Drama / Hudební / Muzikál

Velká Británie, 2010, 94 min

• moviesfan

Méně efektní než letošní Step Up!, ale na odpis výsledek určitě není. Závěr je vydařený, ale jako celek mě ničím neuchvátil.(28.9.2010)

• biomaniac

Asi se to srovnávat moc nedá, ale když si tu zoufalost bez šťávy dovolím porovnat např. s mou oblíbenou taneční klasikou Flashdance z 83 s Jennifer Beals, tak i po těch cca 27 letech je o X tříd výš.(26.5.2010)

Jednoduché, hloupé až skoro místy debilní, ale.................................příjemně se na to dívalo (bohužel ne ve 3D).(21.9.2011)

Hrůza, hrůza, hrůza, ale spojení streetka s baletem dobrý nápad, 3 * za závěrečné vystoupení.(28.11.2011)

Celkový dojem z filmu v podstate dobrý, no narušený záverečným vystúpením, v ktorom mi ten balet nesedel. Nesedel mi tam vlastne celý film, lebo sa tam vôbec nehodil a tak nechápem tvorcov, prečo sa rozhodli pridať tam tento úplne odlišný štýl tanca, ktorý zjavne nejde skĺbiť dokopy. Neviem síce prečo tomu dávam 4* ale inak mi to nedá, tá jedna hviezdička dole je za balet ale zvyšok filmu, najmä tie tance, sa mi páčili.(1.10.2010)