poster

Rychle a zběsile 5

 • USA

  Fast Five

 • USA

  Fast & Furious 5

 • Slovensko

  Rýchlo a zbesilo 5

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2011, 125 min

 • Arx
  ****

  Vynikající pokračování ovšem podle mě trošku nadhodnocené. Nemůžu si pomoct ale mě coby fanouška téhle série tam prostě chybělo víc aut, víc nádherných ženských (když nepočítám krásnou Gal Gadot) víc toho díky čemu se tahle série dostala tam kam je. A to hlavně díky prvnímu dílu, který je pořád v mých očích nejlepší a zřejmě nebude nikdy překonán. Líbí se mi, že se v tomhle dílu sešla stará dobrá parta z jedničky, nelíbí se mi až přílišná podoba s Dannyho parťáky. To plánování loupeže je až moc podobné a několikrát ohrané, přestože chápu že je to asi cool. Další u mě problém je The Rock. V Kráčející skále jsem s ním neměl absolutně žádný problém a jde o super béčkový film ale tady je The Rock tak topornej, že to snad i úplný lajk pozná. Nevěřím mu jediné slovo a přijde mi, že je tam jen kvůli tomu, že má svaly a je známej. Jinak snad tomu nemám co příliš vytknout. Nechci rozhodně aby tento komentář vyzněl negativně. Film je to opravdu kvalitní a uvědomuju si, že to mohlo dopadnout dááááleko hůř ale u mě tomu pořád něco chybělo a první díl je opět nepřekonán. Třeba to vyjde příště :-))(17.5.2011)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  Chcete-li zbourat Rio de Janeiro rychle a draze, tak si přivolejte Torettovy parťáky a máte po starostech. Já jsem tedy zastáncem spíše duchovních hodnot, takže rychlé fáro, ke všemu ochotné číčy ani tuny peněz k životu nepotřebuji, ale pokud se mi zmíněné vymoženosti chystá nějaký movitější uživatel nabídnout, tak bych neměl to srdce uvést ho do rozpaků nezdvořilým odmítnutím.(6.6.2012)

 • larelay
  *

  asi som naozaj z inej planety,ako cca 24 tisic tunajsich fajnsmekrov... trezor za sportakmi to definitivne zabil a nepomohlo ani, ze som si k tomu supla decko cerveneho. asi som mala radsej viac. tento film sa nedal brat ani len s nadsazkou... dialogy pisal snad Jozko Mrkvicka z osobitnej skoly a rovnaky exot ucil hercov hereckemu umeniu.(27.12.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Vinovi Dieselovi sa scenár vôbec nepáčil, a tak začal film produkovať, aby mohol rozhodovať o jeho finálnej verzii. (Wargoo)

 • - Brian (Paul Walker) ve filmu nosí hodinky Jaeger-LeCoultre Master Compressor Diving 'Navy SEALs' Automatic, Hobbs (Dwayne Johnson) Panerai Luminor Submersible a Han (Sung Kang) Tag Heuer Monaco Gulf. (kwaicheng)

 • - Jedná se o první díl celé série, který byl uvolněn také pro IMAX. (MeanWhile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace