• korbitch22

Námořní homosexuální hlídka :-D aneb jak si australané svojí vlastní telenovelu natočili :-) strašlivé herecké výkony,laciný vizuál,infantilní dialogy...opravdová televizní žumpa.(25.5.2011)

• kinghome

Tak tohle je fakt strašnej seriál. Ty lidi co tam hrajou snad nemůžou bejt herci. Ale když máte špatnou náladu, tak se na to koukněte, protože to je skvělá komedie. Nejvíc mě pobavil ten chlápek, kterej vypadá jakoby ho popíchaly včely. Je strašně divně nafouklej a ostatní do něj pořád hustěj jak by měl zhubnout. Je to sračka, ale jako komedie dobrý.(29.3.2013)

• Paity

Tak toto jsem si skutečně "vychutnal". Australský pokus o pobřežní hlídku na moři. Všichni jsou v nejlepších letech, krásní, nezdolní a morálně silní. Už jen ta láska jim chybí....(30.5.2012)

• Hanys_

Takhle silnou odpověď Fandy na Cool jsem nečekal (ve stejné době dávají primáci Dextera). Pravidelná dávka emocí a stupidních dialogů - tentokrát trochu nečekaně v australském podání. Děs běs.(26.9.2012)

Není to nic převratného, ale jak už zde napsal route60, tak na odpoledne je to ideální. Po obědě se u toho vždy natáhnu a skvěle si odpočinu. Prostě pohodovka a na 3* mi to vážně stačí.(14.6.2011)

• dandislav1991

Australké hovno(7.7.2011)

• Mira90

To je tak úděsné a trapné...že to snad musí být parodie. Pak to docela funguje.(26.5.2013)

Námořní hlídka není žádny skvost ale jako serial na odpolede je idealni.Herci odvádějí serialový standad.55%(10.6.2011)

Tento austrálsky vojensko-námorno-detektívny seriál možno nie je žiadny zázrak, ale rozhodne to nie je žiadny televízny odpad. Austrálčania konieckoncov majú v takomto type seriálu už svoju tradíciu (http://www.csfd.cz/film/129120-patrol-boat/). Ako fanúšik do vojnového námorníctva samozrejme mierne nadhodnocujem ;-)(18.8.2011)

Jako dobrodružný seriál by to nebylo špatné, ale bohužel dost to snižuje fakt, že se členové posádky včetně kapitána pravidelně (no... de facto v každé epizodě) chovají jako naprostí idioti.(26.11.2012)

• davistercz

So to je?(22.12.2012)

• Scottman

Jako fanda válečného námořnictva jsem se na seriál hodně těšil, zklamání přišlo už během první série. Další série ještě horší, nevim kam seriál zařadit, vypadá to jako snaha říznou vojenské prostředí detektivkou. Tahání vztahů do seriálu ho ještě dál devalvuje.(11.12.2011)

Já se náhodou u tohoto seriálu nadměrně bavím...nechápu, jak někdo může hodnotit film například po shlédnutí jedné scény....:( když to ohodnotím "odpadem" tak se na to alespoň podívám a potom hodnotím... :D takovej slabší odvar Dolfa lundgrena....XD(5.8.2013)

• vojta033

Něco ne zcela povedeného. Je to všelijaké a najdou se i světlé chvilky. Ale často jsou zde scény strašně přiblblé....(8.7.2011)

• Stingray

Zajímavé prostředí.Moc prďácká loď! Vcelku sympatická posádka,která se ovšem vinou prachbídných scénářů musí chovat jako banda naprostých debilů a amaterů. jedna hvězada za Hammersley a jedna za prostředí.(15.11.2012)

• Dejte na me

viděl jsem jen jednu scénu a i to byla ztráta času!(20.12.2012)

Na Oscara to není, ale na odpad také ne. Klasickej dobrej průměr.(4.4.2013)

• mpet

Na tomhle seriálu se mi nejvíc líbí to, že všechny jednoduché situace jsou zde řešeny složitě, všechny složité situace se vyřeší jednoduše, všechno logické je zde nelogické a všechno nelogické je logické. Todle je asi výstižný pro tuto australskou telenovelu na moři. Herecký výkony působí dost uměle,dialogy o ničem, dost umělá akce, a neustálé a hlavně naivní prosazování morálních zákonů a dobra,....... no to už je i na mě moc..... vřele nedoporučuji.(15.6.2013)