Komentáře uživatelů k TV seriálu (118)

 • Pumiiix
  ***

  Po delší době zase seriál vlkodlaci/upíři (Moonlinght dopadl mnohem lépe, když budu porovnávát) co jsem zkusil a po první sérii končím. Odrazující už pro mě bylo trochu logo MTv. Herci se do svých rolí hodí, jen právě hlavní Scott (Tyler Posey) mohl být obsazen trochu jinak, Allison (Crystal Reed ) v pohodě a parťák do nesnází Stiles (Dylan O'Brien) má taky občas dobrou hlášku. Efekty podprůměrné a AlfaWearwolf hodně slabý…jako večerní jednohubka ovšem seriál neurazí 5/10*(16.8.2014)

 • TeeAge
  ****

  || Scenár: Jeff Davis | Hudba: ? | Produkcia: Joseph P. Genier | Distribúcia: MTV | Štúdio: Adelstein, DiGa Vision, First Cause Inc, Lost Marbles Television, MGM TV, Siesta Productions || Veľmi príjemný počin pre predspánkovú rozprávku po náročnom dni. Napätie slušné, prevedenie zo začitku neveští nič dobré, hlavne čo sa efektov týka, no postupne sa to vyladí (alebo si na to divák jednoducho zvykne), a je z toho vytuningovaný, menej humorne fungujúci tvajlajt :)(4.9.2012)

 • hellstruck

  Viděný PILOT - Tak na takový typ seriálů už jsem pravděpodobně příliš stará :-) Příběh je nezáživný, přesně vím, co se bude dít v dalších pěti minutách, nemluvě o tom klišé, kterým je protkaný celý příběh. Třeba Teen Wolf (ten název je podobně blbý jako první díl..) zavrhuji příliš brzy, ale jsem prostě toho názoru, že jakmile mě nezaujme pilot, další díly jsou ztráta času. Hlavní postavy navíc nepobrali talentu ani co by se za nehet vešlo a ano, mluvím především o "vlčím mláděti", který nápadně připomíná jistého vlkodlaka ze Stmívání. Vlastně bych celkově řekla, že seriály tohoto typu těží z úspěchu Stmívání..(14.6.2013)

 • Pavka5
  ****

  Pilot mě opravdu nenadchl a chtěla jsem se seriálem okamžitě seknout. Opravdu nerada dávám na první dojem a nerada hodnotím po první epizodě, tak jsem pokračovala ve sledování dál a nakonec jsem nadšená. U Teen Wolf platí, že ne 1. série je vždy nejlepší, ale že se kvalita dokáže postupně zlepšovat (tedy až zatím na poslední sérii, celkem zklamání). Nejsem teen, ale rozhodně řadím mezi srdcovky! ║ Oblíbené postavy: Stiles Stilinski, Derek Hale ║ 1. série – 80% ║ 2. série – 90% ║ 3. série – 100% ║ 4. série – 80% ║ 5. série - od ??? ║(25.12.2014)

 • Rosaviva
  ****

  "Not all monsters do monstrous things." Na tom Teen Wolfovi prostě něco je. Začala jsem se dívat hlavně ze zvědavosti, všichni vždycky mluví o tom, jak je to super seriál a tak jsem chtěla zjistit, jestli se mi to taky bude líbit. Občas jsem sice některé zvraty měla zkažené všemožnými spoilery, které jsem nasbírala z internetu, ale dalo se. No z první série jsem nebyla úplně nadšená, většina postav mi přišla dost nesympatická a o speciálních efektech se snad vůbec nezmiňuji. Druhá byla o hodně lepší, napínavější, zvykla jsem si i na postavy a celkově se z toho začala stávat moje nová guilty pleasure. Pak přišla třetí řada a hlavně ze začátku jsem z ní nebyla moc nadšená, přišla mi hrozně chaotická a najednou se tam objevilo hafo nových postav, dělo se strašně moc věcí a bylo tam až příliš plot holes, ale když nad tím nepřemýšlíte, tak je to prostě dobrá zábava na odreagování. Čtvrtá série byla dějově docela zajímavá (i když opět strašná spousta plot holes a dělo se tam toho až moc). Uvidíme co pátá série. Akorát jedno velké mínus tohoto seriálu je, že z něj všichni herci utíkají, za chvíli to bude one man show se Scottem. 4*(10.9.2014)

 • Kamca_
  ****

  K tomuto seriálu jsem se dostala díky Dylanu O´Brianovi. Chytlo mě to hned od prvního dílu. Tenhle seriál má neuvěřitelný spád a úplně mě pohltil. Já vím, že je to směřovaný pro mladší část publika. Asi zažívám nějákou pozdní pubertu, že se mi to líbí :D. Ze začátku jsem se trochu obávala, aby to nebylo hodně podobný seriálu Upíří deníky. Ale naštěstí ne a ve skutečnosti je Teen wolf daleko lepším seriálem. První série je na rozjezd super. 80%. Druhá série je zatím o něco lepší a laťku oproti první sérií zvyšuje. 85%.(27.10.2014)

 • Fevas
  ***

  Klasické téma pro dnešní svět puberťáků - outsidera něco pokouše, on se na tu příšerku přemění a tadá! Najednou je z ničeho nic populární. Jestliže se rozhodneme předstírat, že jsme si ničeho takového nevšimli, dají nám tvůrci další facku efekty(vlkodlačí tvář) a absurdností bojů. Ale zkusme i tohle ignorovat. Dějová linie umí být protivná i příjemná, představitelé - až na některé - nejsou moc sympatičtí a ačkoliv se hudba tváří ze začátku dobře, ke konci první série můžete v dramatických scénách zaslechnout melodii, kterou byste si v klidu pustili na Vánoce. U Twilightu spoléhali, že když už tam není příběh ani trochu dobrý, alespoň nechají jéčivky se rozplývat nad obnaženými hrudníky svých hrdinů. Zde spoléhají na přiíběh o jehož hodnocení se nemohu rozhodnout. Ovšem ty žánry... Komedie? Radujme se za Stilese. Drama? Pro puberťačky rozhodně. Horor? Ani náhodou. Ale ostatně jako u všech takových seriálů mi zde chybí žánr romantický, který je využíván hojně. Oddychovka je to pěkná, ale nějak nemám chuť se dokopat i k druhé sérii. Sečteno a podtrženo, ke třem hvězdám dopomohly hlavně komické situace a víra, že se v druhé sérii polepšili.(7.10.2012)

 • Stanislaus
  ****

  Tento seriál si mě získal podobně jako Pravěk útočí - jde o takovou průměrnou oddechovou zábavu (Stiles a jeho mnohdy vtipné komentáře) s děsivými momenty a "béčkovým" vlkodlakem, na kterou se dá dívat, ikdyž nějaké větší emoce to ve mě nevyvolá (avšak díl "Night School" mě celkem dost vyděsil). Herci jsou, myslím, vybraní dobře, hudební stránka seriálu je líbivá a zápletka taková jednoduchá, ale koukatelná. Zkrátka seriál, který sice má své nedostatky, ale jako fanoušek vlkodlaků se na něj budu dívat dál.(24.5.2012)

 • kleopetra
  *****

  Seriál se s každou sezónou zlepšuje! Super! Jen tak dál!!!(9.7.2014)

 • Lama.Lama
  ****

  První série docela úsměvná // Druhá série se v něčem zlepšila, v něčem zhoršila // Třetí série je vynikající(24.3.2014)

 • jh666
  *****

  Velké překvapení. Od seriálu, který natočilo MTV jsem nic neočekával, ale na naléhání spolužačky jsem si pustil první díl, a překvapivě mě to chytlo. První sezóna je hodně dobrá. Druhá mi přišla o něco slabší (obří ještěrka i fakt nesedla), ale třetí řada je naprosto super. Po jejím zhlédnutí mi nezbývá než zvýšit hodnocení na 5*. Série 1 - 90% Série 2 - 75% Série 3 - 100% Série 4 - 100%(30.8.2013)

 • ABLABLABLA
  ****

  Po 5. díle jsem tomu dala 3*, teď jsem měla možnost vidět celé dvě série a hodnocení ponechávám. Nejedná se o žádný bůhvíjak úžasný seriál, nebo něco super nového, ale musí se nechat, že výjimečně je to něco bez upírů o vlkodlacích. Postavy i herci byli vesměs příjemní. Nejvíc sexy byl představitel Dereka - Tyler Hoechlin, a největší srandista, jehož humor vás ale opravdu rozesmál a jeho sarkasmy neměly chybu byl představitel Stilese - Dylan O'Brien. Samotný hlavní hrdina mě až tak moc nezaujal ani hlavní hrdinka..spíše v tomto seriálu mi k srdci přirostly vedlejší postavy. Po 3. sérii: Je to čím dál tím více zamotanější a komplikovanější a taky bych řekla, že i temnější, ale líbí se mi to nějak víc než před tím. Zvedám hodnocení na 4*.(26.7.2012)

 • .maggie.
  ***

  Seriál Teen Wolf ve svém pilotu přesně naplňuje co má v názvu: a nehraje si na nic jiného. A naplňuje to i docela hezky. Scottova přeměna a seznamování se s prvními schopnostmi je v pilotu sympaticky podána, naposledy se mi něco takhle líbilo v prvním Spider-Manovi. Hlavní holka je pěkná neokoukaným způsobem. Zatímco ten chlapec.. ono je to s tou vlčí maskou ještě horší:D Ale takoví už vlkodlaci jsou: zatímco upíři jsou sexy, tak tihle chlupatci.. no..:D Navíc Scott se často jen jaksi tak přemění, že mu zůstane normálně i oblečení, jen má dlouhé nehty a ještě o něco šerednější hlavu. Jelikož ostatní hlavní mužné role jako Derek, Allisonin otec, Jackson, nebo Alpha jsou herecky a typově hodně strašní, a samozřejmě nejde o nic, co byste už stokrát neviděli, zachraňuje to celé hlavně humor. Proto se Stiles musí opravdu snažit, a to až okatě, hláškovat o sto šest. Po třech epizodách ztrácím nějaký výraznější zájem, a pouštím už spíš jako kulisu... Zatím viděna 1. řada. V pilotním dílu té druhé Scott běhá po čtyřech. Na což je opravdu politováníhodný pohled. Psi holt nejsou cool:D Horší je, že seriál pro mě jaksi nemá žádnou dlouhodobou poutavost.. Nevím, jestli dokoukám. Epi 2x2 nedokoukána, seriál dropnut. A to z důvodu nulového zájmu.. když se na to koukám, chce se mi spát.(14.9.2014)

 • movieband
  ****

  Z toho všeho, co jsem ze seriálu viděl, mě to dost překvapilo. Čekal jsem blbost obdobnou s Upířími deníky, ale tohle je úplně jiná liga. Seriál jsem viděl víc, až od druhé série a musím říct, že je to vcelku kvalitní podívaná a originální. Děj je dost zajímavý, působivý a člověka vtáhne do své mytologie všemožných monster a lovců. Herci jsou velice sympatičtí (Dylan O'Brien je sympaťák a a myslím, že i dost nadějný herec) a nijak nepřehrávají. Ve vlně sladkých upírů a ne-vlkodlaků stojí Teen Wolf rozhodně za vyzdvižení. Tohle je úplně něco jiného, vlkodlaci tu jsou perfektně zpracovaní a krev tu teče, bez nějakých servítek v ději, která MÁ hlavu a patu a je zajímavý. Můžu doporučit za všechny série, co jsou dosud vydané. 78%(29.11.2014)

 • buchli
  ***

  A dívala jsem se na to proč? Nejspíš proto, že někdo se musí obětovat a oddělit zrno od plev... takže odděluju. Za zrno se Teen Wolf dá počítat maximálně tak pokud vám je do 15ti a nikdy jste neviděli žádný hororový seriál z prostředí střední školy. Nebo pokud jste sběratel. Ne, že by to bylo inherentně špatné, ale prostě... když máte neustále pocit deja vu a všechny postavy, ač obstojně vypadající (jak jinak - dnes už nám v televizi ošklivé lidi jen tak někdo neukáže), jsou hloupé, nesympatické a naivní, asi nemá smysl se dál trápit. I'm too old for this... stuff.(15.6.2011)

