Texaský kat

Texas Killing Fields

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2011, 101 min

• arachneuss

Bullshit. Dějové linky, které nikam nevedou, postavy, které nikoho nezajímají. Solidní filmařina s odporně prvoplánovým scénářem. Ani luxusní obsazení to zachránit nedokázalo.(24.4.2012)

• Radka_86

Navnazena dvojicí výborných herců hlavních rolích jsem plna očekávání shlédla tuto krimi záležitost a ??? A pořádné zklamání. Většinu filmu jsem byla znuděná a zdeptaná nezáživností celého příběhu. Bylo to celé nějaké odfláknuté. Chtěla jsem dát jen jednu hvězdu, ale z úcty a vroucí lásky k Samu Worthingtonovi přihazuju ještě jednu.(13.5.2012)

"Příště, až neodpovíš na otázky mýmu parťákovi, seberu ti odznak zástupce šerifa a vrazím ti ho hluboko do prdele.." ;)(26.10.2014)

• Fr

,,PODÍVEJ SE, NEVÍM, JESTLI TA HOLKA JE ŽIVÁ NEBO MRTVÁ. ALE JESTLI JE TO V POLÍCH, JE TO JAKO BY BYLO PO NÍ. A NIC TO NEOVLIVNÍ. RODINA, PENÍZE ... NOVINÁŘI, DETEKTIVOVÉ ... NEBO JAK MOC SE BUDEŠ MODLIT. JE TO JAKO KONEC POTRAVNÍHO ŘETĚZCE“...... /// Chlapci od ,,polí“ nasaděj svoje tempo a jedou..... ať už se hrabou v mrtvole, nebo vyslýchaj pasáka a já věřím, že se to postupně vyšplhá alespoň na úroveň nějakýho krimi seriálu. 14ti letý prostitutky? Aby bylo jasno – na raketovýho inženýra zde nenarazíte, ale zase tady každej šlape (kromě poldů – ty jezděj (autem).) No a ten kdo nešlape (nebo nejezdí) je úchyl. Po půlhoďce je tu přepadení - (slušný drama...) a já čekám vodraz od vypravěčskýho dna. Největší případ kariéry ,,drsňáckýho“ (dovolte, abych se pousmál...) texaskýho detektiva – to je prostě čumění do mapy a brodění se bahnem. Rozjezd je pomalej a postupně se ten seriálovej díl ještě víc rozvětvuje a je to ... prostě ty chlapci nasaděj svoje tempo a jedou.... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, že tvrďák (v Americe) prostě tu poušť zmáčkne! 2.) Miluju americký krimi seriály. 3.) Thx za titule ,,StaThor“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ *(9.12.2011)

• iamek

Jednoznačně zklamání roku. Obsazení jako kráva a film nehorazná sračka bez nápadu, děje, akce. Ten film prostě nemá nic. Dvě hvězdy jen za Chloe Moretz, která ve svém mladém věku zahrála prostě nejlépe. Jak říká Petero : Podíváte se a zapomenete.(16.12.2011)