poster

Elvis a Anabelle

 • Velká Británie

  Elvis and Anabelle

Drama / Romantický

Velká Británie / USA, 2007, 105 min

Režie:

Will Geiger

Scénář:

Will Geiger

Kamera:

Conrad W. Hall

Hudba:

Blake Neely

Producenti:

Carolyn Pfeiffer

Střih:

Sandra Adair

Scénografie:

Christopher Stull

Kostýmy:

Alysia Raycraft
(další profese)
 • Sinecod
  *****

  Tebe filme jsem potřebovala! Milé, krásné, ne-obyčejné. A kde je můj Elvis? Kluk co si se mnou lehne do slunečnic, kde je?(17.4.2012)

 • rikitiki
  **

  Snímek s takovou přehršlí rázovitých figurek, že by se dobře vyjímaly snad jen na hodinách s kukačkou. Úplně jsem cítila, jak velkou měl scénárista potřebu napsat "nezávislý" film. Bohužel nepodcenil přípravu a nejdřív pár desítek podobných snímků shlédl. A inspiroval se._____ Takže tu máme obvyklou sestavu sympatických looserů, nějaké to rodinné trauma mocí mermo vzbuzující v divákovi soucit, vzájemnou pomoc v těžké situaci a malebné polehávání a posedávání ústřední dvojice v krajině, na domě, na pláži a v poli plném slunečnic. Nechybí ani scénka obvyklá spíš v teen komediích - dvojice se vesele směje při zkoušení nejrůznějších nemožných šatů. Dialogy jsou patetické a legrační svou nabubřelou prázdností. Hudba těžkopádně podkresluje dlouhé záběry na postavy v přírodě. Ach jo.____ Nezáživné, zbytečné a hloupé. /26. 2. 13./(26.2.2013)

 • vykur!
  *****

  Why did she do it?! I don't know. She was tired, I guess... of people or something.(30.9.2011)

 • MontyBrogan
  ***

  Pekná romantika. Atmosféra asi ako v The Notebook. Hviezdička však musí ísť dole za občasné klišé, predvídateľnosť a casting plný nesympatických postáv takmer na úrovni Disney Channel.(24.8.2012)

 • nascendi
  *

  Hviezdičky zvyknem dávať za celkové vyznenie filmu, za herecké výkony, za réžiu, kameru, hudbu atď. Tentoraz dávam celú jednu hviezdičku, a to za seba. Film je nepochybne odpadový a jeho jediným kladom je, že som ho z neznámeho dôvodu dokázal dopozerať do konca. Asi mi to nikto z tých, ktorým sa to tiež podarilo, nebude veriť. Ale druhý krát si poriadne rozmyslím, či mám sledovať náhodne vybraný film.(13.5.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace