Drama / Hudební / Muzikál

Velká Británie, 2010, 94 min

Jsem fanda tanečních filmů a Hip Hopu! Je mi 14 a nemám se za to stydět :P Pro mě je toto dost vydařené taneční drama se skvělou choreografií, humorem, příjemnými herci a 3D. a Přesto se bohužel objevila chyba... Úžasná choreografie jak jsem psal tu je, ale bohužel v konečném tanci s hiphopovými i baletními prvky to není ono! PS: Přiznám se, že je toto zatím druhý 3D celovečerní film u kterého mě neboleli oči :) 90%(29.5.2010)

Celkový dojem z filmu v podstate dobrý, no narušený záverečným vystúpením, v ktorom mi ten balet nesedel. Nesedel mi tam vlastne celý film, lebo sa tam vôbec nehodil a tak nechápem tvorcov, prečo sa rozhodli pridať tam tento úplne odlišný štýl tanca, ktorý zjavne nejde skĺbiť dokopy. Neviem síce prečo tomu dávam 4* ale inak mi to nedá, tá jedna hviezdička dole je za balet ale zvyšok filmu, najmä tie tance, sa mi páčili.(1.10.2010)

Z hudobno-tanečných filmov ma akým takým príbehom zaujal iba Step Up 3, pri zvyšku žánrových filmov, rovnako pri Street Dance sa na dej nepozerám, užívam si hudbu a tanec, ktorého choreografia je každým rokom prepracovanejšia, čomu sa len teším.(6.5.2012)

Jsem netušil, že Diane Kruger má mladší sestru, která umí tančit :D :D(15.12.2010)

• biomaniac

Asi se to srovnávat moc nedá, ale když si tu zoufalost bez šťávy dovolím porovnat např. s mou oblíbenou taneční klasikou Flashdance z 83 s Jennifer Beals, tak i po těch cca 27 letech je o X tříd výš.(26.5.2010)