Garfield 3D: Zvířecí jednotka zasahuje

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 72 min

John Davis, Ash R. Shah
  • Baker

Nehodnotitelné. Předně je třeba říct, že to není Garfield, postavy se chovají náhodně a samotný Garfield ve filmu zas tak moc není. Grafika je jednoduchá, ale jakžtak vystačující. Dost mě překvapily citace např. Spidermana 3, nebo Války světů, což u filmu pro děti do 8 let není úplně běžné. A 3D je kupodivu dost dobré.(30.4.2010)

• mysiak

Poteší jedine dabing Petra Marcina...(12.12.2010)

• KajusaK

Další naprosto zbytečný film, který neměl vůbec vzniknout.(14.5.2013)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $5,247,229║ Otrasný príbeh a počítačová animácia na rok 2010 príšerné slabá, absentujú dokonca aj zábavné gagy, takže o pobavení ani reč, problém je aj v tom že človek ani nevie akej vekovej kategórii sa chce rozprávka prihovoriť, lebo tento zlepenec nemá asi pre nikoho moc čo ponúknuť, trošku to zlyhanie tvorcov napravuje 3Dverzia, ináč vrcholová ničotnosť a zbytočnosť. /videl v kine 3D verziu: 30%/(14.7.2010)

(3x) A to kotě za mnou povídalo: "To je nejlepší film mýho života!" Mýho, pravda, sice ne, ale je fakt, že 3D bylo vyvedené a vzhledem k tomu, že hrané nebo 2D verze Garfieldových seriálů / filmů příliš nežnu, toto bylo fajn. Takže blaženě akceptuju celý kompaktní celek těchto nejnovějších příběhů, počínaje filmem Garfield šokuje a pokračujíc Garfieldovým festivalem humoru. Škoda, že k tomu měl merchandising jen kolonel z Kentucky.(2.6.2010)