Logorama (festivalový název)

Logorama

Krátkometrážní / Animovaný / Akční / Krimi

Francie, 2009, 16 min

Samuel Danési

Dokonala logo party. Je sice fakt, ze story neni nic extra, ale vzhledem k tomu, ze se stejne celou dobu snazite pochytat co nejvetsi mnozstvi z tech 2500 pouzitych znacek, tak je to vlastne jedno. Nejvetsi radost mi udelal Ableton Live, Pink Floyd The Wall, Slurm, Linux tucnaci, pritepleny Mr. Proper a Pringles knirac namluveny Davidem Fincherem. McDonald je neskutecne evil! 8/10(11.4.2010)

Tomu říkám Ultimate Prouct Placement! :) Celý film sice neustálě těží z jednoho vtipu, ale dělá to s takovou noblesou, že se člověk ani nemůže zlobit. Logorama je vtipná a nápaditá věc v opravdu netradičním kabátě, ovšem příběh přece jenom lehounce pokulhává...(14.5.2010)

[kráťas] Snímek plný ponaučení a pro samozvané intelektuály i plný symboliky. Nevěřte společnosti McDonald's, já už nevěřím. (kdo jiný než někdo zlej, si může jako maskota zvolit klauna) Věřte, že nemáte žádnou osobnost a jste jenom pochodující značky. já už si to uvědomil. Zničí nás ropa. Tak moc po ní toužíme, až se jí zadusíme. Bohužel jsem prozřel.. Můj sen že proběhne závěrečná bitka klauna s KFC cowboyem bohužel nesplněn. Ach to by bylo materiálu na debaty o smyslu každé vteřiny. Jako své alter ego volím O2 protože pravděpodobnost utopit v ropě plastovou kachničku (z ropy) je minimální. :-) Jednoduše to byla sranda. A jestli tam byly opravdu víc než jenom náznaky reflexe dnešního zacompanyovaného světa, tak já je neviděl..(14.2.2010)

Z tohto animovaného kraťasa som absolútne nadšená.Zaručene vydarená paródia komercie. Skvelých 16 minút.(8.3.2010)

Oscarový product placement.(9.3.2010)