Deník slabocha

Denník slabocha

Komedie / Rodinný

USA, 2010, 94 min

• uterox

Tento film je značně nevyrovnaný. Některé scénky jsou hodně vydařené a pobaví. Jiné jsou až žalostně trapné a nevkusné. Doporučuji vidět, pokud nic lepšího není k dispozici. Na jednu stránku člověka navnadí na hlavního hrdinu, že může vyniknout ve zpěvu, avšak v zápětí obdrží "potupnou" roli, kde opět nemůže předvést co v něm je.. A to, že se změní k lepšímu až v poslední minutě, je až žalostně únavné a nikoliv zábavné.(29.7.2011)

Já se jen divím, že to bylo koukatelnější než většina romantických filmů.(19.2.2013)

Školní komedie, ve které mě dětínský humor přímo uchvátil a spokojením jsem si u ní pochrochtával. Příběh je o tom, jak se chce jeden kluk stát oblíbeným a vůbec mu to nevychází. Ne moc originální, ale já se pobavil skvěle. Ti poseroutkové mě svou hloupostí až dojímali k slzám. Ke konci filmu bych se už ale raději ocitnul na intelektuální pustině s Chloe Grace Moretz. Ta holka je prostě skvělá všude. Poprvé, co místní hodnocení (ač je to malým počtem hodnocení) absolutně nechápu. 8/10(8.8.2012)

• IQ Tiqe

Tohle byl krok hodně vedle. Komedie má bavit, ne prudit. A já se zasmál možná dvakrát. V čem byl problém? Cílová skupina je asi do 12 let, a ani tam nevím jistě, jestli se film ujme. V druhé půlce jsem měl chuť to vypnout. A nějaká pozitiva ? Chloe Moretz (Kick-Ass) - bezprostřední, sympatická - už se těším, až ji uvidím v dalším filmu.(2.8.2010)

Máte kolikrát taky ten pocit, že když zapnete ráno v sobotu televizi a tam běží Hanna Montana, že se u toho prostě tou blbostí toho seriálu musíte smát? Já jo a stejně mi bylo i u tohodle filmu. Je to taková bejkovina, ale člověk se prostě směje a směje...No a to je přece fajn, ne?(23.7.2012)