Dvojí identita

Falošná identita

Krimi / Thriller

USA, 2009, 92 min

• eLeR

Val trošku pribral, zostarol, ale stále má svoju charizmu a fantastický úsmev. Aspoň teda v tomto nudnom filme, kde Nicka Pintera obvinia, že je britský špión a on je pritom americký lekár. Hneď potom začne naháňačka, schovávačka, strielačka ... v úvodzovkách ... no skrátka dosť nuda. Ale Val je skoro stále v obleku, takže dávam dve hviezdy. Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 2 (4.10.2016)

Celkem inteligentní béčko, které si s jinak ohranou zápletkou pohrává vskutku originálním způsobem a ještě přitom skvěle využívá herecký potenciál jinak dávno zapomenutého Vala Kilmera. Já osobně jsem se u filmu příjemně pobavil a proto dávám slušné tři hvězdičky.(9.3.2011)

Zamotané od začátku až do konce. Ve filmu zazní věta: Nic není jak se zdá, to celkem i vystihuje příběh filmu:-). Na bulharské prostředí velmi slušný film. Škoda, že Val neodjel do Prahy:-)). 60 %.(31.3.2010)

• blackrain

Val Kilmer od dob, co jsem ho viděla naposledy trošku ztaťkovatěl. Sedla by mu spíše role v nějakém rodinném filmu. Tam by se svou vizáží více než slušně zapadl. Určitě bych ho tam viděla mnohem raději, než jako nějakého akčního hrdinu. Vždyť tady vypadal, že ho bolí snad všechny možné i nemožné klouby a svaly. Dřevěná loutka na provázkách se pohybuje skutečně lépe. Film nenabízí nic převratného a už vůbec ne zábavného. Všechno je takové nemastné a neslané. Prostě jeden divný nevýrazný guláš, ve kterém jsem se ztratila. Navíc to působí, že je to delší než je uvedeno.(31.10.2012)

• Wally

Obtloustlá na playboye si hrající americká verze Jirky Pomejeho v podání Val Kilmera beze smyslu se objevující a mizející ve spleti chaotických a nelogických scén....(27.9.2015)