Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MikeCool
  ****

  Kvalitní a hodně dramatický příběh ze života v čele s mým zřejmě nejoblíbenějším, českým hercem Miroslavem Krobotem. Ovšem nechápu proč se tento film musel ze slovenského jazyka nadabovat na ten český, to mi připadalo trochu přes čáru.(9.9.2013)

 • Snorlax
  ****

  Ve své podstatě jednoduchý film o problémech jedné rodiny s despotickým otcem, ušlápnutou matkou, která je navíc ještě svíčkovou bábou, a dvěma nepříliš zdařile zamilovanými dcerami.(10.7.2015)

 • Pepinec
  ****

  Právem oceňovaný a uznávaný dokument. Výtečně vykreslené pocity, parádní cesta časem, při níž jsou patrné i sebemenší změny ve vzájemných vztazích i osobních postojích jednotlivých postav. Z filmu naléhá stísněnost a smutek, stejně jako z něj občas vytryskne nenápadná kapka naděje. I když všichni všechno myslí dobře, ještě to není zárukou štěstí, že? Jo a zase jsem se zamiloval...(27.10.2011)

 • helianto
  ****

  „Stáří je smutné, ne proto, že přestávají všechny radosti, ale proto, že přestává naděje.“ (Jean Paul) Velmi komorní příběh o snech mladých i starých a o ztrátách iluzí. A o nalezení sebe sama, o nalezení pravých hodnot a nového smyslu života. Většinou máme dojem, že jen mladí mají sny a falešné iluze o životě. Ale sny a iluze, i ty falešné, nás provází v každém věku a jejich ztráta není ve stáří o nic méně bolestná, než když o ně přijdeme v mládí. Jen, když dospějeme do určitého věku, uvědomujeme si, že deziluze je jaksi konečnější. A že jen těžko hledáme nové sny a nové touhy. A dokázat je znovu nalézt, to je velké umění. Vynikající výkon Miroslava Krobota, který se ve zralém věku přetransformoval z renomovaného divadelního režiséra ve výborného charakterního herce.(3.3.2015)

 • Jellini
  ***

  Při sledování to diváka docela baví. Má to docela atmosféru a je tam několik míst, přes které se může divák napojit. Nicméně - nejde to vůbec do hloubky, film se snaží pouze odvyprávět příběh v nějakém časovém úseku a nepozastavuje se na místech, kde by to bylo potřeba. A posledních cca 10-15 minut je příliš rychlých, film přeskakuje v podstatě to nejzajímavější a okamžitě nastoluje trapný happy-end (v jistém smyslu). No a pár hodin a dní po shlédnutí si z filmu už nepamatuji nic moc zajímavého. Ale jako debut rozhodně zajímavý a mírně nekonvenční (a o něco se snažící) film.(10.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace