poster

Underworld: Probuzení

 • USA

  Underworld: Awakening

 • Slovensko

  Underworld: Prebudenie

Akční / Fantasy / Horor

USA, 2012, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  **

  Tak nějak mi příjde, že Kate Backinsale je pro svět Underworldu dělaná stejně jako Mila Jovovich pro Resident Evil. Vždycky to tak je a bude a vždycky to bude mít hodně co dočinění s latexem. Underworld jsem hodně dlouho neviděl a některé díly mi unikly, ale říkal jsem si, že i přesto bych se na nejnovější díl mohl podívat a třeba překvapí. Akce ve výsledku nebyla špatná, ale ta jediná zachraňovala naprosto příšernej déčkovej scénář. Prostě je to hrozná kravina.(3.4.2013)

 • LihO
  **

  Pekné grafické spracovanie, tradične neúnavná Beckinsale... no úbohý a ničím neprekvapujúci scenár. Miestami mi to až príliš okato pripomínalo Resident Evil: Afterlife. Pre mňa sklamanie.(1.2.2012)

 • mzss1
  ****

  |85%| Pro mě doposud nejlepší část série. A to jsem se k ní vrhl teprve nedávno. První film – solidní start. Dvojka a trojka – výrazně slabší, ale furt stravitelné jednorázovky na oddychové shlédnutí. Takže ještě jednou, tato čtyřka je u mě paradoxně nejlepší. Zde mi to opravdu už připomnělo sérii Resident evil. Sice tu nejsou zombíci, ale jednak ženská hlavní hrdinka a jednak to, že tu máme už trochu přeakčnělou akci. Hrdinka, co dokáže snad vše. U RE mi tyto dva prvky stačí, zde mě bavil i příběh – což je zde o to lepší. Vidím tu velký potenciál, proto si myslím, že ještě vznikne více pokračování. V prosinci nás v kinech samozřejmě čeká pátý film Underworld: Krvavé války. Takže ještě k tomuto. Od začátku má film vysoké tempo, furt se tu něco děje, akce střídá jednu akci za druhou. Je výborně natočena, má dost dobrých nápadů, příběh je tu hodně silný, zajímavé postavy, krom skvělé K.Beckinsale mě tu zaujali třeba i Theo James či Michael Ealy. Hudba se tu dost vylepšila. Jedině bych tu trochu vytknul to oživování či scénu, kdy určitá postava vstane z mrtvých. Tu je určitá přehnanost, ale nějak extra mě to netrápilo. Téměř jsem dal plný počet hvězd, neuvěřitelné. Snad si podobnou úroveň udrží chystaná pětka či i další a další pokračování.(29.9.2016)

 • Cervenak
  ***

  Film typu "ber a bav sa, alebo nechaj tak". Kto v psychickom zdraví prežil ktorýkoľvek z predchádzajúcich Underworldov, musí byť spokojný. Má to hodinu a štvrť, z toho dialógy tvoria dokopy cca 10 minút. Zvyšok je nadupaná, krvavá paseka. Okrem efektného finále síce nemá bohvieako originálne nápady, ale je zrežírovaná istou rukou, má drajv, Kate je hot a triky sa mi tiež zdali v rámci tejto série viac ako v poriadku. Priamočiary bezdejový akčný výplach, aké sa už dnes na plátnach kín vidia zriedka.(15.2.2012)

 • Jacinda
  **

  nevím, ale mnohem líp na mě působila atmosféra jedničky a dvojky. Navíc to jakým způsobem odsunuli Majkla (byl problém sehnat stejného herce na těch pár vteřin) je fakt trapný-(14.10.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace