Deník slabocha

Denník slabocha

Diary of a Wimpy Kid

Komedie / Rodinný

USA, 2010, 94 min

Překvapení a nadprůměrný rodinný komediální film z prostředí nezbedného kluka ( poseroutky ), jeho věrného kamaráda a vykutáleného bratra. ( Hodnocení: 7/10 )(29.11.2012)

• Nach

První polovina za tři hvězdičky. Jakmile se to ale snaží hrát na chytřejší snímek, jde to celé dolu. Výsledek stojí za 50%. Ztráta času to však rozhodně nebyla.(8.9.2011)

Podla mojho nazoru je to celkom infantilna komedia, kde sa clovek nedozvie nic nove. Ale tak zasmiat som sa zasmial a s usmevom na tvari som to dopozeral. Pokial sa neviete rozhodnut, ci sa to oplati pozriet... neviem ale o nic nepridete,.(22.4.2011)

Nepročítal jsem si herecké obsazení a tak mě příjemně překvapilo, když se tam objevila Chloë. Filmek dělaný pro děti, ale i já jsem se dokázal bavit a párkrát se zasmát z plných plic. Když si někdo jako tady dokáže pohrát s titulky, tak mě potom většinou i film baví.(28.7.2012)

Příjemná dětská komedie.(9.4.2011)

• - Na začiatku filmu, pri raňajkách v kuchyni, beží v televízii Doba ľadová. (dodo24)

• - Mezi původní literární předlohou a snímkem je možné zaznamenat několik rozdílů. Například postava Angie Steadman (Chloë Grace Moretz) se v knize vůbec neobjevuje. (stepnicka)

• - Všechny děti na konkurzu na školní hru zpívali svým vlastním hlasem. (HellFire)