Velký třesk

Veľký tresk

Akční / Mysteriózní / Thriller

USA, 2010, 101 min

• Nettrass

Je to úžasná strdcovka. Nejprve se mi srdce zastavilo hrůzou ( když jsem zjistil, že je za mnou není ani polovina filmu ) a posléze rozbušilo radostí ( když nastal konečně konec ).(3.12.2011)

• Malarkey

Já už nevím, kdy jsem Tondu Banderase viděl naposled v nějakým dobrým vostrým filmu, kde se jako správnej proutek s ničím a nikým nesere. Buď dabuje kocoura v botách, dělá otroka dvěma zasraně votravnejm špionskejm harantům a nebo se objevuj v absolutně nevýrazných rolích, které staré dobré Desperado nepřipomínají ani z procenta. Tenhle film měl náznak něčeho dobrého, ale zabila to děsně nudná atmosféra, u který jsem myslel, že umřu smutkem. Antonio se tam chová jak mrtvola, chodí z jednoho záběru do druhého a snaží se tvořit alespoň nějaké hodnoty.(20.2.2011)

kvantová fyzika je fakt sranda ;-)(14.4.2011)

• Marsik

Omlouvám se, ale více jak 2 hvězdičky prostě dát nemohu. Byla to fakt strašná nuda a blbost. Banderas a Fichtner - moji dva oblíbenci, ovšem v naprosto debilním filmu. Nebudu se více rozepisovat, mě to prostě vůbec nebavilo. 40%(6.11.2011)

• MartinezZ

11.2.2011 ~ Přiblblá béčková slátanina s useknutou patou a hlavou ve ždímačce. Víte, jak poznáte, že to jde s hercem do kopru? Že hraje v takovýhle hovadinách. Antonio Banderas tone v bahně. ~ Má to vypadat stylově a ulítle, jenže je to debilita s Banderasem v hlavní roli. Neúspěšný policajt a ještě méně úspěšné soukromé očko dostane džob od ruského hromotluka, který se po dopisech zamilovat do striptérky, které mu do basy psala. Když jí ale sdělil, kam ukryl svoje krvavé diamanty, nečekaně psát přestala. A on chce zpět ji i šutříky. Antonio se tak vydává po stopě, která vede přes jednoho úchyla k dalšímu magorovi, až končí u ťáblého multimilionáře, co si pod zadkem postavil urychlovač, aby mohl sledovat vznik vesmíru a zřejmě i Hejlovy Jiné objekty. Imbecilní finální rozuzlení je tak ... imbecilní, že je to už jen třešnička a do finální díry by tak měli být shozeni všichni, co měli s touhle koninou co kdy společného. A Antonio dvakrát. ~ 0,5*(30.4.2013)

• - Ed Limato, slavný filmový agent, který pracoval například s Richardem Gerem nebo Melem Gibsonem, se dle vlastního vyjádření do filmového scénáře na první pohled zamiloval. Účast ve filmu nasměroval bezprostředně Antoniu Banderasovi, jemuž se shodou okolností scénář zalíbil stejnou měrou. (Conspi)

• - Jedným z alternatívnych názvov snímky bolo aj označenie The Diamond Job. (MikaelSVK)

• - Clifton Collins Jr. byl původně obsazen do role detektiva Poleyho. (Taninaca)