poster

Velký třesk

 • Česko

  Hledání zmizelých

 • USA

  Big Bang, The

 • Slovensko

  Veľký tresk

Akční / Mysteriózní / Thriller

USA, 2010, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • DonHUS
  **

  Béčková detektivka, která si hraje na víc, než čím ve skutečnosti je. Celý pokus o mysteriózno v druhé půli filmu působí jako pěst na oko a je redukován jen na kecy o velkém třesku (odtud nesmyslně název filmu) a božských částicích. Banderas občas něco zahlásí, ale postupně během odhalování stupidní zápletky film nudí. Fichtner je ze tří poldů jasně nejlepší, ale jako záminka pro zhlédnutí stejně neobstojí, na to má příliš málo prostoru.(30.10.2011)

 • Skip
  ***

  Připadal jsem si jak v jeepu na velmi nerovném povrchu. Chvilka klidné jízdy - film dobře šlape, má fajn atmosféru, a pak najednou bum, rána do palice, jeep najel na hromadu šutrů - film se změnil v cosi, co vůbec neladilo, když tu najednou zase klidná jízda. Hrozná nevyrovnanost filmu děsně škodí. Banderas není špatný, zápletka také ne, ale jaksi se to zvrtlo a pointa byla poněkud směšná, o což tvůrcům jistě nešlo.(6.2.2012)

 • SeBig
  *

  Čekal jsem aspon trochu akční podívanou ale vzešla ztoho nudná, komiksová detektivka ve které jde opravdu o hovně. Scénáristé si nejspíš museli něčeho šlehnout to samý rejža. Banderas dělá xichty jako by byl zhulenej, vlastně celý film je vyhulenej až na to že to o zhulencích není. Furt tam melou pátý přes devatý samá chemije, fyzika, proton, elektron vtomhle filmu mleli sračky a po akci ani stopa. Jediný co se dá hodnotit pozitivně je styl natočení, prostředí a efekty.(10.6.2012)

 • Dale
  **

  Začína to ako film-noir a Banderas sa tvári ako cool hláškujúci súkromný detektív v štýle Posledného skauta, no fakt iba tvári. Celé je to bez šťavy, vtipu a poriadneho príbehu.(8.12.2015)

 • Yardak
  ****

  The Big Bang je detektivka, přesněji moderní noirovka, jež vše staví na jednoduchém příběhu a Banderasovi. Proč moderní noirovka? (Menší spoilery): Fialové mraky jen tak někde jinde neuvidíte:-)). Nezapomenutelná je sexuální scéna, kterou doplňuje výklad fyziky, jak z Big Bang Theory:o)). Sice konec filmů spadá už do vod béčkových, ale i tak to Tonda B. utáhl. Mezi 3/4.(18.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace