poster

Texaský kat

 • USA

  Texas Killing Fields

 • Slovensko

  Texaský kat

Krimi / Drama / Thriller

USA, 2011, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • arachneuss
  **

  Bullshit. Dějové linky, které nikam nevedou, postavy, které nikoho nezajímají. Solidní filmařina s odporně prvoplánovým scénářem. Ani luxusní obsazení to zachránit nedokázalo.(24.4.2012)

 • 3DD!3
  ***

  TKF spíš připomínají televizní film. Docela kvalitní, ale přesto nijak nevyčnívající. Obsazení je výborné, Sam Worthington je konečně i trochu svině, Chloe Moretz válí jako vždycky, J.D. Morgan poměrně nevýrazný. Ami Canaan Mann sice po tatim pár triků pochytila, ale film nemá spád. Sice vychází ze skutečných událostí, ale negraduje, jen se prostě odehrává. Mohlo to být mnohem, mnohem lepší. A hudba mizerná, v podstatě i zabíjí tu jednu jedinou honičku co tam je.(2.12.2011)

 • Dannysek4U
  **

  Priste by nebylo spatny vysrat se na naladicky a trochu se oprit do pribehu...(24.10.2013)

 • Morholt
  ****

  Celkem obstojné krimi, které sice neupoutá nápadem či originálním zpracováním, ale nenudí a dokáže udržet pozornost, čímž 80% svých žánrových vrstevníků z poslední doby převyšuje. Sympatické je i obsazení J.D. Morganem, Jessicou Chastain a Samem Worthingtonem, který, světe div se, docela i zahrál. Potěší i Tommy Bouchačka alias Stephen Graham. Překvapuje mě nízké hodnocení. 70%(16.5.2013)

 • Anderton
  **

  Svalnatý babyface Worthington vyzerá pri mužnom, zarastenom Morganovi ako neschopné ucho. Je jasné, že časom v teréne sa stane z neho drsný chlap a pri dopadnutí vraha bude mať hlavné slovo on. Takže spoločne aj oddelene chodia po mestečku a okolí, vypytujú sa a nakoniec zistia, kde je pes zakopaný. Veci sa ukážu viac osobné, ako sa na prvý pohľad zdá. Maximálne tuctové až podpriemerné, ale so solídnou atmosférou, ktorá je vlastne jediným objektívnym kladom filmu. Chastainka tu vyzerá lepšie, ako si ju pamätám z iných filmov.(23.11.2013)

 • - Alternatívnymi názvami tejto snímky boli aj názvy The Dark Fields či The Fields. (MikaelSVK)

 • - V rámci přípravy na své role navštěvovaly Sheryl Lee a Chloe Moretz rehabilitační centrum pro drogově závislé. (oje)

 • - Původně měl film režírovat Danny Boyle, ale po jeho odstoupení, byla na režisérskou židli vybrána Ami Canaan Mann, což je shodou okolností dcera režiséra Michaela Manna, který film produkoval. (Riddick77)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace