poster

Africké kočky: Království odvahy

 • USA

  African Cats: Kingdom of Courage

 • Slovensko

  Africké šelmy: Kráľovstvo odvahy

Dokumentární / Dobrodružný

USA, 2011, 86 min

Scénář:

Keith Scholey
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dont
  ***

  Přehnaně a zbytečně infantilní komentář a tak trochu vlastně i celý pohádkový příběh. Málo skutečně mimořádných záběrů, kterých jsou jiné přírodopisné dokumenty plné. To jsou hlavní důvody průměrného hodnocení. Hudba chvílemi snad až moc jímavá, ale pěkná.(14.10.2014)

 • jojinecko
  ****

  4,5*/5 Roztomilé a fascinujúce, hoci ku koncu mierne dochádza dych, nevadí. Pri podobnývh filmoch ma najviac fascinuje kamera, v tomto prípade sa výnimka nekoná, skutočne brilantné zábery z Masai Mary. Okrem charizmatického hlasu SL Jacksona potešili aj všetci zúčastnení herci:)(11.2.2013)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Tož, vitajte kočky v TOP 300 nejlepších filmů. Netuším sice, jak jste se tam dostaly, ale podobné pochybnosti mám asi u stovky dalších filmů. Tenhle má alespoň letecké záběry přírody a zpomalené záběry lovu, které skvěle vypadají, ale podobných jsem již viděl mnoho. Příběh je tradičně o ničem, hudba přiměřeně vlezlá a mně nezbývá než pozvat všechny pětihvězdičkáře do přírody. Je tam hezky, dá se tan narazit na kyslík a žije tam spousta zvířat. Sice nemají HD rozlišení, neběhají zpomaleně a občas i kousnou, ale pořád mi to připadá smysluplnější než rozplývat se nad dalším z řady stále stejných dokumentů o zvížátkách.(4.11.2013)

 • T2
  ****

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $15,428,747Tržby Celosvetovo $22,529,000▐ Tento dokument v danom podaní strhne, lebo sa z neho vyrysuje celkom strhujúci príbeh s úžasnými zábermi. /80%/(7.10.2012)

 • Marek1991
  ***

  Krásny príbeh, krásne zábery a na záver aj celkom vtipné, akurát, že takýchto filmov už bolo veľa a toto neprináša nič nové a ani nejak podrobné, navyše rozoberá hlavne gepardov a levy, na iné šelmy tu len ťažko budete čakať. Ale ako taký oddychový dokument, napríklad pre deti, to nie je zlé.(24.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace