Garfield 3D: Zvířecí jednotka zasahuje

Garfield 3

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 72 min

John Davis, Ash R. Shah

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $5,247,229║ Otrasný príbeh a počítačová animácia na rok 2010 príšerné slabá, absentujú dokonca aj zábavné gagy, takže o pobavení ani reč, problém je aj v tom že človek ani nevie akej vekovej kategórii sa chce rozprávka prihovoriť, lebo tento zlepenec nemá asi pre nikoho moc čo ponúknuť, trošku to zlyhanie tvorcov napravuje 3Dverzia, ináč vrcholová ničotnosť a zbytočnosť. /videl v kine 3D verziu: 30%/(14.7.2010)

• Terva

Garfielda nemusím, nikdy jsem mu nepřišel na chuť. CITÁT - Jedna kočka může změnit celý svět. Tento sci - fi Garfield bohužel můj názor nezměnil a ani 3D verse tomu nepomohla. Nuda. Chudě kreslené. CITÁT - Takhle se vesmír nezachraňuje !!!(19.2.2011)

• VasaX

Odpad. Naprostý a úplný. Tak hrozný, že pro mé vlastní dobro si můj mozek nedokáže připustit asociaci s "Tím Garfieldem". Debilní "příběh", "děj" i "charaktery" (uvozovky, protože jsou to chabé parodie na samotný význam slova). Otravný dabing. Příšerná umělá animace. A 3D To ještě celé podtrhuje. Na hodinu dvacet nafouklé něco z produkce televize kolem sedmé ranní, co jsou schopné pobrat jen rozespalé děti maximálně do předškolního věku. Otázkou tedy zůstává, kdo to vlastně tvoří. A proč.(31.5.2010)

Musím uznat, že předchozí dva díly, na které tento bezprostředně navazuje se mi vůbec nelíbily. Takže moje očekávání byla nulová, ale když ten tlouštík je všude vylepenej a je to takovej fešák, kdo by mu mohl odolat. Jin Davis napsal asi nejlepší scénář, což zní sice pěkně, přesto je to pořád minimálně sto kiláků pod úrovní zábavnosti novinových stripů. Animace pořád stejná jako v předchozích dílech, jen přibyla 3D animace a musím říct, zatím snad nejlepší co jsem viděl, navíc pokud si vezmem, že jde pouze o video film, je to trochu smutné. Ale největší kvalitou zůstává líný, tlustý, žravý kocour jehož potkání se svým bratrem superhrdinou je vtipné. Ostatní postavy jsou spíše stafáž, hlavní záporačka je na odstřel a její výbuchy smíchu mi lezly na nervy. Dabing pouze průměrný, málo lidí a Bohdan příšerný, ale Čech byl dokonalý.(18.5.2010)

• Baker

Nehodnotitelné. Předně je třeba říct, že to není Garfield, postavy se chovají náhodně a samotný Garfield ve filmu zas tak moc není. Grafika je jednoduchá, ale jakžtak vystačující. Dost mě překvapily citace např. Spidermana 3, nebo Války světů, což u filmu pro děti do 8 let není úplně běžné. A 3D je kupodivu dost dobré.(30.4.2010)