poster

Srbský film (festivalový název)

 • Srbsko

  Srpski film

 • Srbsko

  Српски филм

  (Srbsko)
 • anglický

  Serbian Film, A

Horor / Thriller / Mysteriózní / Drama / Erotický

Srbsko, 2010, 104 min (SE: 95 min)

Kamera:

Nemanja Jovanov

Hudba:

Sky Wikluh
 • kulyk
  ***

  No nevím, nevím. Vše zazdil již nepovedený casting, neboť chce-li někdo obsadit do role pornoherce řádného macha, nesmí vybrat exemplář s takhle titěrným kladélkem. Až jsem se mu vysmál...... Todorovič sice jebe sve oko svoje kuće, ale tak nějak bez nadšení i bez invence. Mírně vyniká scéna s dekapitací dámy v poloze psíka, neboť se jedná o kvalitní návod, jak alespoň na chvíli dosáhnout skutečně pevného sevření reprodukčního aparátku. Jinak ale tento rodinný film nenaplnil má skromná očekávání zcela, bohužel. Asi zveřejním některé slabší a cenzurované kousky z mé domácí videotéky, ať mají moralisti o čem brečet.(24.8.2012)

 • Dever
  ***

  Nechutné, ale aj Perfektné. Zlé, ale aj výborné. Čo je veľmi zaujímavé, je že to kľudne môže byť reálne. Nevedel som sa rozhodnúť pri hodnotení, tak som to zobral objektívne a vzniklo 55%.................. Soundtrack Sky Wikluh:(10.5.2011)

 • pan Hnědý
  ****

  Je těžký hodnotit tenhle film. Režisér Srdjan Spasojevic se soustředil diváka šokovat, nikoli ho znechutit, ale velmi mu to proklouzlo mezi prsty. Spasojevic je totální úchyl, ale pro mě tak trochu mistr v oboru, protože dokáže někdo vytvořit tenhle námět? Zatím se to povedlo jen Schumacherovi a jeho 8MM. *****SRBSKI FILM dokáže vnitřně zdrtit, ublížit, znepříjemnit a psychicky zdeptat. Všechno zlo nevidíme, ale cítíme. SRPSKI FILM je zdrcující noční můra, pořádně si rozmyslete jestli tento film chcete vidět.(29.1.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Natáčení probíhalo 61 dní v okolí srbského Bělehradu. (Elwanelyn)

 • - V snímke sa nachádzajú odkazy na filmy ako Cannibal Holocaust (1980) či The Incredible Torture Show (1976), ktoré sú kvôli nevhodnému obsahu taktiež zakázané v niektorých krajinách. (ShortyIC)

 • - Aby film dostal v USA rating R (prístupný mládeži od 17 rokov), muselo z neho byť vystrihnutých 19 minút násilných scén, čo bol v tom čase rekord americkej cenzúry. (georgieMT82)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace