Nastala chyba při přehrávání videa.
 • J*A*S*M
  **

  Bezdůvodně neustále osudově tvářící se Angelina nasedne do vlaku a podle instrukcí od svého geniálního zločineckého přítele si nabrnkne random nebožáka (Johnny Dý), který se tímto ocitne až po krk v problémech. Tím je zaděláno na svižný konspirační thriller, nebo na napínavou dobrodružnou komedii. Ale ne na obojí! Přesně o to se však scénář snaží, takže výsledkem je pak nudná strojená šaškárna, která politováníhodně mrhá talentem dvou hereckých hvězd. Angelinu ani Johnnyho sice osobně moc nemusím, ale určité dobré filmy už na kontě mají. V Cizinci se tvůrci bohužel spokojili s tím, že obě hvězdy na plátně prostě jsou - hraní netřeba. Šokující pointa pak dává ujetosti celého předchozího dění úplně nový rozměr a s konečnou platností film strhává do kategorie "druhořadý wtf výplach".(26.1.2011)

 • Jamal
  ****

  Mě se to celkem líbilo, Angelina a Johny jsou na jedničku. Benátky krásně ztvárněné. Nominace na tři zlaté glóby. Samozřejmě, mohlo to být natočené lépe, ale na druhou stanu i hůře. 70%.(2.2.2011)

 • larelay
  *

  aka vyborna absurdna komedia sa z toho vyklula... juch, kolko smiechu bolo u nas v domacnosti :D osobne si zapamatam beh splaseneho Jacka Sparowa po streche Benatok, Angelinine vlasy ala Courtney Love po heroinovom zatahu, takmer azurovo modru tzv.bazenovu vodu v Benatkach, no a este Angelininu mega pusinku. A Angelininu helmu, ktoru si asi zabudla dat z hlavy este z cias natacania filmu 60 sekund... Ale to o jej vlasoch som uz asi spominala, takze asi tolko :D Aha a este jednu hlasku... buongiorno,... Bon Jovi... lolec :D(21.5.2011)

 • Segrestor
  ****

  Tak se mi zdá, že tu někdo chtěl zopakovat husarský kousek někdejšího maďarského hyperzabijáka Kaisera Sozého alias mrzáka Verbala Kinta - nyní hyperzloděj Alexander alias (SPOILER) tupoun Frank Tupelo v podání Johnnyho Deppa. A samozřejmě, aby to nepřipomínalo Obvyklé podezřelé úplně, trochu nám to zromantizovali. Ale dalo se. Heh.(24.4.2015)

 • Brouk
  **

  Tak jak je to? Marketing to do nás pere, herci mluví v megagigasuperlativech, bulvár šílí.... a hle, tady je ten film.... Benátky a Paříž? Hm... to tady bylo... Zápletka? No jooo, po chvilce (asi 20 minut) prokoukneme..... A co teď stím? A tak to dokoukáme..... Hotovo, konec asi dobrý, všechno dobré? Ale kdepak... Čekal jsem víc (přitom je to kouktelný film!!!!), jo jo, ten marketing.... zase další bublina... splasklá bublina.... škoda. Opravdu. 50%...(15.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace