Nastala chyba při přehrávání videa.
 • johnn333
  ****

  Emoce chybí, napětí naštěstí ne. Kam se hrabe Emmerich. 70%(15.12.2011)

 • Enšpígl
  ****

  Film má jednu obrovskou výhodu, staví na příběhu, kterej ať chcete nebo ne vás do sebe vcucne a mele a mele. Hned od začátku jsme si říkal, jasně takhle by to mohlo, tohle je moc přitažený, kurva pán v patý řadě zakašlal mizím s kina a když má příběh v týhle poloze je vítězství na jeho straně, vlastně na obou stranách, protože bijáček dostane hodně hvězdiček a diváček zase hodně emotivních pěstiček. Ve filmu se objeví hodně znamých ksichtíků, úplná ksichtiáda, ale a to se moc líbilo, že žádnej hvězdnej ksichtík nezabírá příliš prostoru na úkor druhýho a hlavně na úkor příběhu, protože ač herecký výkony úplně všech jsou absolutní, tak tady káru s plným sálem diváků posunuje výrazně kupředu především děj. Možná mě trošku mrzela, odbytá až nedotažená dějová linie kolem Marion, ale ani mě nenapadá na čí úkor by jsme se této linii měli věnovat, aby film vběhnul do cíle v tak parádním tempu, v jakým doběh. Film, kde se člověk bojí pomalu už i hudby nepostrádá nic z příručky pro moderní filmaře kinotrháků, dynamiku, napětí, skvělé herecké výkony a především se pořádně pomuchlovat s divákovejma myšlenkama.(28.10.2011)

 • ORIN
  ****

  Ten konec byl tak krásně poetický...:-)(22.10.2011)

 • xxmartinxx
  ****

  U Soderbergha se vždy bojím, co s jeho dalším filmem přijde. Má na kontě jak pro mě strašně nudné nesmysly, tak i velmi zajímavé projekty. Nákaza je naštěstí zrovna ten kladný případ. Jde sice "jen" o dokonale naplněnou premisu, ale proč ne...(13.10.2011)

 • nunka
  ***

  Dajme tomu, že ide o filmovú fiktívnu úvahu na tému ako sme pripravení riešiť globálne nákazy a či sme vôbec schopní bojovať proti pandémiám a iným biologickým zbraniam súčasnosti. Mrazivo aktuálna téma a jej vývoj vyvoláva úzkosť a tým udržiava pozornosť od začiatku do konca. Má patričné napätie, katastrofický nádych a spoločenský rozmer, navyše rieši nielen aktuálnu ale určite nadčasovú tému. Ak by som si odmyslela všetky hollywoodske hviezdy, ktoré sa blysli na plátne, mal by celý film iný dojem - zrazu taký obyčajnejší.(30.1.2012)

 • Josie Ho

 • - První film Stevena Soderbergha promítaný v IMAXech. (HellFire)

 • - Natáčanie trvalo päť mesiacov a prebiehalo v Atlante, San Franciscu, Chicagu, Minneapolise, Dubaji, Japonsku, Švajčiarsku, Veľkej Británii, Brazílii, Rusku, Malajzii a Hong Kongu. (Greenpeacak)

 • - Do role Beth Emhoff byla zvažována Jennifer Connelly. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace