Deník slabocha

Diary of a Wimpy Kid

Denník slabocha

Komedie / Rodinný

USA, 2010, 94 min

Já se jen divím, že to bylo koukatelnější než většina romantických filmů.(19.2.2013)

Podla mojho nazoru je to celkom infantilna komedia, kde sa clovek nedozvie nic nove. Ale tak zasmiat som sa zasmial a s usmevom na tvari som to dopozeral. Pokial sa neviete rozhodnut, ci sa to oplati pozriet... neviem ale o nic nepridete,.(22.4.2011)

• Enšpígl

Titulního smrada bych s chutí narval do letadla, oblíknul do americký vlajky a vyhodil nad KLDR.(3.12.2012)

• IQ Tiqe

Tohle byl krok hodně vedle. Komedie má bavit, ne prudit. A já se zasmál možná dvakrát. V čem byl problém? Cílová skupina je asi do 12 let, a ani tam nevím jistě, jestli se film ujme. V druhé půlce jsem měl chuť to vypnout. A nějaká pozitiva ? Chloe Moretz (Kick-Ass) - bezprostřední, sympatická - už se těším, až ji uvidím v dalším filmu.(2.8.2010)

• Nach

První polovina za tři hvězdičky. Jakmile se to ale snaží hrát na chytřejší snímek, jde to celé dolu. Výsledek stojí za 50%. Ztráta času to však rozhodně nebyla.(8.9.2011)