, že mají lepší hudbu), ale je to prostě nenáročný film na zpříjemnění chvíle, navíc s celkem "líbivou" herečkou, tak proč ne. Jen ten konec mi přišel nějaký rychlý. Čekala bych, že ten jejich "boj" bude trošku delší a že se na konci hlavní postava setká ještě s nějakými potížemi, ale došlo pak už jen na usmíření a The End. Takže konec slabý odvar, ale jinak takový průměrný obyčejný film na jedno podívání. ~(2,2)~(6.4.2013)

• kikka20

Jasně, je to ohraná americká teenagerovská "komedie", ale mě se to libí a tak dávám 3*. 1* za děj a 2*, protože mám ráda Lucy a její zpěv.(7.10.2011)