Vlčí mládě (TV seriál)

Teen Wolf

Komedie / Drama / Horor

USA, 2011, 62x40 min

A dívala jsem se na to proč? Nejspíš proto, že někdo se musí obětovat a oddělit zrno od plev... takže odděluju. Za zrno se Teen Wolf dá počítat maximálně tak pokud vám je do 15ti a nikdy jste neviděli žádný hororový seriál z prostředí střední školy. Nebo pokud jste sběratel. Ne, že by to bylo inherentně špatné, ale prostě... když máte neustále pocit deja vu a všechny postavy, ač obstojně vypadající (jak jinak - dnes už nám v televizi ošklivé lidi jen tak někdo neukáže), jsou hloupé, nesympatické a naivní, asi nemá smysl se dál trápit. I'm too old for this... stuff.(15.6.2011)

• Paulusek

zatím dávám 1* připadá mi to jako další teen slátanina(14.6.2011)

Po shlédnutí tak prvních 4 dílů moje hodnocení bylo tak maximálně na tři hvězdičky. Do seriálu jsem se ale pak neskutečně 'zažrala' a zrovna jsem se dodívala na druhou sérii. Musím hodnotit 5 hvězdičkama, prostě některé z postav dělají divy a neskutečně si mě získaly :)(1.11.2012)

Seriál se s každou sezónou zlepšuje! Super! Jen tak dál!!!(9.7.2014)

Nenechte se zmást názvem. Teen Wolf není blbostí pro náctileté. Každá řada má zajímaví příběh, postavy jsou zajímavé a procházejí opravdovým vývojem. Už jen kvůli dokonalé postavě Stilese se seriál vyplatí sledovat. PS: Vážně začínám uvažovat o přidání páté hvězdy. Story arc první půlky třetí řady možná někde ztrácí na logice, ale to co ztrácí nabírá na vtipu a originalitě. To jde vidět třeba v epizodě, která se celá odehrává v autobuse (nemluvě o té následující, která se odehrává v motelu a je snad nejlepším dílem vůbec). PPS: Přidávám pátou hvězdu. Kdo by to byl řekl, že seriál o vlkodlačích teenagerech mě přinutí u jeho sledování řvát. Druhá půlka třetí řady je bezchybná a i po dvou dalších řadách zůstává 3B naprostou špičkou.(1.8.2013)