poster

Shank

Thriller / Akční / Sci-Fi

Velká Británie, 2010, 90 min

 • Phorbo
  ***

  Trošku mě zklamal celkový námět filmu. Velký potencionál promrhal na neskutečném plítvání času na vyplňovacích záběrech z klubu, zpívajících frajírků a chlapů sracích na chodník. Každopádně jsem si užil dubstepové kousky od Skepty, Breakage, Plan B a dalších.(6.6.2011)

 • Olík
  **

  Za mne příliš hrané na jedné polovině hřiště. Neblahá vize budoucnosti drnkající v dup stepovém rytmu na sociální strunku a v ní banda teenagerů toužící po vendetě za smrt jejich bývalého kápa a bratra jednoho z hlavních hrdinů v jedné osobě……na pozadí rádoby cool stylizace se chceme pomstít, jdeme se pomstít, pomstili jsme se a future dramatu je konec. Hlubší idea?....no to spíš jeden nekonečně dlouhý rapový klip.(20.12.2012)

 • jjjura
  *

  ...a to jen kvůli Kaye(20.12.2010)

 • bourec
  **

  Slabota.Kdyby ten film byl tolik akční,jako tam padlo sprostejch slov,tak to jede na 100%,a člověk tu smršť ani nestačí sledovat.Ale to neni.Neuvěřitelně roztahaný,pomalý,po tom zabití sice chvíli živíte naději že to dostane šťávu,ale pomsta je trapná,hodně se kecá,chodí vod hovna k hovnu,a nic.Promarněná šance na dobrej film.A nejhorší na celym filmu jsou ty sekvence s rapovou hudbou,to mě přímo zabíjelo.Nesnášim,hlavně když ten film stojí za bačkoru.30%.(30.1.2011)

 • Dubro
  ***

  Režisérko Mo Ali (ktotodočertaje?) a majster škrabák Paľo Van Carter sa pokúsili omočiť moj nos do vedra s Hip hopovou subkultúrou a ja som tým pádom čumel na 90 minútový videoklip reznutý video hrou (nejaká adventúra či čo), kde štyria mne nesympatickí sopliaci zdolávali jeden level za druhým, až som čakal, kedy vybehne „Insert coin“. Určite ohúria mladšie nočníky, no mňa ako starého koreňa, nacvičujúceho skok do truhly, to lízlo tak na 50 spotených percent. Záverečná bitka gangov je šialene nastrihaná, hádam by sa patrilo znížiť strižní prídel koksu na polovicu. Takéto námety by mali režírovať Neveldine s Taylorom, to by boli iné prdy. Koniec hlásenia.(19.10.2010)

 • - Když přichází Junior (Kedar Williams-Stirling) do školy, je možné v jednom záběru vidět plakát k filmu Kidulthood (2006). (kukys)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace