• Pluhy

Česká televize dokáže produkovat perfektní pořady a Hyde park je toho dokonalou ukázkou. Něco takového na české scéně chybělo. Pořad, který tvoří především divácí. Komunikace s pozvanou osobností, lze provádět pomocí moderních komunikačních prostředků, jako je facebook nebo twitter. Dotaz lze kromě jiného položit i pomocí webkamery, nebo telefonního hovoru. Perfektní práci pak odvádí moderátoři Daniel Takáč a Pavlína Kvapilová, kteří dotazy interpretují, popřípadě doplňují, přičemž paní Kvapilová by se měla ještě doučit stručně a jasně podávat otázky viz. rozhovor s Petrem Nečasem. Hezké studio a příjemně rychlý pořad, který vám zodpoví mnoho otázek. Bohužel velmi často je prostý kvalitních hostů.(1.6.2010)

Pořadu jsem přišla na chuť nedávno a stále si zachovává svou kvalitu. Sice se vyhýbám dílům, které moderuje D. Takáč, protože mě svým ideologicko-nemastným-neslaným stylem irituje nebo uspává, ale někdy to zachrání jeho hosté, příp. dotazující se diváci (často přes jeho aktivní odpor). P. Kvapilová je jiný kafe, vnímavá a empatická, dokáže rozproudit i nevalného hosta. Telefonáty do živého vysílání mi občas dost vadí, zejména když se divák snaží povyprávět o svém životopise do 3. kolena, hovoří rozvláčně nebo mimo téma. Naproti tomu otázky z éteru bývají velmi dobré. Poslední, kdo mě velmi zaujal, byla Alžběta Jungrová, fotografka a pravnučka F. Peroutky, která velmi poutavě hovořila o své náročné práci v zemích, které se zmítají ve válečných či politických konfliktech.(22.6.2011)

Takáče i Kvapilovou to baví a taky jim to pálí, a to je pro nás dobře.(20.6.2012)

85%. Naprosto geniální formát využívající společnost k přímé organizaci jednotlivých dílů naprosto přirozeným a jednoduchým způsobem.(26.8.2013)

Pro mě dost zajímavý pořad vysílaný dokonce v rozumnou hodinu (20,00) se vcelku rozumnými moderátory Danielem Takáčem, Pavlínou Kvapilovou a hlavně tím, co vytočil Íčko Langera. Ten se pořád lidumilně tlemil, jak ho to naučili osobní koučové a klidným hlasem lhal a fabuloval. Pak řekl: No, já tady nechci spekulovat...A redaktor: Ale to tady přece děláte celou dobu! To bylo fakt dobrý, včetně xichtu, co Langer nahodil. Moderátoři jsou celkem neutrální a sami se nepředvádějí jako protivná Drtinová, samolibý Moravec a agilní Železný a za to jsem jim vděčná.(9.11.2011)

• - Pořad se vysílá od 4. ledna 2010 každý všední den. Prvním hostem byl tehdejší ministr financí Eduard Janota. (Kmotr76)

• - Česká televize dne 20. listopadu 2012 pozastavila divácké hlasování o sympatiích a antipatiích k hostům pořadu, jelikož se jí nepodařilo zajistit jeho nezmanipulovatelnost. Na možnost zmanipulování upozornil programátor Michal Škop, kterému se to několikrát povedlo zpětně v archivu pořadu. Česká televize s ním začala spolupracovat. (JoranProvenzano)

• - Diváci mohou posílat do pořadu otázky přes Facebook, Twitter, Google +, SMS, nebo mohou zavolat po telefonu či Skypu. (Kmotr76)