poster

Texaský kat

 • USA

  Texas Killing Fields

 • Slovensko

  Texaský kat

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2011, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Crocuta
  ***

  Tak má zase jednou Verbal do značné míry pravdu, ale mě tenhle film nenasral a docela mě - na rozdíl od většiny ostatních zdejších uživatelů - i bavil. Poněkud přepálená sociální linka mi nevadila a nějakou tu atmosféru jsem tu nakonec také našel - ovšem na můj vkus dost málo temnou a popravdě řečeno, z prostředí vizuálně nadmíru působivých "vražedných polí" se při troše snahy dalo vytěžit daleko víc hrůzy, nebo alespoň nějaké to mrazení v zádech... Jenom dodám, že ryšavá a samostatné činnosti evidentně neschopná policajtka bijící podezřelé je postava zralá na pěst a také se mi zdá, že po "Do morku kostí" chudák Sheryl Lee nějak zabředá do škatulky sockoidních štěků, což je docela škoda.(18.6.2012)

 • papaJA21
  ****

  Velmi zajímavá detektivka, která plyne ve velmi podmanivém plíživém tempu. V příběhu není ani tak rozhodující vypátrání a nalezení vraha, který je vcelku jasně předvídatelný, ale především v mikropříbězích všech zučastněných postav, jejichž motivy jsou tou pravou zápletkou. Mimoto mám slabost pro filmy z prostředí jihu USA, močály, Mississippi, New Orleans a tak podobně. Dám tomu nějaký čas a mrknu se ještě jednou a možná přidám pátou hvězdu. Upozornění: film má příšerný český dabing, takový silně afektovaný. Proto doporučuju originál.(13.9.2013)

 • JohnCZ
  ***

  To je tak, když se sejde táta Winchester, chlápek z Avatara a... Chloë Grace Moretz! Po dlouhé době taková ta "obyčejná" kriminálka bez přehnaně vykonstruovaného děje. To asi ale bere svou daň v tom, že film působí hodně nevýrazně a pochybuju, že si za měsíc vzpomenu, že jsem ho viděl.(30.12.2013)

 • Dannysek4U
  **

  Priste by nebylo spatny vysrat se na naladicky a trochu se oprit do pribehu...(24.10.2013)

 • Houdini

  Zlatý Lev - výběr(3.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace