Elvis a Anabelle

Scénografie:

Christopher Stull

Kostýmy:

Alysia Raycraft

Tebe filme jsem potřebovala! Milé, krásné, ne-obyčejné. A kde je můj Elvis? Kluk co si se mnou lehne do slunečnic, kde je?(17.4.2012)

• rikitiki

Snímek s takovou přehršlí rázovitých figurek, že by se dobře vyjímaly snad jen na hodinách s kukačkou. Úplně jsem cítila, jak velkou měl scénárista potřebu napsat "nezávislý" film. Bohužel nepodcenil přípravu a nejdřív pár desítek podobných snímků shlédl. A inspiroval se._____ Takže tu máme obvyklou sestavu sympatických looserů, nějaké to rodinné trauma mocí mermo vzbuzující v divákovi soucit, vzájemnou pomoc v těžké situaci a malebné polehávání a posedávání ústřední dvojice v krajině, na domě, na pláži a v poli plném slunečnic. Nechybí ani scénka obvyklá spíš v teen komediích - dvojice se vesele směje při zkoušení nejrůznějších nemožných šatů. Dialogy jsou patetické a legrační svou nabubřelou prázdností. Hudba těžkopádně podkresluje dlouhé záběry na postavy v přírodě. Ach jo.____ Nezáživné, zbytečné a hloupé. /26. 2. 13./(26.2.2013)

Why did she do it?! I don't know. She was tired, I guess... of people or something.(30.9.2011)

Pekná romantika. Atmosféra asi ako v The Notebook. Hviezdička však musí ísť dole za občasné klišé, predvídateľnosť a casting plný nesympatických postáv takmer na úrovni Disney Channel.(24.8.2012)

• nascendi

Hviezdičky zvyknem dávať za celkové vyznenie filmu, za herecké výkony, za réžiu, kameru, hudbu atď. Tentoraz dávam celú jednu hviezdičku, a to za seba. Film je nepochybne odpadový a jeho jediným kladom je, že som ho z neznámeho dôvodu dokázal dopozerať do konca. Asi mi to nikto z tých, ktorým sa to tiež podarilo, nebude veriť. Ale druhý krát si poriadne rozmyslím, či mám sledovať náhodne vybraný film.(13.5.2012)