Něco jako komedie

It's Kind of a Funny Story

Drama / Komedie

USA, 2010, 97 min

Něco jako Dům bláznů ve sladším balení. Zvláště postavy Bobbyho a Odina si byly nápadně podobné.(7.7.2011)

• mat.ilda

Takový den otevřených dveří v blázinci i s delegátem (nepovedený klon Keanu Reevese), který nás krom svých bolístek, co trápí každého druhého adolescenta, seznamuje s chorobopisy spolunocležníků, vstřebává jejich životní moudra a balí neteř Julie Roberts - vše se záměrem oduševnělé osvěty, ale bohužel i s dávkou hypnotik...(5.8.2013)

[imdb: 7.2/10] | me: Ľahkou formou podaná dosť závažná téma. O celkové odľahčenie sa kvalitne stará Zach, ktorý je fakt (opäť) dobrý. Na film sa príjemné pozerá a hoci to nie je komédia, ktorá zabezpečuje permanentné záchvaty bránice, nájdu sa aj tu miesta, ktoré pobavia a rozosmejú, ale skôr svojou iróniou. Je to film, ktorý nezmení svet, ale stojí za vzhliadnutie (odporúčam hlavne rodičom).(4.4.2011)

Všichni jsme blázni, co mívaj deprese a milujou telefonování, pizzu a Boba Dylana. Nějak mi tahle bláznivá verze psychiatrický léčebny nesedla. Herci jsou úžasní, o tom žádná (Zach G. a Viola D.), ale ten hlavní týpek, co čeká, že za ním všechno přijde, mi byl nesympatickej. Jak role, tak herec. Film je snímek s dobrym poselstvím, ale dost průměrnou formou. Takovou - jednoduchou, jasnou a hlavně očekávatelnou. Ne že by to bylo špatný, ale zřejmě si tenhle snímek dlouho pamatovat nebudu.(3.4.2012)

Nebudu lhát, když řeknu, že jsem film rozkoukala aspoň 10x a 9x jsem ho nedokoukala, na podesátý už to ale vyšlo a já nebyla nijak zvlášť unešená ani na potolikátý, jak příběhem, tak moudrama či vtípkama, ani hereckejma výkonama, ničím nijak zvlášť... Byla jsem připravená na průměrné ohodnocení, tudíž 3*, ale na poslední chvilku mi tu 4 hvězdu urvala poslední věta, která kdyby nezazněla, tak by byla opravdu postrádána, jelikož a protože, deset vteřin před tím než zazněla, jsem prostě věděla... že tam bude :-) (SPOILERová věta - "Just live!")(23.12.2011)