Logorama (festivalový název)

Logorama

Krátkometrážní / Animovaný / Akční / Krimi

Francie, 2009, 16 min

Samuel Danési

Neuvěřitelná záležitost mající hloubku a především fungující jako reklama snad úplně na všechno! McDonald klaun jako záporák? Super :D(11.8.2013)

Film, kde v ZOO chovají krokodýli Lacoste, tučňáky z Linuxu, výběh pro lva vypadá jako logo MGM a policajti (Michelin pneumatiky) honí teroristu (Ronald McDonald), který nejprve přejede na přechodu dvě lentilky M&M's a chce vystřílet bistro, kde sedí zdrcený panáček z brambůrků Pringles a panenca ECCO... Opravdu neobyčejný a hodně originální animák hýřící nápady je vkusnou satirou na (nejen) americkou konzumní společnost.(8.3.2010)

• HellFire

Mám takový pocit, že letos neměli akademici z čeho vybírat, jinak si neumím vysvětlit, proč se do nominace dostala tahle přehlídka všech známých i neznámých komerčních značek.(8.2.2010)

Při děkovačce na Oscarech nezapomněli tvůrci v nadsázce poděkovat více než třem tisícovkám sponzorů, kteří se objevili v tomto výtečném kraťasu. Opravdu vydařený kousek.(16.3.2010)

// Production Companies: Autour de Minuit Productions //(30.11.2013)

• - V snímke sa vyskytne až 2500 rôznych značiek firiem z celého sveta. (DaviD3141)

• - Tento 16minutový snímek se tvořil neuvěřitelných šest let. (manyaa)

• - Oscar 2009: nejlepší krátkometrážní animovaný film. (zdeny99)