poster

Cabriolet

Romantický

Česko, 2001, 80 min

Režie:

Marcel Bystroň

Scénář:

Marcel Bystroň

Kamera:

Marek Tichý

Hudba:

Ivan Král
(další profese)
 • Fingon
  ****

  Nejdřív se mi to nelíbilo, ale postupně jsem změnil názor.(28.8.2006)

 • hirnlego
  **

  Představitelé hlavních postav jsou "herecky" opravdu spíše k politování - ale člověk jim tak nějak drží palce, aby se to nezvrhlo do trapnosti úplně - a ono to nakonec opravdu nebylo tak strašné (na sladkého Tobiáše Jirouse se člověk přeci nemůže zlobit) - prostě takový standard v amatérském filmu + improvizace. Hudba Ivana Krále pěkně ladila s celkem obstojnou kamerou - vlastně to celé tak nějak "ladilo" - a konec byl vyloženě milý. Leč fakt, že spousta těch opravdu amatérských snímků je mnohdy o třídu lepší než Cabriolet, je holt krutý...(29.8.2006)

 • HenryS.
  ****

  A stejně bych tomu Jarošovi dal pěstí taky!(5.11.2010)

 • Dudek
  odpad!

  Neuvěřitelně amatársky se jevící záležitost. Vypadá to, že česká kinematografie na tom opravdu začíná být hodně zle. Krom vcelku slušného hudebního doprovodu tady nefunguje naprosto nic. Dokonce i někteří zdejší uživatelé točí lepší, hlavně po obsahové (ale někdy i vizuální!), snímky.(29.8.2006)

 • Matty
  *

  Další z neustávajících českých pokusů o... o co vlastně? 20%(28.8.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace