Deník slabocha

Denník slabocha

Diary of a Wimpy Kid

Komedie / Rodinný

USA, 2010, 94 min

Velmi jednoduchá zábava pro lidi všech možných věkových skupin. Rozhodně to není nic převratného ani filmově kvalitního, ale člověk se celou nenudí, je to docela sranda a dá se u toho vypnout hlava. I přes veškerou průměrnost je to pořád lepší než veškeré umělecké klasiky, při kterých člověku nudou klesá každou sekundou IQ. 70%(14.2.2017)

• Riley

Koukat na film, kvůli oblíbené herečce není vždy ten nejlepší nápad. Nestojí za vidění - asi tak bych tento ,,film" klasifikovala. Ač předloha by nemusela být špatná, jelikož děj má jistý potenciál.(2.3.2011)

Nepročítal jsem si herecké obsazení a tak mě příjemně překvapilo, když se tam objevila Chloë. Filmek dělaný pro děti, ale i já jsem se dokázal bavit a párkrát se zasmát z plných plic. Když si někdo jako tady dokáže pohrát s titulky, tak mě potom většinou i film baví.(28.7.2012)

Jednoduchá komedie pro děti do 12 let a starším bych to vůbec nedoporučoval.. 5/10 = 50%(5.2.2011)

Jedna z malého množstva rodinných komédií ktorá ma baví. Aj zabaví a ani neurazí, aj trápna aj roztomilá. A ani nie po štvrť hodine počúvame trapný srdečný výlev pubertálne degenerovanej holky, ktorá je, ako hlavná postava poznamenala, prdlá, pre upresnenie dobre prdlá.(6.9.2014)

• - Halloweenský kostým Fregleyho je křížencem osla a jednorožce. (HellFire)

• - Na začiatku filmu, pri raňajkách v kuchyni, beží v televízii Doba ľadová. (dodo24)

• - Všechny děti na konkurzu na školní hru zpívali svým vlastním hlasem. (HellFire)