Vlčí mládě (TV seriál)

Teen Wolf

Komedie / Drama / Horor

USA, 2011, 62x40 min

David Daniel

Tyler Posey, Crystal Reed, Dylan O'Brien, Holland Roden, Colton Haynes, Tyler Hoechlin, Linden Ashby, JR Bourne, Melissa Ponzio, Keahu Kahuanui, Ian Bohen, Orny Adams, Sinqua Walls, Jill Wagner, Seth Gilliam, Daniel Sharman, Michael Hogan, Gage Golightly, Desiree Hall, Robert Pralgo, Bianca Lawson, Susan Walters, John Wesley Shipp, Jim O'Rear, Anna Enger, Brad James, Sloane Avery, Stephen Lunsford, Madison McLaughlin, Ian Nelson, Jules Willcox, Brandon Boyce, Gideon Emery, Lauren McKnight, Eaddy Mays, Doris Morgado, Arden Cho, Max Carver, Charlie Carver, Lars Slind, Debby Gerber, Shelley Hennig, Brandon Stoughton, Joseph Gatt, Todd Stashwick, Zelda Williams, Catherine Black, Meagan Tandy, Haley Webb, Dylan Sprayberry, Mason Dye, Jayne Taini, Alicia Coppola, Shelley Robertson, Nichole Bloom, Ivonne Coll, Cody Saintgnue, Matthew Del Negro, Jonathan Davila, James Urbaniak, Glenn McCuen, Adelaide Kane, Jett Jansen, John Posey, Doug Cox, Caitlin Dechelle, Jonathan Kleitman, Michael Johnston, B.J. Clinkscales, Ana Walczak, Billy Snow, Meli Alexander, Kevin Will, Vernée Watson-Johnson

U VD jsem vydržel shlédnout sotva první díl a většině se toto zdá jako slabý odvar? .... Zajímavé. Asi si zmiňovaný seriál pustím celý, abych to zjistil, ale jestli bude schéma i dále (stejně jako v prvním dílu) podobné Twilightu, tak budu opravdu naštvaný! :-D ... TEEN WOLF mě přijde takový jinačí než ostatní seriály - v pozitivním slova smyslu. Sice trochu bije do očí jaksi vyprodukované "dynamičtější" pohybování (a vlastně i mluvení) postav, ale postavy jsou příjemně zvolené a vybrané songy, hrající každou možnou chvíli, jsou také parádní. ... Pro mě osobně překvapení léta a jsem zvědav, jakým směrem se bude seriál (nyní od 4. dílu) ubírat dál!(28.6.2011)

"Not all monsters do monstrous things." Na tom Teen Wolfovi prostě něco je. Začala jsem se dívat hlavně ze zvědavosti, všichni vždycky mluví o tom, jak je to super seriál a tak jsem chtěla zjistit, jestli se mi to taky bude líbit. Občas jsem sice některé zvraty měla zkažené všemožnými spoilery, které jsem nasbírala z internetu, ale dalo se. No z první série jsem nebyla úplně nadšená, většina postav mi přišla dost nesympatická a o speciálních efektech se snad vůbec nezmiňuji. Druhá byla o hodně lepší, napínavější, zvykla jsem si i na postavy a celkově se z toho začala stávat moje nová guilty pleasure. Pak přišla třetí řada a hlavně ze začátku jsem z ní nebyla moc nadšená, přišla mi hrozně chaotická a najednou se tam objevilo hafo nových postav, dělo se strašně moc věcí a bylo tam až příliš plot holes, ale když nad tím nepřemýšlíte, tak je to prostě dobrá zábava na odreagování. Čtvrtá série byla dějově docela zajímavá (i když opět strašná spousta plot holes a dělo se tam toho až moc). Uvidíme co pátá série. Akorát jedno velké mínus tohoto seriálu je, že z něj všichni herci utíkají, za chvíli to bude one man show se Scottem. 4*(10.9.2014)

1. série - 40% 2. série - 65% 3. série - zatím 75%(29.5.2014)

První série docela úsměvná // Druhá série se v něčem zlepšila, v něčem zhoršila // Třetí série je vynikající(24.3.2014)

nalákali ma na Dereka a Stilesa, ktorí sú ešte lepši, ako mi sľubovali. a okrem toho je to zábavne a návykové a pekné a triky sú tak milo lacné a hudba je skvelo vybraná a miestami je to prijemne netypické (lakros) a herci sú úžasní. zatiaľ som videla 6 dielov a je to jazda. na konci každého dielu sa naozaj teším na ďalší. prvá séria bola užasná, a druha je ešte lepšia. tak trochu sa tých posledných 2 dielov bojím. najviac sa ale obávam, co budem robiť, kým začne tretia séria. ETA: Po tretej sérii som to zabalila, lebo to s nimi išlo dole kopcom rýchlejšie ako jamajským bobistom.(11.7.2012)

• - V 5. epizóde 2. série, keď Scott (Tyler Posey) komunikuje videohovorom so Stilesom (Dylan O'Brien), môžeme vidieť, že na jeho MacBooku sú úplne iné pohyby, než v skutočnosti. To znamená, že sa na notebooku jedná o video, nie o videohovor. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Spoiler: Stilesovo (Dylan O'Brien) pravé jméno je Mieczyslaw Stilinski. (Tessy98)

• - Jedná se o televizní adaptaci stejnojmenného a u nás ve své době poměrně známého filmu Školák vlkodlak z roku 1985. (..Lucas..)