Vlčí mládě (TV seriál)

Teen Wolf

Komedie / Drama / Horor

USA, 2011, 62x40 min

Nenechte se zmást názvem. Teen Wolf není blbostí pro náctileté. Každá řada má zajímaví příběh, postavy jsou zajímavé a procházejí opravdovým vývojem. Už jen kvůli dokonalé postavě Stilese se seriál vyplatí sledovat. PS: Vážně začínám uvažovat o přidání páté hvězdy. Story arc první půlky třetí řady možná někde ztrácí na logice, ale to co ztrácí nabírá na vtipu a originalitě. To jde vidět třeba v epizodě, která se celá odehrává v autobuse (nemluvě o té následující, která se odehrává v motelu a je snad nejlepším dílem vůbec). PPS: Přidávám pátou hvězdu. Kdo by to byl řekl, že seriál o vlkodlačích teenagerech mě přinutí u jeho sledování řvát. Druhá půlka třetí řady je bezchybná a i po dvou dalších řadách zůstává 3B naprostou špičkou.(1.8.2013)

U mě překvapivě dobrý, s ohledem na jakoou cílovou skupinu je seriál zaměřen říkám dobrý. I mě to bavilo, těším se na druhou serku...(14.10.2012)

Po shlédnutí tak prvních 4 dílů moje hodnocení bylo tak maximálně na tři hvězdičky. Do seriálu jsem se ale pak neskutečně 'zažrala' a zrovna jsem se dodívala na druhou sérii. Musím hodnotit 5 hvězdičkama, prostě některé z postav dělají divy a neskutečně si mě získaly :)(1.11.2012)

Celkem chytlavá záležitost (podobně jako The 100, ale také se stejnými neduhy. Herci toporní, tvářičky umělé, teen problémy směšné, logika žádná. A dokonce se to bojí násilí. Ale i tak mě to kdoví proč drží 2 sezóny. - 60 % P.S. Doporučuji si přečíst na wikipedii děj dalších 3 sezón. Takovéhle pič*viny člověk jen tak nevidí. http://cs.wikipedia.org/wiki/Vl%C4%8D%C3%AD_ml%C3%A1d%C4%9B(14.4.2015)

• Prochy38

Ne, rozhodně ne. Omlouvám se všem fandům, ale tohle fakt nikdo nemůže brát vážně. Ano, jsem na to už starý, ale jsem fakt hodně velký fanda všeho, co se vlkodlaků jen lehounce dotýká a upřímně teda zlatý Harry Potter.... Je to tupé, neuvěřitelně okaté, lehce předvídatelné, plné klišé. Nefunguje žádná složka. Akce blbá a choreo katastrofální, hudba debilní, jak ve všech teen záležitostech, komediální prvek trapný (D. O´Brien je ubohý, ne vtipný), romantická stránka strašná - nikde žádný vývoj, vše jde jako po másle - jako v životě, že??, horor? to ani omylem - napětí nulové, krví se nešetří, ale tak hloupě, že to ani nejde brát vážně a drama? to fakt rozhodně ne! Takže proč? Proč bych se na to díval dál? Nebudu.... Herci jsou opravdu špatní... Podívejte se T. Posey-ovi do obličeje a na postavu... Tohle byl někdy outsider??? Trapas, co? Chybí mi tam ten přechod - vývoj, kdy se z outsidera stává miláček davů. Vše stihnout za první díl?? Proč?? Největší chyba!! A ten Lacros... to je tupé, jak něco... a teen wolf si tam skáče salta a nikdo s tím nic neudělá a všichni tleskají ve stoje. Bože, to je tak hloupé. Chtěl bych dát odpad!, vážně moc chtěl. Ale snažím se být fér. * jen a pouze za nádhernou C. Reed.(10.8.2014)