|| Scenár: Jeff Davis | Hudba: ? | Produkcia: Joseph P. Genier | Distribúcia: MTV | Štúdio: Adelstein, DiGa Vision, First Cause Inc, Lost Marbles Television, MGM TV, Siesta Productions || Veľmi príjemný počin pre predspánkovú rozprávku po náročnom dni. Napätie slušné, prevedenie zo začitku neveští nič dobré, hlavne čo sa efektov týka, no postupne sa to vyladí (alebo si na to divák jednoducho zvykne), a je z toho vytuningovaný, menej humorne fungujúci tvajlajt :)(4.9.2012)

• hellstruck

Viděný PILOT - Tak na takový typ seriálů už jsem pravděpodobně příliš stará :-) Příběh je nezáživný, přesně vím, co se bude dít v dalších pěti minutách, nemluvě o tom klišé, kterým je protkaný celý příběh. Třeba Teen Wolf (ten název je podobně blbý jako první díl..) zavrhuji příliš brzy, ale jsem prostě toho názoru, že jakmile mě nezaujme pilot, další díly jsou ztráta času. Hlavní postavy navíc nepobrali talentu ani co by se za nehet vešlo a ano, mluvím především o "vlčím mláděti", který nápadně připomíná jistého vlkodlaka ze Stmívání. Vlastně bych celkově řekla, že seriály tohoto typu těží z úspěchu Stmívání..(14.6.2013)

Seriál se s každou sezónou zlepšuje! Super! Jen tak dál!!!(9.7.2014)

Klasické téma pro dnešní svět puberťáků - outsidera něco pokouše, on se na tu příšerku přemění a tadá! Najednou je z ničeho nic populární. Jestliže se rozhodneme předstírat, že jsme si ničeho takového nevšimli, dají nám tvůrci další facku efekty(vlkodlačí tvář) a absurdností bojů. Ale zkusme i tohle ignorovat. Dějová linie umí být protivná i příjemná, představitelé - až na některé - nejsou moc sympatičtí a ačkoliv se hudba tváří ze začátku dobře, ke konci první série můžete v dramatických scénách zaslechnout melodii, kterou byste si v klidu pustili na Vánoce. U Twilightu spoléhali, že když už tam není příběh ani trochu dobrý, alespoň nechají jéčivky se rozplývat nad obnaženými hrudníky svých hrdinů. Zde spoléhají na přiíběh o jehož hodnocení se nemohu rozhodnout. Ovšem ty žánry... Komedie? Radujme se za Stilese. Drama? Pro puberťačky rozhodně. Horor? Ani náhodou. Ale ostatně jako u všech takových seriálů mi zde chybí žánr romantický, který je využíván hojně. Oddychovka je to pěkná, ale nějak nemám chuť se dokopat i k druhé sérii. Sečteno a podtrženo, ke třem hvězdám dopomohly hlavně komické situace a víra, že se v druhé sérii polepšili.(7.10.2012)

Tento seriál si mě získal podobně jako Pravěk útočí - jde o takovou průměrnou oddechovou zábavu (Stiles a jeho mnohdy vtipné komentáře) s děsivými momenty a "béčkovým" vlkodlakem, na kterou se dá dívat, ikdyž nějaké větší emoce to ve mě nevyvolá (avšak díl "Night School" mě celkem dost vyděsil). Herci jsou, myslím, vybraní dobře, hudební stránka seriálu je líbivá a zápletka taková jednoduchá, ale koukatelná. Zkrátka seriál, který sice má své nedostatky, ale jako fanoušek vlkodlaků se na něj budu dívat dál.(24.5.2012)

U VD jsem vydržel shlédnout sotva první díl a většině se toto zdá jako slabý odvar? .... Zajímavé. Asi si zmiňovaný seriál pustím celý, abych to zjistil, ale jestli bude schéma i dále (stejně jako v prvním dílu) podobné Twilightu, tak budu opravdu naštvaný! :-D ... TEEN WOLF mě přijde takový jinačí než ostatní seriály - v pozitivním slova smyslu. Sice trochu bije do očí jaksi vyprodukované "dynamičtější" pohybování (a vlastně i mluvení) postav, ale postavy jsou příjemně zvolené a vybrané songy, hrající každou možnou chvíli, jsou také parádní. ... Pro mě osobně překvapení léta a jsem zvědav, jakým směrem se bude seriál (nyní od 4. dílu) ubírat dál!(28.6.2011)

• buchli

A dívala jsem se na to proč? Nejspíš proto, že někdo se musí obětovat a oddělit zrno od plev... takže odděluju. Za zrno se Teen Wolf dá počítat maximálně tak pokud vám je do 15ti a nikdy jste neviděli žádný hororový seriál z prostředí střední školy. Nebo pokud jste sběratel. Ne, že by to bylo inherentně špatné, ale prostě... když máte neustále pocit deja vu a všechny postavy, ač obstojně vypadající (jak jinak - dnes už nám v televizi ošklivé lidi jen tak někdo neukáže), jsou hloupé, nesympatické a naivní, asi nemá smysl se dál trápit. I'm too old for this... stuff.(15.6.2011)

První série docela úsměvná // Druhá série se v něčem zlepšila, v něčem zhoršila // Třetí série je vynikající(24.3.2014)

Po 5. díle jsem tomu dala 3*, teď jsem měla možnost vidět celé dvě série a hodnocení ponechávám. Nejedná se o žádný bůhvíjak úžasný seriál, nebo něco super nového, ale musí se nechat, že výjimečně je to něco bez upírů o vlkodlacích. Postavy i herci byli vesměs příjemní. Nejvíc sexy byl představitel Dereka - Tyler Hoechlin, a největší srandista, jehož humor vás ale opravdu rozesmál a jeho sarkasmy neměly chybu byl představitel Stilese - Dylan O'Brien. Samotný hlavní hrdina mě až tak moc nezaujal ani hlavní hrdinka..spíše v tomto seriálu mi k srdci přirostly vedlejší postavy. Po 3. sérii: Je to čím dál tím více zamotanější a komplikovanější a taky bych řekla, že i temnější, ale líbí se mi to nějak víc než před tím. Zvedám hodnocení na 4*.(26.7.2012)

Velké překvapení. Od seriálu, který natočilo MTV jsem nic neočekával, ale na naléhání spolužačky jsem si pustil první díl, a překvapivě mě to chytlo. První sezóna je hodně dobrá. Druhá mi přišla o něco slabší (obří ještěrka i fakt nesedla), ale třetí řada je naprosto super. Po jejím zhlédnutí mi nezbývá než zvýšit hodnocení na 5*. Série 1 - 90% Série 2 - 75% Série 3 - 100%(30.8.2013)

Upřímně mě nejdříve spojení MTV a vlkodlaci vyděsilo a čekal jsem něco přeslazeného, z čeho mě rozbolí zuby. Ale byť na romanci ve stylu "Romeo a Julie" dojde, tak je Teen Wolf také příjemně brutální podívanou, která občas zamíří do žánrových vod hororu. Ale současně nechybí i humor a docela zajímavá mytologie. A navíc i herci, kteří nejen dobře vypadají, ale i dobře hrají, takže u mě spokojenost.(14.7.2012)

Po první řadě jsem dal 4*, v půlce třetí se z toho ale pomalu stává srdcovka a zvedám na 5*. Perfektní přístup Jeffa Davise, skvělý herecký tým, hodně dobré scénáře. Dokonce třeba u absolutní kultovky jako byla SG1 se vyskytla řada hodně podprůměrných dílů, tady zatím po šestatřiceti ne a už se těším na zimní sezónu.(17.8.2013)

Vyrůstala jsem na Supermaxu, kde mi učaroval Vlkodlak Tommy (http://www.csfd.cz/film/161510-vlkodlak-tommy/) a v tomto počinu MTV vidím jen stylovější a na fanoušky Twilight zaměřenější kopírák :) Scotta kousne vlkodlak, začne se měnit, má nadliskou sílu, nejlepšího kamaráda Stilese a lásku Allison. Stejně jako ve zmiňovaném Twilight je tu Scott často bez trička a řeší se především jeho puberťácké problémy. Takže naprosto to samé, co se dělo s mými oblíbenci Tommym, Mertonem a Lori :)(18.11.2011)

nalákali ma na Dereka a Stilesa, ktorí sú ešte lepši, ako mi sľubovali. a okrem toho je to zábavne a návykové a pekné a triky sú tak milo lacné a hudba je skvelo vybraná a miestami je to prijemne netypické (lakros) a herci sú úžasní. zatiaľ som videla 6 dielov a je to jazda. na konci každého dielu sa naozaj teším na ďalší. prva seria bola uzasna, a druha je este lepsia. tak trochu sa tych poslednych 2 dielov bojim. najviac sa ale obavam, co budem robit, kym zacne tretia seria.(11.7.2012)

Hlavní hrdina je pohledný, ale tak strašně špatně hraje. Hlavní hrdinka je tak strašně protivná. A jenom Stilinski je tak strašně výborný. Humor, hlášky, ale ještě jedna důležitá věc. Většina postav většiny seriálů se vždy zachová tak, aby vás nasrali svojí debilitou. Stilinski jedná racionálně. Díky. A proto to nakonec musím sledovat. UPDATE: V třetí sérii se do toho vráží víc peněz a je to poznat. Soundtrack pomalu zní, jak kdyby na něm pracoval Steve Jablonsky a to je lahůdka. Summer finale se tak pozvedlo na vyšší úroveň a já musim zvednout hodnocení. A nakonec oceňuji tu romantickou linku, která konečně neni tak klišovitá a mile překvapuje.(15.7.2013)

1. série - 40% 2. série - 65% 3. série - zatím 75%(29.5.2014)

1. série Tak napůl no, na jednu stranu vtip, akce, překvapení a celkem dobrá love story, ale na druhou stranu to není dotažené a hlavně vlkodlačí zápletka a historie není moc promyšlená.(***) 2. série- wow, tak to mě šokovala, protože ta průměrná show o ničem se změnila v něco na co se dá fakticky dobře dívat- vážně mě to mile překvapilo (****)(21.4.2012)

No, uvidíme jak se ten seriál rozjede. Zatím to vypadá na tři série a pokud tam dorostou herci a přidaj tmnou atmosféru. Tak už to bude jiná pecka. 4 hvězdy za zabijáky vlkodlaků.(2.6.2012)

U mě překvapivě dobrý, s ohledem na jakoou cílovou skupinu je seriál zaměřen říkám dobrý. I mě to bavilo, těším se na druhou serku...(14.10.2012)

U mě dobrý. Je to vtipný, sympaticky obsazený a občas se objeví i ten hororovej prvek. Sice nepatřim do cílový skupiny, na kterou je seriál zaměřen, ale bavím se u toho víc než slušně. 80%(14.7.2013)

<< předchozí 1 2 3 4 5