Deník slabocha

Diary of a Wimpy Kid

Komedie / Rodinný

USA, 2010, 94 min

• sidzej

Trochu mi to pripominalo serial Wonder Years zasadeny do sucasnej doby. Ten bol vsak neporovnatelne lepsi. Technicky je to zvladnute pomerne dobre, Zachary Gordon a Chloe Moretz nedostatkom charizmy rozhodne netrpia ale vo vysledku sa jedna len o klasicky otrepanu pribehovu sablonu so striedanim vkusnych a menej vkusnych scen. Taky neskodny rodinny priemer ktory vylozene nenastve, ale ani nicim neprekvapi. Film na jedno pozretie. 50%(29.9.2010)

• killjezor

Film je spíše soubor příhod s jedním jmenovatelem, poslepovaných dohromady. Tak nějak to drží, ale potřebovalo by to trochu víc, než jenom jednoho slabocha. Některé scény jsou sice zábavné, ale u mne to prostě nefunguje jako film. Pokud venku ale prší a vám zrovna pere pračka, klidně si to pusťte.(5.4.2011)

Překvapení a nadprůměrný rodinný komediální film z prostředí nezbedného kluka ( poseroutky ), jeho věrného kamaráda a vykutáleného bratra. ( Hodnocení: 7/10 )(29.11.2012)

• Martinibaby

Abych pravdu řekla, na film jsem se podívala jenom kvůli Chloe, které tam prostě nebylo dost, takže to celkový dojem nijak nezachránilo. Vůbec jsem od toho čekala něco malinko inteligentnějšího, takhle to byla jedna scéna trapnější než druhá a do toho všeho jsem měla chuť většině herců vyfackovat jenom za to jak se tváří (vážně nechápu kde nabrali takovou hromadu ksichtů).. Na druhou stranu jsem se určitě minula cílovou skupinou, z podobných filmů jsem už prostě dávno vyrostla, tudíž jsem to mohla očekávat :)(3.4.2011)

• Enšpígl

Titulního smrada bych s chutí narval do letadla, oblíknul do americký vlajky a vyhodil nad KLDR.(3.12.2012)