poster

Voda pro slony

 • Česko

  Vlak do neznáma

 • USA

  Water for Elephants

 • Slovensko

  Voda pre slony

Drama / Romantický / Dobrodružný

USA, 2011, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cheyene
  ****

  Christoph Waltz v další skvěle odehrané záporné roli, Robert Pattinson a Reese Witherspoon jako zbylé body milostného trojúhelníku a poutavý romanticko-dramatický děj z prostředí cirkusu. S blížícím se závěrem vzrůstá i napětí a konec snímku je poměrně syrový a thrillerový, skvěle natočený.(21.4.2013)

 • PinokKio
  ****

  Francis Lawrence vizuelně umí, což potvrdil v předchozích filmech. Přesně na to sází i v tomto příběhu, byť poněkud scénáristicky prázdnějším. Jednoduchá zakázaná lovestory situovaná do doby prohibice odehrávající se v cirkusovém prostředí přesto má něco do sebe. Rozhodně mě neuchvátil svět šapitó nebo přestárlá slonice, která je nevinnou hrdinkou vyprávění, ale režisérovo charisma poctivě odvyprávět sebebanálnější story. A stejně tak potěšil trojlístek Pattinson/Witherspoon/Waltz.(1.5.2012)

 • 3DD!3
  ****

  Vodka pro slony, tak by se snímek měl jmenovat vzhledem k alkoholické povaze hlavní slonice a době ve které se odehrává. Nemám rád klauny a nemám rád Patizóna (jeho starší vydání Hal Holbrook ho přehrává o tři třídy), ale Lawrence servíruje tuhle klasickou hollywoodskou pohádku opravdu skvěle a Christoph Waltz si zlé parchanty s mocí umí užít. Hudba Jamesa Newtona Howarda zase jednou vezme za srdce.(3.9.2011)

 • gogo76
  ****

  R.Pattinson mi veľmi nesedí, ale musím uznať, že tu bol celkom prijateľný. Tento romantický film mi dal takmer všetko, čo od tohto typu filmov očakávam. Odohráva sa v neopozeranom prostredí cirkusu plnom zvierat a skvelých vystúpení, má výborného záporáka, ktorého opäť bezchybne stvárnil Ch. Waltz a samozrejme dvojicu zaľúbených, bez ktorých to jednoducho nejde. Príbehy ako chudobný chlapec k šťastiu prišiel mi vždy sedeli, navyše nie je to typický romantický film určený výhradne pre ženy, skôr naopak. Práca v cirkuse je ťažká, smradľavá a pri vyšinutom šéfovi aj nebezpečná. Príbeh je vyrozprávaný z pohľadu staršieho pána, ktorý spomína na staré dobré časy Je vyrozprávaný v pokľudnom tempe a takto to mám rád. Film síce nedosahuje silu snímkov ako Anglický pacient, Návrat do Could Moutain či Titanic, ale inak je presne z tohto súdka. 80%.(14.11.2011)

 • ajuska
  ***

  Slušná podívaná se vším, co má hollywoodský romantický biják mít. Dobře se na to dívá, děj se nevleče, ale bohužel nic navíc. Možná kdyby to mělo jiný konec...(5.6.2011)

 • - Teriér Uggie je vítězem prvního ročníku Zlatého obojku, udělovaného v Los Angeles pod záštitou časopisu Dog News Daily. Soutěž vznikla právě kvůli výkonům Uggieho ve filmech Voda pro slony a The Artist. (Pepinec)

 • - Režisér Francis Lawrence strávil spoustu času s trenérem slonů a učil se, čeho je slon schopný a čeho ne. (AngelusCZ)

 • - Pro roli Marleny se uvažovalo o Scarlet Johansson, ta se ale nakonec role vzdala. (Greg)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace