• Ensiferum
  *****

  Viděl sem zatím prvních 10 dílů a musím říct že jsem čekal že to bude horší. V tomhle serošu mě hodně baví Stiles a jeho hlášky a vlk Derek. Kdo mě ale vcelku sere je hlavní postava ale kdo ví třeba se to zlepší ...(4.8.2014)

 • kleopetra
  *****

  Seriál se s každou sezónou zlepšuje! Super! Jen tak dál!!!(9.7.2014)

 • dj.kouba
  ****

  První série seriálu vypadala na klasickou teen pohádku, ale stejně jsem ve sledování pokračoval, neboť mám podobnou tématiku velice rád. Čtvrtá série je neskutečná nálož a na každý díl se těším víc a víc, neb každý končí fakt napínavě :). Nejoblíbenější postavy jednoznačně Stiles a Peter. Po skončení série možná ještě přehodnotím počet hvězdiček :).(26.8.2014)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Isaac (Daniel Sharman) je v seriálu mladší než Derek (Tyler Hoechlin), ve skutečnosti tomu je naopak. (MJana)

 • - Mezi filmem Teen Wolf (1985) a seriálem je několik rozdílů. Například Scottovo příjmení je ve filmu Howard, v seriálu McCall. Ve filmu je školním sportem basketball, v seriálu lacros. (Tomgellar)

 • - V 5. epizóde 2. série, keď Scott (Tyler Posey) komunikuje videohovorom so Stilesom (Dylan O'Brien), môžeme vidieť, že na jeho MacBooku sú úplne iné pohyby, než v skutočnosti. To znamená, že sa na notebooku jedná o video, nie o videohovor. (Captain YOLO)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace