poster

Catfish

Dokumentární

USA, 2010, 87 min

(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Alementina
  ****

  Na doporučení Zacha Braffa na facebooku.... jsem to stahla a čekala jsem vic jak pul roku, jestli se najde nekdo, kdo udela ceske titulky, vzdala jsem cekani a rekla jsem si, ze to dam s anglickymi, ze to bude stacit, ze to prece jen neni tezka konverzacka o smyslu vesmiru, pak jsem zjistila, ze k me stazene verzi (ze sundance) nemuzu sehnat ani anglicke titulky.. No presto jsem to dala :) Chapu, ze jit na tohle do kina a nevedet, absolutne nevedet, co me ceka a jen jit na dokumentarni film, tak me to asi dostane o dost vic. Film byhc rozdelila na tri casti: okouzleni, probuzeni a zjisteni, ze nic neni, jak se na prvni ani druhy pohled zda. PS: Neva Shulmana uz jsem si pridala na facebooku :)(4.6.2011)

 • F.man
  ****

  Rozhodně zajímavý "dokument", jehož největším tahákem je jednoznačně Facebook a celá ta komunikace na sociálních sítich současnosti. Asi každý ví o rizicích spojených s anonymitou nicku, ale vše je tak vzdálené že na to často zapomínáme. Catfish však divákovi ukazuje realitu a jak moc do hloubky se dá vlastně něco takového vyvořit. Otázkou sice zůstává, zda se jedná o hraný film či pravý dokument. Autoři sice v každém interview prohlašují, že vše je 100% a každá scéna je reálná, ale já tak nějak po Banskym už moc nevěřím. Každopádně, ať je to tak nebo tak, nic to nemění na tom, že se jedná o silný "film" s aktuálním a trochu "wierd" tématem. Set it up, organise a time with me, put together some materials, emails, we'll get the Facebook conversations printed out and we'll really talk about it. (30.10.2011)

 • Caelos
  ***

  Jako by to někdy byla novinka, ten internetový exhibicionismus. Mohl bych natočit film o csfd, vždyť mi bylo řečeno, že hodnotím filmy, které jsem prostě nemohl vidět! Jsem velký fake, bububububu!(2.2.2011)

 • Ruut
  ****

  No jo no, tohle napsal život ...(28.11.2011)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $3,237,343Tržby Celosvetovo $-(17.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace