Celkem dobrý odpočinkový film. Jediné co mě mrzí je, že byli někteří herci předabováni. Slovenština je přitom tak pěkný jazyk.(9.4.2012)

Ve své podstatě jednoduchý film o problémech jedné rodiny s despotickým otcem, ušlápnutou matkou, která je navíc ještě svíčkovou bábou, a dvěma nepříliš zdařile zamilovanými dcerami.(10.7.2015)

Rozpočet CZK 36,7miliónaTržby Celosvetovo $150,000▐ Všedné rodinné vzťahy a problémy naokolo nich boli dobre vykreslené, herci celkom slušne uhrali ale film nedá nič na vrch čo by skutočne strhlo donútilo zamyslieť sa, plus ten dabing dosť od veci. /40%/(19.8.2012)

Kvalitní a hodně dramatický příběh ze života v čele s mým zřejmě nejoblíbenějším, českým hercem Miroslavem Krobotem. Ovšem nechápu proč se tento film musel ze slovenského jazyka nadabovat na ten český, to mi připadalo trochu přes čáru.(9.9.2013)

Nevtíravost, slušný scénář, výborný Krobot, skvělá Medvecká, krásná hlavní hrdinka, občasný jemný humor, přesvědčivá romantická linka: to jsou všechno cihly, ze kterých byl postaven tento dům a to na pevných základech.(18.10.2011)