Vlčí mládě (TV seriál)

Teen Wolf

Komedie / Drama / Horor

USA, 2011, 62x40 min

David Daniel

Tyler Posey, Crystal Reed, Dylan O'Brien, Holland Roden, Colton Haynes, Tyler Hoechlin, Linden Ashby, JR Bourne, Melissa Ponzio, Keahu Kahuanui, Ian Bohen, Orny Adams, Sinqua Walls, Jill Wagner, Seth Gilliam, Daniel Sharman, Michael Hogan, Gage Golightly, Desiree Hall, Robert Pralgo, Bianca Lawson, Susan Walters, John Wesley Shipp, Jim O'Rear, Anna Enger, Brad James, Sloane Avery, Stephen Lunsford, Madison McLaughlin, Ian Nelson, Jules Willcox, Brandon Boyce, Gideon Emery, Lauren McKnight, Eaddy Mays, Doris Morgado, Arden Cho, Max Carver, Charlie Carver, Lars Slind, Debby Gerber, Shelley Hennig, Brandon Stoughton, Joseph Gatt, Todd Stashwick, Zelda Williams, Catherine Black, Meagan Tandy, Haley Webb, Dylan Sprayberry, Mason Dye, Jayne Taini, Alicia Coppola, Shelley Robertson, Nichole Bloom, Ivonne Coll, Cody Saintgnue, Matthew Del Negro, Jonathan Davila, James Urbaniak, Glenn McCuen, Adelaide Kane, Jett Jansen, John Posey, Doug Cox, Caitlin Dechelle, Jonathan Kleitman, Michael Johnston, B.J. Clinkscales, Ana Walczak, Billy Snow, Meli Alexander, Kevin Will, Vernée Watson-Johnson, John Curran, Alexander Ward

Z toho všeho, co jsem ze seriálu viděl, mě to dost překvapilo. Čekal jsem blbost obdobnou s Upířími deníky, ale tohle je úplně jiná liga. Seriál jsem viděl víc, až od druhé série a musím říct, že je to vcelku kvalitní podívaná a originální. Děj je dost zajímavý, působivý a člověka vtáhne do své mytologie všemožných monster a lovců. Herci jsou velice sympatičtí (Dylan O'Brien je sympaťák a a myslím, že i dost nadějný herec) a nijak nepřehrávají. Ve vlně sladkých upírů a ne-vlkodlaků stojí Teen Wolf rozhodně za vyzdvižení. Tohle je úplně něco jiného, vlkodlaci tu jsou perfektně zpracovaní a krev tu teče, bez nějakých servítek v ději, která MÁ hlavu a patu a je zajímavý. Můžu doporučit za všechny série, co jsou dosud vydané. 78%(29.11.2014)

Tohle je přesně ten seriál, který začíná tak nějak průměrně, ale s každou další řadou jste nadšenější. Aktuálně jsem u třetí série a závěr zní - perfektní! Stiles mě baví.(22.10.2015)

U mě překvapivě dobrý, s ohledem na jakoou cílovou skupinu je seriál zaměřen říkám dobrý. I mě to bavilo, těším se na druhou serku...(14.10.2012)

No, uvidíme jak se ten seriál rozjede. Zatím to vypadá na tři série a pokud tam dorostou herci a přidaj tmnou atmosféru. Tak už to bude jiná pecka. 4 hvězdy za zabijáky vlkodlaků.(2.6.2012)

Z počátku to bylo pro mě spíše průměrné a na takové dvě, tři hvězdičky. Po konci druhé série byl na tom seriál celkově o chlup lépe, ale třetí, aktuální série má ovšem grády. Podobně jako u Upířích deníků se děj začal vylepšovat a nyní s napětím čekám, co se stane v dalším díle. Chtěl jsem dát spíše čtyři hvězdičky, ale nakonec udělím plný počet a doufám, že toto hodnocení i zůstane. :-)(7.8.2013)

• - V 5. epizóde 2. série, keď Scott (Tyler Posey) komunikuje videohovorom so Stilesom (Dylan O'Brien), môžeme vidieť, že na jeho MacBooku sú úplne iné pohyby, než v skutočnosti. To znamená, že sa na notebooku jedná o video, nie o videohovor. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Tvůrce Jeff Davis poprosil Dylana O'Briena, představitele Stilese, aby si nechal na druhou sérii narůst delší vlasy. Dylan si ale myslel, že mu krátké vlasy pomohou zůstat v roli. Nakonec si vlasy nechal narůst až pro třetí sérii. (Tomgellar)

• - Michael Fjordbak, který hraje mladého Petera měří 185 cm, zatímco Ian Bohen, dospělý Peter, měří pouze 178 cm. (michy9073)