Nastala chyba při přehrávání videa.
 • hejahou
  ***

  Celkem dobrý odpočinkový film. Jediné co mě mrzí je, že byli někteří herci předabováni. Slovenština je přitom tak pěkný jazyk.(9.4.2012)

 • Snorlax
  ****

  Ve své podstatě jednoduchý film o problémech jedné rodiny s despotickým otcem, ušlápnutou matkou, která je navíc ještě svíčkovou bábou, a dvěma nepříliš zdařile zamilovanými dcerami.(10.7.2015)

 • T2
  **

  Rozpočet CZK 36,7miliónaTržby Celosvetovo $150,000▐ Všedné rodinné vzťahy a problémy naokolo nich boli dobre vykreslené, herci celkom slušne uhrali ale film nedá nič na vrch čo by skutočne strhlo donútilo zamyslieť sa, plus ten dabing dosť od veci. /40%/(19.8.2012)

 • MikeCool
  ****

  Kvalitní a hodně dramatický příběh ze života v čele s mým zřejmě nejoblíbenějším, českým hercem Miroslavem Krobotem. Ovšem nechápu proč se tento film musel ze slovenského jazyka nadabovat na ten český, to mi připadalo trochu přes čáru.(9.9.2013)

 • Vitason
  ****

  Nevtíravost, slušný scénář, výborný Krobot, skvělá Medvecká, krásná hlavní hrdinka, občasný jemný humor, přesvědčivá romantická linka: to jsou všechno cihly, ze kterých byl postaven tento dům a to na pevných základech.(18.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace