Velký třesk

Big Bang, The

Veľký tresk

Akční / Mysteriózní / Thriller

USA, 2010, 101 min

Ty vole, Tono tam valí hlášky jednu za druhou ako Bruce Willis v The Last Boy Scout !(13.2.2011)

• Malarkey

Já už nevím, kdy jsem Tondu Banderase viděl naposled v nějakým dobrým vostrým filmu, kde se jako správnej proutek s ničím a nikým nesere. Buď dabuje kocoura v botách, dělá otroka dvěma zasraně votravnejm špionskejm harantům a nebo se objevuj v absolutně nevýrazných rolích, které staré dobré Desperado nepřipomínají ani z procenta. Tenhle film měl náznak něčeho dobrého, ale zabila to děsně nudná atmosféra, u který jsem myslel, že umřu smutkem. Antonio se tam chová jak mrtvola, chodí z jednoho záběru do druhého a snaží se tvořit alespoň nějaké hodnoty.(20.2.2011)

Připadal jsem si jak v jeepu na velmi nerovném povrchu. Chvilka klidné jízdy - film dobře šlape, má fajn atmosféru, a pak najednou bum, rána do palice, jeep najel na hromadu šutrů - film se změnil v cosi, co vůbec neladilo, když tu najednou zase klidná jízda. Hrozná nevyrovnanost filmu děsně škodí. Banderas není špatný, zápletka také ne, ale jaksi se to zvrtlo a pointa byla poněkud směšná, o což tvůrcům jistě nešlo.(6.2.2012)

Pro mě velmi milé překvapení. Toníček hláškuje, jak nejlépe dovede, tváří a chová se jako detektiv Marlowe. Do tohoto kriminálního mišmaše přihoďte trošku debat o elementárních částicích a podstatě vesmíru. Přimíchejte něco málo nepochopitelností a stylu z Lynche a Jarmusche. Poslužte si hudbou, která Vás rozladí až po prášcích, či jiném matroši. To celé zabalte do Noir obalu, nahoďte lehký úsměv a vyjde Vám The Big Bang.(2.3.2011)

kvantová fyzika je fakt sranda ;-)(14.4.2011)