poster

Velký třesk

 • Česko

  Hledání zmizelých

 • USA

  Big Bang, The

 • Slovensko

  Veľký tresk

Akční / Mysteriózní / Thriller

USA, 2010, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  ****

  Noirovka a Antonio Banderas. Těšil jsem se na tento snímek jako krtek na nové kalhoty. Tenhle žánr prostě miluju. Dostal jsem to i z kapsama. Hned na počátku je nádherná scéna. Soukromé očko Ned sedí ve své kanceláři čelem k oknu, za oknem problikává neónový červený nápis HOTEL a v jednom tom probliknutí se za zády Neda "zjevuje" jeho následný zákazník - nádhera. A následující dialog je něco krásného. DIALOG : ANTON - Jste soukromé očko ? NED - Jo. Býval jsem soukromým uchem a možná se stanu i soukromým mozkem, tak si tak cestuju po lidském těle. ANTON - Bla, bla, blá. Chci aby jste někoho našel. NED - Někoho konkrétního, nebo to může být kdokoliv ? ANTON - Jmenuji se Anton. Říkají mi Profík.. NED - Poslyšte, dnes se ke mě svět chová, jako pes k hydrantu a navíc mám ........ a tak dále, jako ukázka to stačí. Dialog je delší, a je plný ironie i černého humoru. Nakonec dojde i k dohodě. Jde o ženu a ta se musí najít. CITÁT - Da. Něco tak blbího jsi neviděl ani v zrcadle......... Aforismus, ironie, citáty, humor, vize, věda, ponuré prostředí a krásné ženy. Nádherná scéna je okolo 30 minuty CITÁT - Jsem pohřešovaný tvým srdcem........ Lexie a její tanec se do příběhu krásně hodil. Nádherná je i cesta autem do Nového Mexika. A na řadu přijde i vtipný sex. Asi už vás nudím těma kecama a tak konec. Ten film si někde sežeňte a podívejte se. Alespoň za jedno kouknutí ten snímek stojí. CITÁT - Kecy, kecy......... A přidám ještě jeden citát - Proč mají muži bradavky ?......... Finální třesk je úměrně katastrofální - Lex Parsimoniae. Ve filmu mimo jiné hrají Antonio Banderas jako soukromé očko Ned Cruz, Robert Maillet jako Anton "The Pro" Protopov nebo Sienna Guillory jako Lexie Persimmon.(26.3.2012)

 • SeBig
  *

  Čekal jsem aspon trochu akční podívanou ale vzešla ztoho nudná, komiksová detektivka ve které jde opravdu o hovně. Scénáristé si nejspíš museli něčeho šlehnout to samý rejža. Banderas dělá xichty jako by byl zhulenej, vlastně celý film je vyhulenej až na to že to o zhulencích není. Furt tam melou pátý přes devatý samá chemije, fyzika, proton, elektron vtomhle filmu mleli sračky a po akci ani stopa. Jediný co se dá hodnotit pozitivně je styl natočení, prostředí a efekty.(10.6.2012)

 • st.jim
  *

  šmarjá, co to bylo? já na to koukal, jako na mimozemšťana v holínkách. celý film jsem jenom kroutil hlavou a přemýšlel, co z toho vlastně vyleze. vyhněte se tomuto snímku aspoň na sto honů. jedním slovem ......... průůůůser!!! ;)(6.2.2012)

 • Dannysek4U
  **

  Ve svy podstate snad i sympaticka, nicmene porad strasliva a dost mizerne natocena haluz, ze ktery chvilema az boli hlava. Ale Sienna Guillory... vrrrr!(18.9.2012)

 • Marsik
  **

  Omlouvám se, ale více jak 2 hvězdičky prostě dát nemohu. Byla to fakt strašná nuda a blbost. Banderas a Fichtner - moji dva oblíbenci, ovšem v naprosto debilním filmu. Nebudu se více rozepisovat, mě to prostě vůbec nebavilo. 40%(6.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace