poster

Moje letní prázdniny

 • USA

  Get the Gringo

 • USA

  How I Spent My Summer Vacation

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Moje letné prázdniny

Akční / Krimi / Thriller / Drama

USA, 2012, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  ****

  Mám rád Mela Gibsona a ačkoliv mě mrzí, že do Hollywoodu má vrátka zavřená a musí se hodně snažit, aby se k nějakému projektu dostal, tyhle menší filmy ovšem o to více charakterní role mu sedí a já si jeho krasojízdu po smyšlené mexické ghetto-věznici užíval. Lehce stravitelná zápletka nedá vydechnout až do krvavého závěru a nutně pozitivního, ovšem lehce naivního happy-endu. Ale to je vlastně fuk, hlavní je, že to všechno sedí jak má a nenudí to...7/10(1.5.2016)

 • DaViD´82
  ****

  Starý dobrý, byť ve filmu samotném nepřiznaný a ne(po)jmenovaný, Porter na mexický způsob (i se špetkou deštníkového Eastwood style navíc). Sympaticky nekompromisní a přímočará žánrovka vyznávající starou školu, která sice nic neobjevuje ani neinovuje, ale to s čím přichází, je prostě ve všech ohledech sakra dobré i zcela funkční; a to včetně vztahové linie.(29.5.2012)

 • H34D
  **

  Nesympatické prostředí polocikánských mexicuntů a nefungující atmosféra, co víc byste chtěli? Mel Gibson hraje kohosi na pomezí svých předešlých rolí, postaršího rozumbrady a hravého taťuldy-dobrovolníka. Podobně jako děj filmu to nedává moc smysl, tak se v tom hlavně nehrabejte! Špetka humoru zdařile ničí napětí, věznice naprosto postrádá hmatatelný pocit nebezpečí, či hrozivosti, záporáci jsou jen anonymní panáci. Pozoronost udržuje několik povedenější přestřelek a potyček, v nichž Mel konečně vystupuje, jak se sluší a patří - drsně a nikoli tupě... 5/10(14.11.2013)

 • 3DD!3
  ****

  Gibson je zpátky! Zvláštní kombinace takové té veselé taškažice a drsného vězeňského dramatu. Fakt je že MOJE LETNÍ PRÁZDNINY stojí na Melově rošťáckém kukuči, schopnosti poradit si stylově s každým problémem a vyvážení legrační i temné stránky filmu. Akce je tu nekompromisní krvavá cákanice, s několika moc pěknými nápady. Tenhle netradiční náhled do mexického vězeňského systému by byla škoda minout a pro fandy Melova hraní je to balzám na duši. Teď to chce vytáhnout scénář k páté ZBRANI... režie Shane Black a bude zase dobře. Není nic horšího než smutný klaun... tedy pokud to není smutný klaun s vnitřním krvácením, co kašle krev na vaše peníze. (20.5.2012)

 • genetique
  ****

  Pre nezasvätených možno totálna bračka, pre milovníkov Gibsonovho šarmu, charizmy bad-assovských postáv a kick-assovských scén je tento film časostrojom do minulého štvrťstoročia. Scenár zaujímavo strieda viaceré tempá, akoby tvorcovia počas natáčania prepisovali scenár a nevedeli sa rozhodnúť aký dať vlastne film ráz. Vedeli to ale presne a po dlhej dobe som videl konečne "iný" film, ktorý sa na nič nehrá, ale Gibson hrá presvedčivo nadupane, na malom priestore vie roztočiť poriadny kolotoč. So scenárom zaujímavým, okúzľujúcim a lišiackym sa nám postava Portera vracia v plnom nasadení. Obsadenie záporáckym Stormareom bola stávka na istotu a vyšla na výbornú. Pre mňa určite jeden z malých-veľkých filmov roku a veľké prekvapenie. 85%.(7.9.2013)

 • Mel Gibson

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace