Deník slabocha

Denník slabocha

Diary of a Wimpy Kid

Komedie / Rodinný

USA, 2010, 94 min

Překvapení a nadprůměrný rodinný komediální film z prostředí nezbedného kluka ( poseroutky ), jeho věrného kamaráda a vykutáleného bratra. ( Hodnocení: 7/10 )(29.11.2012)

• ArsenalEagle

WTF! Kdo z těch, kdo četl úžasnou předlohu od Jeffa Kinneyho by mohl dát tak vysoké hodnocení? Série (ne jen jedna knížka) kterou jsem četl minimálně 5x a kterou si nejspíše znovu připomenu, až nebudu mít co dělat, byla vtipná, originální a opravdu super. Tenhle film není vtipný, originální a už vůbec není super. Proč snad jediná postava, která v knižní předloze není - to jest novinářka v podání Chloe Grace Moretz si zasloužila jedinou hvězdu, kterou tomuhle můžu dát. Honem přečíst knížku a s hodnocením o 30% dolu. PS: vložené animace jsou narážky na knížku ;) Zneuctění knižní předlohy!(1.6.2013)

• Terva

Je to prostě jen dětský snímek a nemá co nabídnout.(24.4.2014)

• Riley

Koukat na film, kvůli oblíbené herečce není vždy ten nejlepší nápad. Nestojí za vidění - asi tak bych tento ,,film" klasifikovala. Ač předloha by nemusela být špatná, jelikož děj má jistý potenciál.(2.3.2011)

Školní komedie, ve které mě dětínský humor přímo uchvátil a spokojením jsem si u ní pochrochtával. Příběh je o tom, jak se chce jeden kluk stát oblíbeným a vůbec mu to nevychází. Ne moc originální, ale já se pobavil skvěle. Ti poseroutkové mě svou hloupostí až dojímali k slzám. Ke konci filmu bych se už ale raději ocitnul na intelektuální pustině s Chloe Grace Moretz. Ta holka je prostě skvělá všude. Poprvé, co místní hodnocení (ač je to malým počtem hodnocení) absolutně nechápu. 8/10(8.8.2012)

• - Mezi původní literární předlohou a snímkem je možné zaznamenat několik rozdílů. Například postava Angie Steadman (Chloë Grace Moretz) se v knize vůbec neobjevuje. (stepnicka)

• - Všechny děti na konkurzu na školní hru zpívali svým vlastním hlasem. (HellFire)

• - Rowleyho mámu si zahrála jeho skutečná máma. (HellFire)