Catfish

Dokumentární

USA, 2010, 87 min

Vynikající a zábavný dokument, nabízející mnohem víc než jen rádoby šokující odhalení, že každé profilové foto na netu není pravé.(25.12.2010)

Osobně mne více zaujala reality show (i když jsem jí dal o trošku nižší hodnocení za stereotypnost), kterou se Nev rozhodl začít točit poté, co si prošel stejným osudem jako její účinkující. Avšak je rozhodně zajímavé si prohlédnout, co přesně Neva potkalo (a že se to od těch dalších příběhů v navazujícím pořadu opravdu moc neliší). Slouží to jako zajímavé doplnění k již zmíněné reality show. Nev má u mě velký RESPEKT za to, že i když si tím prošel (a určitě to nebyla zkušenost příjemná), vzal si z toho jen "to dobré" a teď se ve svém pořadu snaží pomáhat osobám, které mají stejné trable způsobené internetovým vztahem.(26.11.2013)

Nic si nezjišťujte a jděte do toho. Emocionální, bezprostřední, upřímné, zábavné, smutné, mrazivé a napínavé. Bomba.(12.10.2011)

Na doporučení Zacha Braffa na facebooku.... jsem to stahla a čekala jsem vic jak pul roku, jestli se najde nekdo, kdo udela ceske titulky, vzdala jsem cekani a rekla jsem si, ze to dam s anglickymi, ze to bude stacit, ze to prece jen neni tezka konverzacka o smyslu vesmiru, pak jsem zjistila, ze k me stazene verzi (ze sundance) nemuzu sehnat ani anglicke titulky.. No presto jsem to dala :) Chapu, ze jit na tohle do kina a nevedet, absolutne nevedet, co me ceka a jen jit na dokumentarni film, tak me to asi dostane o dost vic. Film byhc rozdelila na tri casti: okouzleni, probuzeni a zjisteni, ze nic neni, jak se na prvni ani druhy pohled zda. PS: Neva Shulmana uz jsem si pridala na facebooku :)(4.6.2011)

Jako by to někdy byla novinka, ten internetový exhibicionismus. Mohl bych natočit film o csfd, vždyť mi bylo řečeno, že hodnotím filmy, které jsem prostě nemohl vidět! Jsem velký fake, bububububu!(2.2.2011)