Počas halloweenskej noci nájde opatrovateľka dvoch deti v taške so sladkosťami určenými pre deti záhadnú videokazetu. Kazeta obsahuje tri príbehy vrážd, pričom v každom z nich vystupuje tá istá osoba klauna. Krátko nato, v nočných hodiných, sa v dome začnú diať zvláštne veci. Krátko na to opatrovateľka pochopí desivú skutočnosť: šialený klaun z pásky sa dostal do reálneho sveta a plánuje tu pokračovať vo svojom besnení... (kubqo)

kubqo

V Halloweensky večer opatrovateľka Sarah s dvomi deťmi objaví videokazetu, ktorá obsahuje tri tajomné príbehy (Terrifier, The 9th Circle), v ktorých sa objavuje vraždiaci klaun. Videokazeta však neobsahuje len príbehy ale donesie do domu aj samotného klauna. Pre mňa slabší priemer. Nič viac nič menej. ()

Astaroth12

Opatrovateľka s dvoma deťmi nájde kazetu. Sú na nej tri príbehy. Prvý je krvavý-rozsekanie žien, Rozpáranie brucha tehotnej žene a vzápeti vytiahnutie dieťaťa, znásilnenie ďalšej ženy asi samotným diablom- tento príbeh je bez deja a veľmi chaotický. Druhí príbeh je o nepodarenom mimozemšťanovi, ktorí naháňa mladú ženu- Neviem o čo išlo režisérovi ale toto je strašná kravina a nemalo to tam čo robiť, lebo to kazí celkoví dojem z filmu. A tretí príbeh je tiež o žene, ktorú prenasleduje klaun a aj ju dostane. Tak tento príbeh ma bavil najviac a keby bol len tento tak aj filmu by to výrazne pomohlo. Urobiť s krátkometrážnych filmov jeden film to nemohlo dopadnúť dobre a ani nedopadlo. Zas jedna s bezduchých vyvražďovačiek bez štipky logiky. ()

AlistairMir

Když jsem viděl trailer tak jsem si řekl jediné : To musím vidět. Nemusel jsem. Ale jelikož mám šašky v hororech rád tak jsem byl natěšený a směle si to pustil v očekávání, že šáša bude tak hustej jako ten ve Hře na utrpení. Nebyl. Film jsou vlastně 4 příběhy páč na tři tam čuměj a film je vlastně čtvrtej. Takže když budu hodný a vezmu to příběhově : První příběh - nuda. Druhý příběh - V hlavní roli nejděsivější mimozemšťan v dějinách kinematografie. Třetí příběh - Se mi líbil šáša byl dobrej řezník a konec byl mazec. Čtvrtý příběh aneb děj filmu - strašná blbost. Shrnutí : Trailer byl bomba, ale film byl šaškárna pokud se nechcete nudit 3/4 filmu tak mrkněte na kraťas Terrifier (třetí příběh) a zbytek si nechte ujít. ()

Trevor

Tento film môže byť hodnotený dvoma spôsobmi. Buď obyčajnými ľuďmi, ktorí si chceli pozrieť horor a dostať hodnotenie maximálne dvoch hviezdičiek alebo fanúšikmi dobrého filmu, ktoré za spracovaním Damiena Leoneho vidia niečo viac. Režisér sa pohráva s mysľou diváka dvoma smermi. V prvom rade odkazy na ktoré filmy v ňom nájdete (To, Vojna svetov, Divadlo hrôzy, Halloween, ...) a v druhom rade akým smerom sa bude dej vyvíjať, teda či prepne Timmimu a zahrá sa na Micheala Myersa, či to bude kopírovať Sinister alebo Kruh. Výkony hercov, podľa mňa amatérske zámerne doplnené výbornou kamerou, pri sledovaní záberov z kaziet sa režisér snaží zlepšiť autentickosť filmu a skvele zvládnutou hudbou by filmu vyniesli vyššie hodnotenie keby...Keby v ňom bolo niečo orginálne, vlastné. Zmiešanie poviedkového Tales from the crypt s Kruhom a Hostelom proste nestačí a ako som už spomenul ani skvelá hudba pendlujúca od gotického hororu k cirkusovej hudbe či prelomenie tabu a zobrazenie odrezaných detských hláv je na vyššie hodnotenie málo.Film neodporúčam pozerať ľuďom, ktorí si chcú pozrieť klasický obyčajný horor. Toto je odlišný film, skôr surrealisticko-Lynchovský a ešte k tomu nie veľmi vydarený. 60% ()

JASON_X

Je zřejmé, že Leone se ve své první celovečerní klauniádě teprve hledá, myslím filmařsky, film totiž místy působí trochu poloamatérsky (hlavně ve druhé mozkorvoucí "povídce" s komickými maskami emzáků). Ale už má zcela jasno ve své hlavní obsesi, kterou je nadpřirozený vražedný klaun Art, i když tahle povedená postava ještě zdaleka nepředvádí takové úchylné brutality, jako je tomu v jeho pozdějších filmech. Což může být buď tím, že rejža ještě neměl dost merglí nebo zkušeností na masky a triky, nebo že u něho ještě naplno nepropukl bezuzdný scénáristický sadismus. Ale poslední třetí povídka s amputačním rozuzlením, doplněná slušným dekapitačním epilogem, už dává tušit budoucí Leoneho směřování. Poselství filmu je pak myslím docela jasné - nikdy si nepouštějte neznámé videokazety, které vám někdo záhadně podstrčí. Pokud tedy ještě vůbec máte videorekordér, který třeba já v roce 2013 už měl maximálně odložený v krabici na skříni, kdo ví jestli. ()