Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ***

  Rozpočet $125miliónovTržby USA $209,837,675Tržby Celosvetovo $629,969,804Tržby za predaj Blu-ray v USA $40,064,243 //počet predaných kusov 1,908,489Tržby za predaj DVD v USA $40,150,054 //počet predaných kusov 2,877,481║ Asi fakt po tých pozitívnych reakcia som čakal malý zázrak. V rámci akýchsi pozitív ide o fakt pozerateľnú akčnú zbesilosť ale u toho to asi tak končí, ináč ide o prvotriednu samoúčelnú testosterónovú prehliadku svalov, prázdneho deja, suchých hlášok, občas neprehľadného strihu, ohlušujúcich motorov,... Dwayne Johnson tu je fajn ale pre málo priestoru tu až tak moc nezamieša karty, režisér Justin Lin je len rutinér bez väčšieho talentu s minimálnymi pokrokmi od predošlých jeho počinov, jedine čo fakt zvláda je akcia a miestami fakt nadupaná, akcia tu obsahuje asi dobru polovicu minutáže čím je tento film zachránený od krachu,... nuž keď nič na viac film nedá tak aspoň ten priemer dosiahol. /60%/(2.9.2011)

 • POMO
  ****

  Séria sa mení z tuningovej exhibície pre násťročných v plnokrvnú akčnú nalož, kde rev motorov prehlušuje kanonáda samopalov a brokovníc. Dobre zohraný team parťákov v akcii, divoká džungla Ria de Janeira, prekvapivo výživný a ambiciózny scenár, ktorý zatienil rozporuplnú bayovku Bad Boys II (ktorej je tematicky v mnohom podobný). A hlavne excelentná trefa do čierneho v podobe obsadenia The Rocka, ktorý snímku vyboostil do testosterónového maxima. V jednom 130-minútovom filme nám tu proti sebe stoja hneď tri smečky drsných, parádnymi bourákmi a veľkými kvérmi vybavených borcov, okolo ktorých sa obšmietajú sexy baby. Čo viac si v rámci žánru priať?(5.5.2011)

 • Dellamorte

  " Birthday Brunch ( Elm Park INN) " áno N.Y - to bolo miesto , kde som zvíťazila pokec ( vďaka Marcovi ) , podpis( žiadna počmáraná autogramiáda ) a skoro aj tattoo od značky Vin Diesel. Je to boží chlapík - maxim voice !. Žiaden drsoň a nemá 2j , ale 3j bradu - je to pašák. Sympaťák ktorý Ťa ako bývalý vyhadzovač proste nevyhodí (ak ho nepoprosíš , alebo sa nepokúsiš učesať mu plešinku ). Walker ( zatiaľ ho nestíham ) rokmi nadobúda akurátny sexeappeal. Rock ( pravdepodobne nedostihnuteľný - zatiaľ ) urobil dobre , že opustil wrest a skočil do filmovej arény.Tak práve táto 3ka spáchala letné kino, v ktorom " SPEED BOYS "nevideli " BAD BOYS " ani vo vytunovanom spetnom zrkadle.(6.9.2011)

 • verbal
  **

  "Rychle, ty debile", říká film slaboduchému divákovi a servíruje mu mimo jiné nedopadnutelného, zlého narkobarona, který je tak prefíkaný, že si o ničem nevede záznamy, aby proti němu nebyly fyzické důkazy, jen si sem tam narve na flešku své kompletní drogové portfolio včetně účetnictví a nechá ji povalovat v nadupaném autě, aby měli Naftovi parťáci vůbec co řídit! No nevadí, akutního mozkožrouta zabavíme nějakou akcí. Co takhle hoňka dvou vyholených, vepřových zátylků po střechách de Jainerských slumů? Ještěže to mají ty brazilské socky tak festovně postavené! Dvejn byl totiž od posledně zase párkrát ve fitku a má svaly! Pan Nafta se na nějaké funění na benchpressu a opíchávání steroidy asi vysral, svých stotřicet živé váhy nabral pěkně postaru u McDonalda a má jen čáry. A podbradek. Prostě, pan Džonson má babu a všemožně se snaží plácnout svou perfektně vyrýsovanou tlapou Vina po jeho otylých zádech. Dudlikátor je však zběsile rychlý, a tak při tom veselém honění ještě stihne okrást o životní úspory výše uvedeného drogového kinga. Pavlík Chodec se jen tak prochází okolo a fešákuje. Do toho dvě pózující latino prdelky, ukecaný černoušek, aby bylo veselo, jeden tíňan, aby to zacinkalo i v Asii a máme sterilní kvintesenci tisíckrát viděného, plnou hnusného klišé a hollywoodského patosu.(11.7.2011)

 • Matty
  ****

  Akční western s Riem namísto divokého západu, rychlými auty namísto koní a drogovým bossem namísto železničního magnáta (hned úvodní skok/pád do vody lze chápat jako navázání tam, kde Butch Cassidy a Sundance Kid končí). Rodinný podtext je zbytečný a akční scény, mírně řečeno, přemrštěné, ale kdyby pro nic jiného (jako třeba pro Gal Gadot), pro těžkotonážní konfrontaci dieselového motoru a skalního masivu filmu nefortelnost dialogů a despekt k fyzikálním zákonům milerád odpustím. Cenou za chytřejší podívanou by byla třeba absence scény, ve které desetitunový trezor přiheftovaný ke dvěma závodním auťákům vesele demoluje ulice brazilské metropole. Buď Rychlou pětku přijměte se vší její testosteronovou teatrálností, nebo zapomeňte, že existuje. 80% Zajímavé komentáře: Nathalie, JFL, Gilmour93, Othello, kubala, Anarion(10.4.2012)

 • - Hned ze začátku filmu řídí Brian Nissan Skyline 2000GT-R ročník 1971. (Celman)

 • - Postavy Dominic Toretto (Vin Diesel) a Brian O'Conner (Paul Walker) se spolu před tímto pokračováním setkaly v díle prvním, pojmenovaném Rychle a zběsile (2001), a poté až ve čtvrtém, který nesl název Rychlí a zběsilí (2009). (Coldrex)

 • - Dwayne Johnson, který před tímto filmem dokončil natáčení dramatu Faster, byl mimořádně dobře svalově vybaven, k tomu přibral dalších 15 kg svalové hmoty, aby byl v roli agenta Hobbse maximálně přesvědčivý. Rvačka Doma (Vin Diesel) a Hobbese patří mezi nejnáročnější scény filmu, za účasti trikových koordinátorů a dublérů se natáčela více než týden. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace