Vyrůstala jsem na Supermaxu, kde mi učaroval Vlkodlak Tommy (http://www.csfd.cz/film/161510-vlkodlak-tommy/) a v tomto počinu MTV vidím jen stylovější a na fanoušky Twilight zaměřenější kopírák :) Scotta kousne vlkodlak, začne se měnit, má nadliskou sílu, nejlepšího kamaráda Stilese a lásku Allison. Stejně jako ve zmiňovaném Twilight je tu Scott často bez trička a řeší se především jeho puberťácké problémy. Takže naprosto to samé, co se dělo s mými oblíbenci Tommym, Mertonem a Lori :)(18.11.2011)

1. série - 40% 2. série - 65% 3. série - zatím 75%(29.5.2014)

Po první řadě jsem dal 4*, v půlce třetí se z toho ale pomalu stává srdcovka a zvedám na 5*. Perfektní přístup Jeffa Davise, skvělý herecký tým, hodně dobré scénáře. Dokonce třeba u absolutní kultovky jako byla SG1 se vyskytla řada hodně podprůměrných dílů, tady zatím po šestatřiceti ne a už se těším na zimní sezónu.(17.8.2013)

Seriál se s každou sezónou zlepšuje! Super! Jen tak dál!!!(9.7.2014)

Z počátku to bylo pro mě spíše průměrné a na takové dvě, tři hvězdičky. Po konci druhé série byl na tom seriál celkově o chlup lépe, ale třetí, aktuální série má ovšem grády. Podobně jako u Upířích deníků se děj začal vylepšovat a nyní s napětím čekám, co se stane v dalším díle. Chtěl jsem dát spíše čtyři hvězdičky, ale nakonec udělím plný počet a doufám, že toto hodnocení i zůstane. :-)(7.8.2013)