poster

Voda pro slony

 • Česko

  Vlak do neznáma

 • USA

  Water for Elephants

 • Slovensko

  Voda pre slony

Drama / Romantický / Dobrodružný

USA, 2011, 115 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gimp
  *

  Cirkus Hulberto kde Waltz má svou další nazi scénu. Bylo mi až trapně. Do cirkusu se zvířatama už ne. http://www.youtube.com/watch?v=cw7W1AJAL2c(11.5.2011)

 • Shakers
  ***

  Je to dobre, ale čakal som niečo viac. Fajn výprava, kostými, herecké obsadenie (aj keď Pattinsona nemusím, to to zvládol dobre), zvieratá, príbeh, ale chýbala mi tam nejaká ta výraznejšia atmosféra. Celý film je síce fajn, ale drží sa v jednej rovine čo je škoda. Film plynie ako voda, nuda nehrozí pretože ste zvedavý už od začiatku čo bude ďalej a kam sa dostane hlavná postava. Príbeh je dobrý len škoda že som tam nepocítil tu potrebnú atmosféru pre vyššie hodnotenie. Čo sa týka hudby tak James Newton Howard bol teda dosť nevýrazný. Aspoň ja som ho tam moc nezaregistroval. Skratka celý film šliapal len na trištvrte plynu. 70% - 3*(28.2.2012)

 • Xmilden
  ****

  Od tvůrce Constantina a I Am Legend bych podobný příspěvek moc nečekal. Ale Francis Lawrence potvrdil že je dobrým vypravěčem a že se s ním musí počítat. Voda pro slony je určitě fajn romantika, kdy čekáte až to všechno praskne a něco se stane. Christoph Waltz je definitivně odsouzen k záporným rolím. Jeho August je postava stejně hnusná jako perfektní. A vážení Robert Pattinson není rozhodně tragický herec. Mou nejoblíbenější postavou byla i přesto slonice Rosie. PS:Nečekal bych že mě cirkusová atmosféra natolik zasáhne.(11.11.2011)

 • NinadeL
  *****

  Zatímco Varieté jen opatrně zužitkovalo syžet jakoby vystřižený ze 30. let, ale vsadilo ho do současnosti, Voda pro slony se rokem 1931 doslova opájí v každém záběru. Cirkusové prostředí, nadoblačná Reese, naprosto přesný Christoph a předsudky kořící Robert (už nemám strach z jeho kreace v Bel Ami), to je, co na velkém plátně potřebuju zdaleka nejvíc. Velkolepý melodram, který si je vědom svého poslání.(24.5.2011)

 • Boogeyman
  ****

  Takové hezké, líbivé. Pattinson je sympaťák.(24.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace