Sci-Fi / Thriller

USA, 2010, 94 min

• Mi Nü-Chai

Ne že bych od tvůrců AvP: Requiem čekala věci jako je brilantní scénář či dechberoucí kamera, ale přece jen mě ta zdejší esence nemohoucnosti a všeobjímající demence (o nesympatických postavách, kterým lze jen přát co nejošklivější smrt ani nemluvě) poněkud rozladila. Skyline je z větší části nudný, pokud náhodou není nudný, tak rozčiluje zmiňovanou blbostí a ani atomovka či jiná, žel ne zrovna nejlépe nasnímaná akce, to příliš nevytrhuje. Ba ani vesměs roztomilé příšerky a vysávání lidí mne nepřinutily dát vyšší hodnocení, než jednu řádně odřenou hvězdu.(15.10.2011)

• LihO

Efekty pekné, no to je asi tak všetko... ten scenár bol strašný grc.(7.12.2011)

46%? Jako kam sme to dospěli? Vím že většina zdejších uživatelů čekala z traileru víc, ale 46%? Asi jsem blázen ale víc než 46% si to rozhodně zaslouží. 72%(30.12.2010)

• Shakers

Celkom fajn hovadina s celkom fajn efektami a niektorými celkom fajn scénami, ale s príšerným scenárom! 50% - 2*(21.1.2011)

Rozpočet $10miliónovTržby USA $21,416,355Tržby Celosvetovo $78,693,371Tržby za predaj Blu-ray v USA $1,839,239 //počet predaných kusov 45,583Tržby za predaj DVD v USA $8,862,011 //počet predaných kusov 487,515║ Otravné béčko s maximálne blbými dialógmi a ničím prekvapivým dejom, bez napätia a dej je len veľký kus vykrádačky, počnúc Matrixom či Cloverfieldom. Triky ušli ale to je asi tak všetko čo aspoň trošku zaujalo. Ešte že to bolo natočené za pár šúp. /20%/(3.2.2012)