Garfield 3D: Zvířecí jednotka zasahuje

Garfield 3

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2009, 72 min

John Davis, Ash R. Shah

Asi nejslabší film s Garfieldem co jsem viděl. Chvilkami mi to přišlo až moc přeplácané. I když nad některými scénkami jsem se pousmál.(29.12.2012)

• Kryšpín

Absolutní destrukce comicsové klasiky. A když se nebaví ani děti v kině (pouze se usmějou nad jedním zažívacím problémem), tak je někde chyba. MOVE TO TRASH!(30.4.2010)

Musím uznat, že předchozí dva díly, na které tento bezprostředně navazuje se mi vůbec nelíbily. Takže moje očekávání byla nulová, ale když ten tlouštík je všude vylepenej a je to takovej fešák, kdo by mu mohl odolat. Jin Davis napsal asi nejlepší scénář, což zní sice pěkně, přesto je to pořád minimálně sto kiláků pod úrovní zábavnosti novinových stripů. Animace pořád stejná jako v předchozích dílech, jen přibyla 3D animace a musím říct, zatím snad nejlepší co jsem viděl, navíc pokud si vezmem, že jde pouze o video film, je to trochu smutné. Ale největší kvalitou zůstává líný, tlustý, žravý kocour jehož potkání se svým bratrem superhrdinou je vtipné. Ostatní postavy jsou spíše stafáž, hlavní záporačka je na odstřel a její výbuchy smíchu mi lezly na nervy. Dabing pouze průměrný, málo lidí a Bohdan příšerný, ale Čech byl dokonalý.(18.5.2010)

• Terva

Garfielda nemusím, nikdy jsem mu nepřišel na chuť. CITÁT - Jedna kočka může změnit celý svět. Tento sci - fi Garfield bohužel můj názor nezměnil a ani 3D verse tomu nepomohla. Nuda. Chudě kreslené. CITÁT - Takhle se vesmír nezachraňuje !!!(19.2.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $5,247,229║ Otrasný príbeh a počítačová animácia na rok 2010 príšerné slabá, absentujú dokonca aj zábavné gagy, takže o pobavení ani reč, problém je aj v tom že človek ani nevie akej vekovej kategórii sa chce rozprávka prihovoriť, lebo tento zlepenec nemá asi pre nikoho moc čo ponúknuť, trošku to zlyhanie tvorcov napravuje 3Dverzia, ináč vrcholová ničotnosť a zbytočnosť. /videl v kine 3D verziu: 30%/(14.7.2010)