Ticho nad oblakmi

Silence Above the Clouds

Dokumentární / Hudební

Slovensko, 2009, 65 min

MAOK

Dívať sa na to len tak, ako na voľajaký dokument proste ne ide. Ale ak to vystihnete v tej správnej nálade a istom citovom a psychickom rozpoložení, ktoré vám umožní úplne sa do tohto snímku ponoriť, tok to je skvelý zážitok.(3.5.2011)

• markotter

Tohle mně vůbec nevzalo. Asi jsem byl v nějaké moc akční náladě. Ale i v té klidnější bych to vydržel tak 10 minut.(12.8.2014)

• Marek1991

MAOKovu hudbu si sem tam užívam pri relaxovaní, no človeku sa pri nej priam žiada zavrieť oči a odpočívať, nie ešte sledovať obraz, ktorý je zložený z niekoľkých záberov z vrcholov hôr ponad oblakmi. Človek pri tom ľahko zaspí. Možno bola chyba v zle estetických záberoch, pretože takých ako na obrázku k dokumentu tam bolo minimum. Meditačná záležitosť bez jediného komentáru, no okrem hudby na tom niet veľmi čo chváliť, zvládli by to aj amatéri.(29.12.2013)

Na tento dokument treba poriadnunáladu pri ktorej človek rád sníva a ponára sa do meditácie. Ja som si to poriadne užila a zasnívala si. Pavol Barabáš ma znova nesklamal je to kráľ dokumentov :)(28.2.2012)

Prenádherné pohľady a tiene farieb. Dokonalá hra prírody ponúka niečo neuveriteľné. Škoda zdĺhavých scénok a niektorých záberov s toho istého bodu. Myslím, že to bol Lomnický štít, alebo s toho smeru na Tatry. Stratilo to tú rôznorodosť. Neviem si nič lepšie predstaviť na dobrú noc, čo sa týka záberov a hudby.(23.5.2011)