 • Vojťas
  ****

  U VD jsem vydržel shlédnout sotva první díl a většině se toto zdá jako slabý odvar? .... Zajímavé. Asi si zmiňovaný seriál pustím celý, abych to zjistil, ale jestli bude schéma i dále (stejně jako v prvním dílu) podobné Twilightu, tak budu opravdu naštvaný! :-D ... TEEN WOLF mě přijde takový jinačí než ostatní seriály - v pozitivním slova smyslu. Sice trochu bije do očí jaksi vyprodukované "dynamičtější" pohybování (a vlastně i mluvení) postav, ale postavy jsou příjemně zvolené a vybrané songy, hrající každou možnou chvíli, jsou také parádní. ... Pro mě osobně překvapení léta a jsem zvědav, jakým směrem se bude seriál (nyní od 4. dílu) ubírat dál!(28.6.2011)

 • mahler
  ****

  Teen Wolf překvapil - trochu temný teen seriál se s s každou řadou stále zlepšuje (jako rozuměj ,,zlepšuje" - je to blbost ale mám slabost pro vlkodlaky, kdyby to bylo o upírech nebo UFO tak bych na to nekoukal), postavy se zrazují, udobřují, vraždí a vstávají z mrtvých jak na běžícím páse. Jediné co mě trochu trápí jsou ta velice nejasně stanovená pravidla - kdo vlastně co přežije aneb vše je pokaždé jinak. Tím pádem nic není tak jak se zdá :-) SEASON I (80%): Pomalejší rozjezd, jednoduchá pravidla na úvod, rodina lovců vlkodlaků a jedna obrovská (na TV poměry ne špatná) vlčí stvůra. Od posledního dílu pořád přemýšlím nad tím, jestli byl Peter Hale vlastně taková svině ... SEASON II (80%): Gerard, Kanima, šílený stalker, hromada nových postav, hlášky trenéra a pana Harrise a jedna obzvlášť překvapující sebevražda a nepřekvapující zmrtvýchvstání. Ten ještěr mi tam ze začátku vůbec nesedl, ale při odhalení jeho identity bylo odpuštěno. SEASON III - A (80%): Deucalion, Darach, Kali, smečka ALF, lidské oběti a koncovka mé oblíbené postavy. Cesta do motelu a události v něm patří mezi dva nejlepší dílky seriálu. SEASON III - B (60%): Kdykoliv se do nějakého seriálu či filmu připlete nějaký ninja, démon nebo godzilla, zkrátka cokoliv z orientu mám s tím problém - a tato řada (zejména její závěr) utrpěla překombinovaností a i přesto že mám vynikající paměť už ani nevím kdo byli ONI. SEASON IV (zatím 80%): Pořídit si štěně? Scott si pořídil malou, vzteklou, metrosexuální betu. Další persona vstala z mrtvých. A je z ní jaguárodlak. Nové postavy které se zdají být zajímavé (spoiler: windigo, mute, sirotci, japonská matrix alfa Satomi) se sotva objeví a už jsou vlastně mrtvé. Finále nic moc a s Peterem to jde z kopce. Co bude chudák v tom Arkhamu dělat? (pardon Ajchn Hauzu nebo tak) SEASON V: A kdo že vstane z mrtvých tentokrát?(29.7.2014)

 • Toren
  ****

  1. série - 40% 2. série - 65% 3. série - zatím 75%(29.5.2014)

 • uiu
  ***

  Vyrůstala jsem na Supermaxu, kde mi učaroval Vlkodlak Tommy (http://www.csfd.cz/film/161510-vlkodlak-tommy/) a v tomto počinu MTV vidím jen stylovější a na fanoušky Twilight zaměřenější kopírák :) Scotta kousne vlkodlak, začne se měnit, má nadliskou sílu, nejlepšího kamaráda Stilese a lásku Allison. Stejně jako ve zmiňovaném Twilight je tu Scott často bez trička a řeší se především jeho puberťácké problémy. Takže naprosto to samé, co se dělo s mými oblíbenci Tommym, Mertonem a Lori :)(18.11.2011)

 • carly
  *****

  nalákali ma na Dereka a Stilesa, ktorí sú ešte lepši, ako mi sľubovali. a okrem toho je to zábavne a návykové a pekné a triky sú tak milo lacné a hudba je skvelo vybraná a miestami je to prijemne netypické (lakros) a herci sú úžasní. zatiaľ som videla 6 dielov a je to jazda. na konci každého dielu sa naozaj teším na ďalší. prva seria bola uzasna, a druha je este lepsia. tak trochu sa tych poslednych 2 dielov bojim. najviac sa ale obavam, co budem robit, kym zacne tretia seria.(11.7.2012)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6