Deník slabocha

Diary of a Wimpy Kid

Denník slabocha

Komedie / Rodinný

USA, 2010, 94 min

Školní komedie, ve které mě dětínský humor přímo uchvátil a spokojením jsem si u ní pochrochtával. Příběh je o tom, jak se chce jeden kluk stát oblíbeným a vůbec mu to nevychází. Ne moc originální, ale já se pobavil skvěle. Ti poseroutkové mě svou hloupostí až dojímali k slzám. Ke konci filmu bych se už ale raději ocitnul na intelektuální pustině s Chloe Grace Moretz. Ta holka je prostě skvělá všude. Poprvé, co místní hodnocení (ač je to malým počtem hodnocení) absolutně nechápu. 8/10(8.8.2012)

• sidzej

Trochu mi to pripominalo serial Wonder Years zasadeny do sucasnej doby. Ten bol vsak neporovnatelne lepsi. Technicky je to zvladnute pomerne dobre, Zachary Gordon a Chloe Moretz nedostatkom charizmy rozhodne netrpia ale vo vysledku sa jedna len o klasicky otrepanu pribehovu sablonu so striedanim vkusnych a menej vkusnych scen. Taky neskodny rodinny priemer ktory vylozene nenastve, ale ani nicim neprekvapi. Film na jedno pozretie. 50%(29.9.2010)

• moviesfan

Asi jsem měl vědět, že tohle je film opravdu jen pro děti cca do 12 let (?). Možná nebyl, mně však tak připadal. Vlastně to mohlo být i tím, že mi nepřišel vůbec vtipný a ani zde o nic nešlo. Jak říkám, film je určen spíše pro určitou věkovou kategorii.(2.8.2010)

Nepročítal jsem si herecké obsazení a tak mě příjemně překvapilo, když se tam objevila Chloë. Filmek dělaný pro děti, ale i já jsem se dokázal bavit a párkrát se zasmát z plných plic. Když si někdo jako tady dokáže pohrát s titulky, tak mě potom většinou i film baví.(28.7.2012)

• IQ Tiqe

Tohle byl krok hodně vedle. Komedie má bavit, ne prudit. A já se zasmál možná dvakrát. V čem byl problém? Cílová skupina je asi do 12 let, a ani tam nevím jistě, jestli se film ujme. V druhé půlce jsem měl chuť to vypnout. A nějaká pozitiva ? Chloe Moretz (Kick-Ass) - bezprostřední, sympatická - už se těším, až ji uvidím v dalším filmu.(2.8.2010)