• Stanislaus
  ****

  Tento seriál si mě získal podobně jako Pravěk útočí - jde o takovou průměrnou oddechovou zábavu (Stiles a jeho mnohdy vtipné komentáře) s děsivými momenty a "béčkovým" vlkodlakem, na kterou se dá dívat, ikdyž nějaké větší emoce to ve mě nevyvolá (avšak díl "Night School" mě celkem dost vyděsil). Herci jsou, myslím, vybraní dobře, hudební stránka seriálu je líbivá a zápletka taková jednoduchá, ale koukatelná. Zkrátka seriál, který sice má své nedostatky, ale jako fanoušek vlkodlaků se na něj budu dívat dál.(24.5.2012)

 • Chen
  ****

  Upřímně mě nejdříve spojení MTV a vlkodlaci vyděsilo a čekal jsem něco přeslazeného, z čeho mě rozbolí zuby. Ale byť na romanci ve stylu "Romeo a Julie" dojde, tak je Teen Wolf také příjemně brutální podívanou, která občas zamíří do žánrových vod hororu. Ale současně nechybí i humor a docela zajímavá mytologie. A navíc i herci, kteří nejen dobře vypadají, ale i dobře hrají, takže u mě spokojenost.(14.7.2012)

 • Radek.SCH
  ***

  Celkem chytlavá záležitost (podobně jako The 100, ale také se stejnými neduhy. Herci toporní, tvářičky umělé, teen problémy směšné, logika žádná. A dokonce se to bojí násilí. Ale i tak mě to kdoví proč drží 2 sezóny. - 60 % P.S. Doporučuji si přečíst na wikipedii děj dalších 3 sezón. Takovéhle pič*viny člověk jen tak nevidí. http://cs.wikipedia.org/wiki/Vl%C4%8D%C3%AD_ml%C3%A1d%C4%9B(14.4.2015)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - V 5. epizóde 2. série, keď Scott (Tyler Posey) komunikuje videohovorom so Stilesom (Dylan O'Brien), môžeme vidieť, že na jeho MacBooku sú úplne iné pohyby, než v skutočnosti. To znamená, že sa na notebooku jedná o video, nie o videohovor. (Captain YOLO)

 • - Mezi filmem Teen Wolf (1985) a seriálem je několik rozdílů. Například Scottovo příjmení je ve filmu Howard, v seriálu McCall. Ve filmu je školním sportem basketball, v seriálu lacros. (Tomgellar)

 • - Isaac (Daniel Sharman) je v seriálu mladší než Derek (Tyler Hoechlin), ve skutečnosti tomu je naopak. (MJana)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace