Mejdan roku z obýváku

(pořad)
všechny plakáty

Show televize Nova k příležitosti oslav posledního dne roku 2009. V tomto pořadu jsme mohli shlédnout speciální díl Ordinace v růžové zahradě, Babicových dobrot, Ulice, Mr. GS, Stahováku a to nejlepším ze SuperStar. V pořadu vystoupili slavní čeští zpěváci, zpěvačky, baviči, herci a herečky. (zdeny99)

Jacinda odpad!

POSER SE A CHCÍPNI ! ... Tuhle větu měla nova odvysílat před tím, než spustili první minuty této "show". Nevím kde začít a tak to vezmu popořadě...Okolnosti: Oslava Silvestru u mě na chalupě. Sestava: Já, můj přítel benemiro, kamarádka s přítelem. Stav: Na začátku bohužel střízliví...Průběh: Úplný začátek jsem nestihla, protože jsme s kamarádkou Zinou připravovali chlebíčky, jednohubky a kokteily. Přišli jsme asi do poloviny Silvestrovské ordinace v růžové zahradě. Přivítala mě Mirkova slova: Zuzko promin, ale tohle je sračka :-D . Sedla jsem si na gauč a doufala, že má pravdu. Sračka by totiž bylo ještě dobrý. Normálně se na Ordinaci dívám a celkem mě baví (ano je to moje jedinná filmová vada).Tohle ale bylo příšerný. Jen Valšík v podání Zavřela docela ušel, že se nad tím dalo i pousmát. Jedinná vtipná hláška:"Ale no tak, bude se vám lépe čůrat"...následoval sestřih z Václaváku a strašidlo Vondráčková, která se klátila na vysokých podpatcích v kovbojském úboru a za ní s křečovitými úsměvy tančili svou spatakiádní choreografii doprovodné dvojice. Pak přišlo to nejhorší. Silvestrovská Ulice. Nova se chvástá tím jak natočili muzikál v pekárně. Podle mě to byla kardinální sračka. Když Zindulka zpíval Money money money, chytala jsem se za hlavu (jak takový skvělý herec mohl natočit toto) a obracela do sebe jeden koktejl za druhým. Při sex bomb jsem si radši do oka strčila citron a pusu si naládovala chlebíčkem. Když přišla na scénu ta odporná Ruska a začala zbývat ruskou verzi Plynu z trouby, popadla jsem skleničku a mrštila jí po televizi. Mirek něco hulákal (nebylo tomu příliš rozumět ale bylo to sprosté) a kamarádky přítel Tomáš pronesl: Nechápu proč musíme lést rusákům do prdele. Další šok nastal při zpěvu Kopaka bana (nevím jak se to správně píše). Tu faleš slyšelo i moje antihudební ucho. A rašple narvané v černočerveném korzetu?Zvracet zvracet zvracet....Vtipná hláška žádná...Další skoky na Václavák nás znechutily trochu méně a Babicovy recepty vyvolaly salvu smíchu nad jeho demencí. Dementní hláška: "Vůně nám to provoní"...Silvestrovský Comeback Mě naprosto znechutil. Co mělo jako znamenat to pálení české vlajky? To mělo být vtipné? Nebo to zkomolení české hymny? Stydím se za náš národ, že se může něčemu takovému smát. Žádná úcta. A Dejdar navíc opět odpornej. Jo a přišli jsme na to proč pořád kOzzák všechny nutil pít. Střízlivý člověk by to jeho divadýlko nepřežil. Silvestrovský Stahovák byla jenom bezduchá trapnost u které Tomáš neustále opakoval: Kotek je trapnej, Kotej ke kretén, Kotek je ubohej atd atd. A pak jsme se hurónsky smáli Kokotkově ubohosti. Nejhroší hláška: Opíjím se šáněm (pokud nevíte co to znamená nepanikařte. Je to bohužel výraz pro šampanské). Mr. GS byla slabota, ale opravdu mě pobavila hra na harmoniku. Byla to první scéna, která mě opravdu pobavila. Dále byly dobrý ještě Televizní noviny až na nějaké vyjímky to bylo dobré a hláška ...a Michael Jackson žije byla fakt super :-). Občas jsme ale nevěděli, co je tam pravda a co ne. No na přípitek jsme to radši přepnuli na ČT1, v klidu si sami za zvuku hodin odpočetli poslední vteřiny, vyslechli NÁDHERNOU ČESKOU HYMNU V NÁDHERNÉM CHORÁLNÍM PODÁNÍ a pak šli pyrotechničit k blízkému potoku... () (méně) (více)

mil@n.fanatik

Trapné. Ubohé scénky a vtipy... Oproti mejdanu roku z Václaváku ani v podstatě žádné písně, vlastně jo, ale opakované před lety právě z Václaváku... A scénky slivestrovské ulice, ordinace a jiných seriálů, které nesleduju mě fakt nezajímají a nebaví!! Kde ta doba je, kdysi super scénky a vtipy v divadlech atd. dnes? Čím dál horší sračky... Stydím se za to, kde ta dobe vlstne jde:-( Stěží 1* ()

duklak2

Proč to má tak nízké hodnocení? Že vy jste se nedívali a byli jste přímo na Václaváku:-) Já jsem si Silvestra představoval úplně jinak, jenže z důvodu nemoci jsem musel zůstat u televize. Viděl jsem tedy celý mejdan včetně novoročního přípitku a zas tak špatné to nebylo. Tak se prosím zamyslete a ti z vás, kteří dali odpad, raději to vůbec nehodnoťte. ()

Handle odpad!

Při mé smůle jsem letos na Silvestra opět tvrdnul doma a při mé smůle mě celý večer doprovázel tenhle šílenej skvost. Já proti Nově nejsem zas tak zaujatej jako plno uživatelů tady, ale tohle bylo fakt jedno z nejhorších věcí co kdy Nova odvysílala. Největší trapnost byli ale opravdu speciální silvestrovské díly Ordinace a Ulice, to bylo naprosto ubohý a to neříkám proto, že ty seriály nemám rád ani normálně, ale tohle mělo být vtipné? Ten co to vymýšlel, by vážně potřeboval dostat pár facek. Bylo to ubohé a vlastně nejen Ordinace a Ulice. Všechno. Jeden z největších odpadů, co jsem kdy dal, já byl fakt v šoku, jak něco tak trapnýho a nevkusnýho někdo vůbec může vymyslet.. A neznám nikoho komu by se tenhle supr Silvestr na Nově líbil a to mají třeba i ty pořady rádi.. Říkám Vám - šílený, vy co jste to neviděli, buďte rádi. (Ať jen nekritizuju, tak jediné u čeho jsem se alespoň párkrát zasmál byl Mr. GS a to bylo vlastně jediný co za něco trochu stálo. Ale to rozhodně neznamená, že kvůli tomu budu dávat vyšší hodnocení, to fakt ne.) ()

Ajinka126 odpad!

Ježkovi voči.. kdyby moji přátelé neměli tak škodolibý smysl (to ani už není humor!) a nesmáli se na trapností této "tragikomedie", tak bych tuto trapnost nikdy neměla tu (ne)čest vidět.. !! ()

Ev.D. odpad!

Nova se zase jednou rozšoupla a rozhodla se upevnit si svou pozici v žebříčku Nejdementnější televize roku. A gratuluji opět se jim to povedlo. Naprosto totálně toužím se na konci roku dívat na speciál Ordinace v Růžové zahradě, Ulice, na to ,,nejlepší !?" ze Superstar a na speciál pana ,,nemáme tohle dáme tam tamto" ala Babicovi dobroty. Plné naprosto originálních bludů, sorry podle televize Nova ,,vtipů" , u kterých se dá leda tak bečet zhnusením. Kdyby někdo celou jejich skvělou televizní stanici vypálil do základů, dalo by se o tom dni uvažovat jako o státním svátku. ()

U.Tarare odpad!

2008 Mejdan roku z Václaváku; 2009 Mejdan roku z obýváku; 2010 Mejdan roku z paneláku; 2011 Mejdan roku z koncentráku; ...doufám že tyhle silvestrovské paskvily brzo skončí, kdy Nově konečně dojde, že tohle je žumpa?! ()

Paity odpad!

Odpad!Odpad!Odpad!Odpad!Odpad!Odpad!Odpad!Odpad!Odpad!Odpad!Odpad!Odpad!Odpad!Odpad!Odpad!Odpad! MADE IN TV NOVA, Barrandov, Kříženeckého náměstí. ()

Foxhound#1

V bývalých mega super hyper silvestrovských pořadech made by Jiří Radšibychužneměltočit Adamec bylo aspoň trocha srandy. Tyhle speciály nováckých pořadů prostříhnuté live playbackem z Václaváku byly ale ještě horší než normální díly. Odpad nedám jen kvůli dědkovi Ringočechovi a jeho stírání zdravé výživy V. Chaloupka. ()

ElisD odpad!

Nemám ráda, když se tu někdo vyjadřuje vulgárně. V tomto případě to ovšem nejde jinak. Pokud někdo musí, třeba s miminkem, zůstat doma, je to mučení (prosím na všech programech). Pořad na velké hovno. ()