poster

Voda pro slony

 • Česko

  Vlak do neznáma

 • USA

  Water for Elephants

 • Slovensko

  Voda pre slony

Drama / Romantický / Dobrodružný

USA, 2011, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gilmour93
  ***

  Tak nám Titanic vplul do cirkusového stanu. Hrdou loď představuje zakázaná láska, chladný oceán je hospodářská krize, ledovec násilnický principál Waltz a záchranný člun má podobu varšavské slonice se sklony k alkoholismu. Karty charakterů jsou rozdány, příběh nalinkován, limonáda natlačena do láhví - vše je krásně natočeno, prostředí originální, ale na druhý den si nejspíše na tohle romantické varietní číslo ani nevzpomenete. Byla tu ještě možnost alternativního konce, kde starý veterinář dovykládá svou milostnou historku a pak zabere kamera jejího posluchače z cirkusové kanceláře, jak visí oběšen na stropním ventilátoru, nicméně chápu, že tohle by asi u většiny publika neprošlo.. A Pattinson, kterému se vrátila barva? Tak moc se snaží hrát, až to místy působí nepřirozeně a při jeho Mozartovském chichotání jsem si tajně přál, aby se objevilo slůně Dumbo, vyneslo ho vysoko nad šapitó a poté zjistilo, jestli novodobí upíří umějí létat. Nepřikládejte ovšem mému hodnocení váhu - už jen proto, že nepatřím do skupiny, které se při pohledu na něj podlamují kolenní klouby..(9.12.2011)

 • Fr
  ****

  ,,DÁMY, PÁNOVÉ A DĚTI JAKKOLIV STARÉ. VÍTEJTE NA NEJÚŽASNĚJŠÍ ŠOU, KTEROU KDY LIDSKÉ OKO SPATŘILO. PŘIVÍTEJTE HVĚZDY CIRKUSU BENZINI BROTHERS, NEJÚŽASNĚJŠÍ PODÍVANÉ NA SVĚTĚ“..... /// Svět cirkusu je plný zábavy, dramatických a romantických okamžiků – prostě v něm není prostor pro nudu. Stejně tak se i příběh neustále zajímavě vyvíjí a každý zde pracuje do posledního dechu (Ch. Waltz rozhodně!). R.Witherspoon je milá dívenka se ztraceným pohledem a Robert není upír. Romantika v jejich podání je plná touhy (s příchutí zrady) a určitě prodává lístky nejen do cirkusu. Tahle story o jednom (dvou, třech....) neobyčejným životě je možná lehce vykalkulovaná a já zas (téměř) stařec (zřejmě) s komediálními předky, ale ono tu všechno klapalo a já se příjemně bavil. Tak NA TALENT A NA ILUZI! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Ve 30tých letech jsem nestihl zajít do cirkusu. 2.) Jsem zakladatel hnutí ,,Eutanisie pro koně“ a ,,R.Pattinson v každém normálním filmu“. 3.) Viděl jsem každej film, kde trpí zvířata. 4.) Jsem slon a mají mě prodat do cirkusu. /// PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE * NAPĚTÍ **(29.5.2011)

 • Ruut
  ****

  light verze Benjemina Buttona, kříženého se Vzpomínkami na Afriku .. a úplně to stačí na kvalitní (to slovo kvalitní je sakra důležité) rodinnou romantiku v kině. 70%.(27.4.2011)

 • ajuska
  ***

  Slušná podívaná se vším, co má hollywoodský romantický biják mít. Dobře se na to dívá, děj se nevleče, ale bohužel nic navíc. Možná kdyby to mělo jiný konec...(5.6.2011)

 • Djkoma
  ***

  Atraktivní prostředí nepřekryje fádnost příběhu, stejně jako jména hlavních protagonistů nezakryjí nefungující chemii mezi nimi. Co zbývá? Pohled do světa cirkusu, který může například Carnivalu závidět prakticky všechno. Francisi, tady si mrhal talentem asi jako Christopher Waltz šampaňským v závěru filmu. PS: ten řetězec náhod se těžko odpouští...(18.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace