Vlčí mládě (TV seriál)

Teen Wolf

Komedie / Drama / Horor

USA, 2011, 62x40 min

David Daniel

Tyler Posey, Crystal Reed, Dylan O'Brien, Holland Roden, Colton Haynes, Tyler Hoechlin, Linden Ashby, JR Bourne, Melissa Ponzio, Keahu Kahuanui, Ian Bohen, Orny Adams, Sinqua Walls, Jill Wagner, Seth Gilliam, Daniel Sharman, Michael Hogan, Gage Golightly, Desiree Hall, Robert Pralgo, Bianca Lawson, Susan Walters, John Wesley Shipp, Jim O'Rear, Anna Enger, Brad James, Sloane Avery, Stephen Lunsford, Madison McLaughlin, Ian Nelson, Jules Willcox, Brandon Boyce, Gideon Emery, Lauren McKnight, Eaddy Mays, Doris Morgado, Arden Cho, Max Carver, Charlie Carver, Lars Slind, Debby Gerber, Shelley Hennig, Brandon Stoughton, Joseph Gatt, Todd Stashwick, Zelda Williams, Catherine Black, Meagan Tandy, Haley Webb, Dylan Sprayberry, Mason Dye, Jayne Taini, Alicia Coppola, Shelley Robertson, Nichole Bloom, Ivonne Coll, Cody Saintgnue, Matthew Del Negro, Jonathan Davila, James Urbaniak, Glenn McCuen, Adelaide Kane, Jett Jansen, John Posey, Doug Cox, Caitlin Dechelle, Jonathan Kleitman, Michael Johnston, B.J. Clinkscales, Ana Walczak, Billy Snow, Meli Alexander

|| Scenár: Jeff Davis | Hudba: ? | Produkcia: Joseph P. Genier | Distribúcia: MTV | Štúdio: Adelstein, DiGa Vision, First Cause Inc, Lost Marbles Television, MGM TV, Siesta Productions || Veľmi príjemný počin pre predspánkovú rozprávku po náročnom dni. Napätie slušné, prevedenie zo začitku neveští nič dobré, hlavne čo sa efektov týka, no postupne sa to vyladí (alebo si na to divák jednoducho zvykne), a je z toho vytuningovaný, menej humorne fungujúci tvajlajt :)(4.9.2012)

Klasické téma pro dnešní svět puberťáků - outsidera něco pokouše, on se na tu příšerku přemění a tadá! Najednou je z ničeho nic populární. Jestliže se rozhodneme předstírat, že jsme si ničeho takového nevšimli, dají nám tvůrci další facku efekty(vlkodlačí tvář) a absurdností bojů. Ale zkusme i tohle ignorovat. Dějová linie umí být protivná i příjemná, představitelé - až na některé - nejsou moc sympatičtí a ačkoliv se hudba tváří ze začátku dobře, ke konci první série můžete v dramatických scénách zaslechnout melodii, kterou byste si v klidu pustili na Vánoce. U Twilightu spoléhali, že když už tam není příběh ani trochu dobrý, alespoň nechají jéčivky se rozplývat nad obnaženými hrudníky svých hrdinů. Zde spoléhají na přiíběh o jehož hodnocení se nemohu rozhodnout. Ovšem ty žánry... Komedie? Radujme se za Stilese. Drama? Pro puberťačky rozhodně. Horor? Ani náhodou. Ale ostatně jako u všech takových seriálů mi zde chybí žánr romantický, který je využíván hojně. Oddychovka je to pěkná, ale nějak nemám chuť se dokopat i k druhé sérii. Sečteno a podtrženo, ke třem hvězdám dopomohly hlavně komické situace a víra, že se v druhé sérii polepšili.(7.10.2012)

Velké překvapení. Od seriálu, který natočilo MTV jsem nic neočekával, ale na naléhání spolužačky jsem si pustil první díl, a překvapivě mě to chytlo. První sezóna je hodně dobrá. Druhá mi přišla o něco slabší (obří ještěrka i fakt nesedla), ale třetí řada je naprosto super. Po jejím zhlédnutí mi nezbývá než zvýšit hodnocení na 5*. Série 1 - 90% Série 2 - 75% Série 3 - 100% Série 4 - 100%(30.8.2013)

• Prochy38

Ne, rozhodně ne. Omlouvám se všem fandům, ale tohle fakt nikdo nemůže brát vážně. Ano, jsem na to už starý, ale jsem fakt hodně velký fanda všeho, co se vlkodlaků jen lehounce dotýká a upřímně teda zlatý Harry Potter.... Je to tupé, neuvěřitelně okaté, lehce předvídatelné, plné klišé. Nefunguje žádná složka. Akce blbá a choreo katastrofální, hudba debilní, jak ve všech teen záležitostech, komediální prvek trapný (D. O´Brien je ubohý, ne vtipný), romantická stránka strašná - nikde žádný vývoj, vše jde jako po másle - jako v životě, že??, horor? to ani omylem - napětí nulové, krví se nešetří, ale tak hloupě, že to ani nejde brát vážně a drama? to fakt rozhodně ne! Takže proč? Proč bych se na to díval dál? Nebudu.... Herci jsou opravdu špatní... Podívejte se T. Posey-ovi do obličeje a na postavu... Tohle byl někdy outsider??? Trapas, co? Chybí mi tam ten přechod - vývoj, kdy se z outsidera stává miláček davů. Vše stihnout za první díl?? Proč?? Největší chyba!! A ten Lacros... to je tupé, jak něco... a teen wolf si tam skáče salta a nikdo s tím nic neudělá a všichni tleskají ve stoje. Bože, to je tak hloupé. Chtěl bych dát odpad!, vážně moc chtěl. Ale snažím se být fér. * jen a pouze za nádhernou C. Reed.(10.8.2014)

Viděl sem zatím prvních 10 dílů a musím říct že jsem čekal že to bude horší. V tomhle serošu mě hodně baví Stiles a jeho hlášky a vlk Derek. Kdo mě ale vcelku sere je hlavní postava ale kdo ví třeba se to zlepší ...(4.8.2014)

• - Isaac (Daniel Sharman) je v seriálu mladší než Derek (Tyler Hoechlin), ve skutečnosti tomu je naopak. (MJana)

• - Rolu Scotta, ktorú dostal Tyler Posey, mal pôvodne obsadiť Dylan O'Brien, no viac sa mu zapáčila úloha Stilesa, ktorú si nakoniec u tvorcov aj vyprosil. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Michael Fjordbak, který hraje mladého Petera měří 185 cm, zatímco Ian Bohen, dospělý Peter, měří pouze 178 cm. (michy9073)