Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  odpad!

  Rozpočet $100miliónovTržby USA $67,631,157Tržby Celosvetovo $278,731,369Tržby za predaj Blu-ray v USA $4,469,684 //počet predaných kusov 159,507Tržby za predaj DVD v USA $19,357,421 //počet predaných kusov 966,024║ __Megatrapas roka 2010!__ UTRPENIE!!!___ Ako utopiť $100miliónov na ničom je fakt pekné, tento film nemá dej, nemá akciu, spád, nemá kúšček iskry, nemá proste nič, a samozrejme herci nemajú čo hrať.... a tie 3nominácie na Zlatý Glóbus to si fakt asi už robia srandu??? /videl v kine: 5%/(30.12.2010)

 • Kaka
  ***

  Mám ten pocit, že nové a nové přírůstky do žánru "superchytrý a cool uhlazený film" už jsou jen růže na rakev. To co odstartovali Dannyho parťáci a další podobné snímky na přelomu 90 let a nového milénia po cca dekádě pohřbívají právě kousky jako Cizinec apod. Herci jsou zde zvoleni podle toho, jak vypadají, luxusní hotel, boháči a velkohubý styl je zde proto, že absentuje ucelený scénář a kvalitní režie a prostředí Benátek je sice čarovné, ale být to třeba Kyjev, nebo Bratislava, bude se člověk samou nudou kousat do pozadí. Už je to skutečně ohrané, pojďme dále.(9.10.2011)

 • Shit
  ***

  S timhle Depp a Angelina šlápli krapet vedle, sice né úplně do hovna, ale těsně vedle něj určitě. Největší problém je asi v tom, ,že Florian Henckel von blablabla se snaží kombinovat akční thriller s komedií, ale nedokáže kvůli snaze o vtip a odlehčení z toho vyždímat napětí a komediální stránku zase pojímá jen tak zlehka, takže s ní ani pořádně nepobaví, navíc Depp nemá co hrát a Angelina Jolie na tom není o moc líp, takže se tam dvě hlavní postavy tak jako proplétaj, do toho průměrnej příběh, u kterýho je fakt obtížný aspoň předstírat zájem, jak to dopadne a rádoby hrozně napínavej a šokující závěr jen potvrdí, že tohle stačí jednou a dost.(27.1.2011)

 • KevSpa
  *

  Ricky Gervais říkal, že je to děs. A Ricky má vždycky pravdu! :)(6.2.2011)

 • Nathalie
  **

  Předražený ekvivalent instantního fast foodu. Až na to, že si oba herci myslí, že když budou mluvit extrémně pomalu, napodobí hvězdy zlatého plátna jako Granta a Hepburnovou. Ve městě, které se potápí, se ale prohání dvojice retardovaných loutek s prošlou záruční dobou. Divák tedy paradoxně čeká, až konečně zmizí z plátna a objeví se tam někdo, kdo z karikatury své postavy alespoň nějakou jiskru vykřesal. Jako Paul Bettany, Timothy Dalton nebo Rufus Sewell. Což v praxi znamená, že ze 103 minut je snesitelných zhruba třináct. P.S. Nominace Deppa a Jolie na Zlaté glóby v herecké komediální kategorii je ostuda desetiletí. Zasloužili by shnilá rajčata. Nebo Zlaté maliny.(4.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace