Drama / Hudební / Muzikál

Velká Británie, 2010, 94 min

Jednoduché ale koukatelné...(16.12.2010)

Jednoduché, hloupé až skoro místy debilní, ale.................................příjemně se na to dívalo (bohužel ne ve 3D).(21.9.2011)

KINO-Filmová noc-Špalíček/// Obsazení 5/10 Děj 8/10 Hudba 10/10 Choreografie 10/10/// +výborná hudba, parádní choreografie, atmosféra v kině, potlesk v sále a společné fandění -spousta herců bez předešlých hereckých zkušeností, slabší rozjezd, spousta klišé a trapných dialogů, zbytečné 3Dčko/// Nepopírám, že pro taneční filmy mám slabost. Vždy je můžu a moc mi nevadí ani jejich stále se opakující a málokdy originální děj. Důležitá je pro mě hudba a choreografie. (U péčka vám taky přece nejde o příběh). Děj je zde opravdu jednoduchý a jeho cílem je jen spojit Streetdance a balet, na první pohled dva neslučitelné umělecké prvky. Finále pak ovšem naprosto vyrazí dech. Jen nechápu to zbytečné převedení do 3D, které zde sice vytvoří hezčí dojem z celého obrazu, ale chci vidět ty nadšence co dají 209 korun za 3D hudební/taneční film. I to je možná důvod proč má StreetDance 3D tak nízké hodnocení. Protože ve srovnání s jinými současnými filmy podobného ražení je tohle špička a vrchol tohoto žánru./// Celkem 82%///(24.6.2010)

• Falconica

K tomu se dá stručně říct: recyklovanej trapnej příběh s pytlem naivity až nesnesitelným a závěrečnej tanec strašlivě hnusnej kočkopes.(12.9.2012)

• moviesfan

Méně efektní než letošní Step Up!, ale na odpis výsledek určitě není. Závěr je vydařený, ale jako celek mě ničím neuchvátil.(28.9.2010)

• - Producent filmu James Richardson vysvětluje nápad natočit film z tanečního prostředí tím, že se veškerý svět točí kolem drog a gangů a právě nastal čas ukázat taky něco pozitivního. (Angie91)

• - Film představí i hvězdy populární televizní soutěže Britain´s Got Talent - George Sampsona a skupiny Flawless a Diversity. (Angie91)

• - Výraz street dance zahrnuje všechny tanečný styly, které vznikly improvizací na ulicích. Patří mezi ně hip hop, break dance, popping, locking a jiné taneční styly. (Angie91)