Dívčí války (TV film)

Sorority Wars

Babské vojny

Komedie / Drama

USA, 2009, 95 min

do prkna to jsou mi krásné starosti .. ale na druhou stranu, proč ne? .. jde přece o záležitosti, na které se bude nostalgicky vzpomínat až do konce života ... ... ...(25.9.2010)

• Tsuki

Teen filmy mě zkrátka baví, proto na ně koukám, ale samozřejmě se od nich nedá čekat nic světoborného. Tenhle je zrovna příkladem naprosto nulové originality a nemá dokonce ani žádný extra soundtrack (skoro bych některým jiným podobným filmům, které jsem viděla, zvedla hodnocení jen proto, že mají lepší hudbu), ale je to prostě nenáročný film na zpříjemnění chvíle, navíc s celkem "líbivou" herečkou, tak proč ne. Jen ten konec mi přišel nějaký rychlý. Čekala bych, že ten jejich "boj" bude trošku delší a že se na konci hlavní postava setká ještě s nějakými potížemi, ale došlo pak už jen na usmíření a The End. Takže konec slabý odvar, ale jinak takový průměrný obyčejný film na jedno podívání. ~(2,2)~(6.4.2013)

No náhodou to nebylo špatný, bylo to přesně to co jsem od toho očekávala, odpočinkový. Takže můžu dát v klidu 3* a nehrát si tu na nějákýho náročnýho diváka a šoupnout tomu odpad.(6.10.2010)

• 1860

Jediný na co se dá dívat jsou pěkný baby, i když pod těma vrstvama make-upu můžou vypadat jako margaret Thatcherová..(25.9.2010)

• kikka20

Jasně, je to ohraná americká teenagerovská "komedie", ale mě se to libí a tak dávám 3*. 1* za děj a 2*, protože mám ráda Lucy a její zpěv.(7.10.2011)