poster

Cabriolet

Romantický

Česko, 2001, 80 min

Režie:

Marcel Bystroň

Scénář:

Marcel Bystroň

Kamera:

Marek Tichý

Hudba:

Ivan Král
(další profese)
 • hirnlego
  **

  Představitelé hlavních postav jsou "herecky" opravdu spíše k politování - ale člověk jim tak nějak drží palce, aby se to nezvrhlo do trapnosti úplně - a ono to nakonec opravdu nebylo tak strašné (na sladkého Tobiáše Jirouse se člověk přeci nemůže zlobit) - prostě takový standard v amatérském filmu + improvizace. Hudba Ivana Krále pěkně ladila s celkem obstojnou kamerou - vlastně to celé tak nějak "ladilo" - a konec byl vyloženě milý. Leč fakt, že spousta těch opravdu amatérských snímků je mnohdy o třídu lepší než Cabriolet, je holt krutý...(29.8.2006)

 • Richie666
  **

  Dosti avantgardní a amatérské; přesně nevím, co si o tom mám myslet...(30.8.2006)

 • Dudek
  odpad!

  Neuvěřitelně amatársky se jevící záležitost. Vypadá to, že česká kinematografie na tom opravdu začíná být hodně zle. Krom vcelku slušného hudebního doprovodu tady nefunguje naprosto nic. Dokonce i někteří zdejší uživatelé točí lepší, hlavně po obsahové (ale někdy i vizuální!), snímky.(29.8.2006)

 • Houdini

  Český Lev 1 nominace: Hudba(6.9.2004)

 • Mulosz
  *

  Aspon ze vyborna hudba posouva dej trochu dopredu, kdyz uz to toporny scenar s prisernymi dialogy nedokaze. Film je to nametem dobry, i nektere dilci okamziky maji svou myslenku, nicmene zpracovani je hrozne. To je navic podtrzeno naprosto katasrofickymi hereckymi vykony. Nic moc jsem od filmu necekal, avsak dostal jsem jeste mene.(29.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace