poster

Něco jako komedie

 • USA

  It's Kind of a Funny Story

Drama / Komedie

USA, 2010, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mat.ilda
  **

  Takový den otevřených dveří v blázinci i s delegátem (nepovedený klon Keanu Reevese), který nás krom svých bolístek, co trápí každého druhého adolescenta, seznamuje s chorobopisy spolunocležníků, vstřebává jejich životní moudra a balí neteř Julie Roberts - vše se záměrem oduševnělé osvěty, ale bohužel i s dávkou hypnotik...(5.8.2013)

 • Kryton
  ****

  Sympatický a příjemný filmek o klukovi s depkou na psychiatrické léčebně. Potěšilo mě sympatické herecké obsazení. Vidět po delší době Zacha Galifianakise hrát konečně civilně a žádně pošuky je svěží. Příjemný film na nedělní propršené odpoledne.(31.7.2011)

 • lenuse
  ****

  Něco jako Dům bláznů ve sladším balení. Zvláště postavy Bobbyho a Odina si byly nápadně podobné.(7.7.2011)

 • charlosina
  **

  Něco jako komedie je takový planý film z řad tzv. rádoby "osvícenských" počinů, které mají divákům sdělit to základní poslání fungování ve světě: Žij. A to nejlépe, jak dovedeš. // Pohled na mladé lidi, kteří se snaží naplnit ideály svých rodičů a hledají sami sebe - to není nic nového; pohled na mladé lidi, kteří polykají antidepresiva jako každodenní chléb - to asi taky není nic moc nového (rozuměj, jt. americký film); pohled na lidi, kteří trpí nedostatkem lásky a pozornosti svých rodičů, začnou se na střední škole (na tom směrodatném mezníku!! - nezapomínej, je to americký film) hroutit, protože nemají holku a prestiž, upadnou do depresí, aby pak zjistili, že stačí jen "žít". // K tomuto filmu se hodí titulek jednoho článku z Reflexu, který zněl Diagnóza: Puberta. Díky bohu, že to ve většině případů přežijem. // Zach Galifianakis příjemně překvapil.(10.3.2012)

 • predators
  ****

  Pěkné malůvky z psychiatrické léčebny... 70%(6.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace