Deník slabocha

Denník slabocha

Diary of a Wimpy Kid

Komedie / Rodinný

USA, 2010, 94 min

Já se jen divím, že to bylo koukatelnější než většina romantických filmů.(19.2.2013)

Příjemná dětská komedie.(9.4.2011)

• IQ Tiqe

Tohle byl krok hodně vedle. Komedie má bavit, ne prudit. A já se zasmál možná dvakrát. V čem byl problém? Cílová skupina je asi do 12 let, a ani tam nevím jistě, jestli se film ujme. V druhé půlce jsem měl chuť to vypnout. A nějaká pozitiva ? Chloe Moretz (Kick-Ass) - bezprostřední, sympatická - už se těším, až ji uvidím v dalším filmu.(2.8.2010)

• sidzej

Trochu mi to pripominalo serial Wonder Years zasadeny do sucasnej doby. Ten bol vsak neporovnatelne lepsi. Technicky je to zvladnute pomerne dobre, Zachary Gordon a Chloe Moretz nedostatkom charizmy rozhodne netrpia ale vo vysledku sa jedna len o klasicky otrepanu pribehovu sablonu so striedanim vkusnych a menej vkusnych scen. Taky neskodny rodinny priemer ktory vylozene nenastve, ale ani nicim neprekvapi. Film na jedno pozretie. 50%(29.9.2010)

Rodinná komédia vhodná tak do 11tej doobedia neskoršie videnie tohoto filmu neodporúčam.Na ráno úplne stačí ale ako film na ktorý by sa malo ísť do kina určite nie.(26.7.2012)

• - Na začiatku filmu, pri raňajkách v kuchyni, beží v televízii Doba ľadová. (dodo24)

• - Mezi původní literární předlohou a snímkem je možné zaznamenat několik rozdílů. Například postava Angie Steadman (Chloë Grace Moretz) se v knize vůbec neobjevuje. (stepnicka)

• - Rowleyho mámu si zahrála jeho skutečná máma. (HellFire)