poster

Surfařka

 • USA

  Soul Surfer

 • Slovensko

  Surfistka

Sportovní / Drama / Životopisný

USA, 2011, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Morien
  *

  Pokaždé, když zkusím nad tímto filmem přemýšlet, tak se mi mozek zavaří a bouchne, jako když se Lister pokouší kameře vysvětlovat určité paradoxy cestování časem. Já prostě nějak neunesu ty skvělé blonďaté lidi dohromady se špínou života a sílou duše.(28.2.2013)

 • verbal
  **

  První půlhodinu jsem si spolu s těmi mladými, dokonalými křesťany netrpělivě kladl otázku, jaké že to má vlastně Bůh záměry s tou nezletilou blonckou, šerednou jako čelní pleš a krepová pokožka paní Huntové, a hlasitě se modlil, aby už jí konečně žralok ukousl tu hnátu. A byl jsem vyslyšen, abych si mohl zbytek filmu spolu s těmi mladými, dokonalými křesťany klást otázky, proč jí, kurva, ještě z toho ramenního kloubu nezačala rašit fungl nová končetina, jak to ten strejda Jeremiáš v tom žalmu 29:11 vlastně myslel, a hlasitě se modlit, aby už mi konečně přestala mávat před ksichtem tím pahýlem, nastoupila na tu parasurfiádu a na mě přestaly z obrazovky stříkat ty tuny hnusného patosu. A hle!! Najednou jsem prozřel a pochopil! Bůh ji ukousl ruku, aby mohla v Thajsku učit malé, kýčovité ťamany sjíždět Tsunami a krájet banán jednou rukou! Alelujá! Takže má opravdu v úmyslu náš prospěch a ne neštěstí! Navíc jsem se i nesmírně poučil! Drcnete li do kikiny bez levé ruky z pravé strany, docela hezky si nabije držku!! Jen jedno mi neustále vrtá hlavou a snad mi některý z místních zoufalců pomůže: Je to možná tím, že jsem byl strašlivě koncentrován na to, abych se neududil xmrti, ale kde přesně jste tam viděli ty "pěkné holky" ???(11.8.2011)

 • EXpenza
  ****

  Možná mám dneska nějakou slabou chvilku,ale ten film se mi líbil!(20.10.2011)

 • Folpa
  ****

  Pěkné vlny, krajina a samozřejmě holky :)(6.8.2011)

 • Renton
  ****

  Scénář: Sean McNamara, Deborah Schwartz, Douglas Schwartz, Michael Berk .. We spent more time wet than we did dry. _ Ideální letní film. Zahřeje. Malebnost havajského prostředí a síla příběhu převažují režisérskou průměrnost, která ovšem z pohledu amerického publika předvádí vysoce standardizovanou práci. Bolest, nezlomnost jedince, podpora rodiny, náboženské a humanitární podtóny - prostě je tam všechno, co (nejen jejich) život přináší. K tomu jsou ty surfařské záběry skutečně zdařile natočeny a doprovází je sympatický kukuč AnnaSophia Robb.(30.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace