poster

Logorama (festivalový název)

 • Francie

  Logorama

Krátkometrážní / Animovaný / Akční / Krimi

Francie, 2009, 16 min

Střih:

Samuel Danési
(další profese)
 • PauloZ
  *****

  Naprostý mazec! Velice originální zpracování s výbornou poentou. Doufám že měl tvůrce ošéfované práva na všechny značky :-D(1.8.2010)

 • Subjektiv
  *

  Logy obalené nic.(10.5.2010)

 • blackrain
  *****

  Tady se někdo pořádně vyřádil. Vždycky jsem si říkala, že ten klaun z Mekáče je nějaký divný. Že se z něho může vyklubat maniak, mě fakt nenapadlo. Závěr nemá chybu.(21.4.2010)

 • ABLABLABLA
  ****

  Tady je tolik detailů, které by pobavily, ale bohužel si jich člověk vzhledem k záplavě barev a značek nemá šanci všimnout. Já jsem si pro vás ale připravila pár, které mému oku neunikly: 1 - Parental advisory Explicit content přes velký rozkrok velkého zeleného obra, který ale nevím, co měl být za značku. 2 - Na začátku hned dvakrát srazili Michellincajti nevinného vyzáblého panáčka, který si šel na tučný žvanec do KFC. 3 - McDonald je zločinec! (Dobře to není detail, ale prostě geniální nápad). 4 - "Goodness where's the cop when you need one?" řekl velký žlutý M&M vedoucí za ruku malého červeného, těsně předtím než je srazilo policejní auto s Michellincajty. 5 - Big boy šahal Esso na kozy, když byli skrčeni za pultem kvůli šílenému střílení starého Ronalda McDonalda. 6 - Lacoste krokodýli spolu s pandami z Canadien Natural, lvem z MGM či horou plnou králíku Paramount jsou všichni jako exponáty v Zoo. 7 - "Solutions for a small planet." se při zřícení změnilo na "Mall planet". 8 - Po zakousnutí applejablka při uvěznění na malém ostrůvku a při oddalování od místa činu ten kus odtržené země byl Nike. 9 - Skvělá úvodní píseň. 10 - Úžasný song při zaplavení Hollywoodu ropou a posléze spláchnutí oceánem. P.S. MilkyWay už bylo ale lehce prvoplánované a očekávané.(13.7.2014)

 • castor
  ****

  Vtipné, sakrastické.. trefné.. Konzumní svět trochu jinak. Nejen délkou toho bylo tak akorát, takže spokojenost je na místě, i když ještě o něco hlubší výpověď by potěšila ještě o krapet víc.(12.6.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace