Viděl sem zatím prvních 10 dílů a musím říct že jsem čekal že to bude horší. V tomhle serošu mě hodně baví Stiles a jeho hlášky a vlk Derek. Kdo mě ale vcelku sere je hlavní postava ale kdo ví třeba se to zlepší ...(4.8.2014)

Seriál se s každou sezónou zlepšuje! Super! Jen tak dál!!!(9.7.2014)

První série seriálu vypadala na klasickou teen pohádku, ale stejně jsem ve sledování pokračoval, neboť mám podobnou tématiku velice rád. Čtvrtá série je neskutečná nálož a na každý díl se těším víc a víc, neb každý končí fakt napínavě :). Nejoblíbenější postavy jednoznačně Stiles a Peter. Po skončení série možná ještě přehodnotím počet hvězdiček :).(26.8.2014)

• - Isaac (Daniel Sharman) je v seriálu mladší než Derek (Tyler Hoechlin), ve skutečnosti tomu je naopak. (MJana)

• - Mezi filmem Teen Wolf (1985) a seriálem je několik rozdílů. Například Scottovo příjmení je ve filmu Howard, v seriálu McCall. Ve filmu je školním sportem basketball, v seriálu lacros. (Tomgellar)

• - V 5. epizóde 2. série, keď Scott (Tyler Posey) komunikuje videohovorom so Stilesom (Dylan O'Brien), môžeme vidieť, že na jeho MacBooku sú úplne iné pohyby, než v skutočnosti. To znamená, že sa na notebooku jedná o video, nie o videohovor. (Captain YOLO)