poster

Moje letní prázdniny

 • USA

  Get the Gringo

 • USA

  How I Spent My Summer Vacation

  (neoficiální název)
 • Slovensko

  Moje letné prázdniny

Akční / Krimi / Thriller / Drama

USA, 2012, 92 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • H34D
  **

  Nesympatické prostředí polocikánských mexicuntů a nefungující atmosféra, co víc byste chtěli? Mel Gibson hraje kohosi na pomezí svých předešlých rolí, postaršího rozumbrady a hravého taťuldy-dobrovolníka. Podobně jako děj filmu to nedává moc smysl, tak se v tom hlavně nehrabejte! Špetka humoru zdařile ničí napětí, věznice naprosto postrádá hmatatelný pocit nebezpečí, či hrozivosti, záporáci jsou jen anonymní panáci. Pozoronost udržuje několik povedenější přestřelek a potyček, v nichž Mel konečně vystupuje, jak se sluší a patří - drsně a nikoli tupě... 5/10(14.11.2013)

 • Malarkey
  ****

  Mel Gibson se schopil, aby si pro své fanoušky přichystal neortodoxní drama z vězeňského prostředí v Mexiku. Plno věcí je neuvěřitelných, ale na druhou stranu se na film hodně dobře kouká. Mel je tady správnej ranař, i když se dokáže projevit jako vcelku schopný cíťa. Jeho schizofrenní postava mě ale nedonutila si neužít tenhle po americku poctivej akčňák jako ze starejch devadesátek. Pro mě super návrat, takových filmů by s ním mohlo být daleko víc.(23.3.2014)

 • Slasher
  ****

  Uchvátilo mě zaplivaný kriminální městečko, líbil se mi všivák v jádru dobrák Mel Gibson i jak se to hezky rodinně vyvinulo. Párkrát jsem si řekl "kravina", ale nic, co by mi zkazilo radost nepřišlo. Moc pěkná drsňácká komedie, TO něco tam prostě měla.(7.4.2014)

 • LiVentura
  **

  Spíše se jedná o akční nudu omotanou vlekoucím se příběhem plným drog, kradených peněz a osudu matky se synem ve vězeňském ghettu... :-((8.8.2013)

 • Fr
  ***

  ,,... ALE PRO LIDI SE STEJNÝM TYPEM KARMY JAKO MÁM JÁ....TO BYLO JEN PÁR HRBOLŮ NA CESTĚ“..... /// Porter (tedy Mel) se rozhodl zlepšit svý společenský postavení. Tam venku se to nepovedlo a tak dostal druhou šanci v kriminále. Ale v podstatě jde vždycky vo pomstu.... Nejdřív Mel zaplatil hromadě Mexikánců (čímž vlastně zlepšil jejich společenský postavení...), potrénoval kotrmelce (ty vole, už nejseš nejmladší!) a před zrcadlem nazkoušel pár suchejch hlášek (a mokrejch ksichtů). Pak si řekl, že teď už film nepotřebuje (skoro) žádnej děj, páč je tam von a a von bude vypadat stejně cool (jako hustě a vodlehčeně) jako ta díra El Pueblito. A taky že jo: tempo, děj, kecy, přestřelky – všechno je to vodlehčený, až s tím mám kolikrát problém. Všude a furt hraje ,,Mariachi“ (že by z toho člověku bez hudebního vkusu hráblo...) a pobavil mě opravdu (fakt – pobavil!) ten hod granátem. Bohužel je to (pro mě) emočně chladná jízda a nevidím jedinej důvod (si říkal granát! ...Se kurva poslouchej!) vidět to znova. Což zrovna u mě s mým vztahem k podobnejm hovadinám (co se nechcou brát vážně) nebejvá zvykem. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Chcu vidět, jak střílí bouchačka, kterou José Doroteo Arango Arámbula střílel v restauraci Opera v Mexico City. 2.) Chovají mě na játra. 3.) Mám rád, když Melouš kouše Mexičanky. 4.) Thx za titule ,,fčelí medvídek“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ ne(11.7.2012)

 • Mel Gibson

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace