Srbský film (festivalový název)

• Srbsko

Srpski film

• Srbsko

Српски филм

(Srbsko)

Serbian Film, A

Horor / Thriller / Mysteriózní / Drama / Erotický

Srbsko, 2010, 104 min (SE: 95 min)

Nemanja Jovanov

Sky Wikluh

No nevím, nevím. Vše zazdil již nepovedený casting, neboť chce-li někdo obsadit do role pornoherce řádného macha, nesmí vybrat exemplář s takhle titěrným kladélkem. Až jsem se mu vysmál...... Todorovič sice jebe sve oko svoje kuće, ale tak nějak bez nadšení i bez invence. Mírně vyniká scéna s dekapitací dámy v poloze psíka, neboť se jedná o kvalitní návod, jak alespoň na chvíli dosáhnout skutečně pevného sevření reprodukčního aparátku. Jinak ale tento rodinný film nenaplnil má skromná očekávání zcela, bohužel. Asi zveřejním některé slabší a cenzurované kousky z mé domácí videotéky, ať mají moralisti o čem brečet.(24.8.2012)

Je těžký hodnotit tenhle film. Režisér Srdjan Spasojevic se soustředil diváka šokovat, nikoli ho znechutit, ale velmi mu to proklouzlo mezi prsty. Spasojevic je totální úchyl, ale pro mě tak trochu mistr v oboru, protože dokáže někdo vytvořit tenhle námět? Zatím se to povedlo jen Schumacherovi a jeho 8MM. *****SRBSKI FILM dokáže vnitřně zdrtit, ublížit, znepříjemnit a psychicky zdeptat. Všechno zlo nevidíme, ale cítíme. SRPSKI FILM je zdrcující noční můra, pořádně si rozmyslete jestli tento film chcete vidět.(29.1.2013)

Co je moc, to je moc! Už jsem viděl ledacos jako například lítaní hlav, ruce, nohy, střeva, krev a podobné věci. Ale toto opravdu ne! Horor je to parádní, protože je tak nechutný, že se nedivím odpadům které lidé dávají. Já odpad nedám, poněvadž mě tento film dostal do kolen, tím jak byl zpracován, hlavním hercem, co musel zažít a nechutností, co v sobě Srpski film má. Jen se divím, že to hlavní herec zahrál tak výborně, protože jen tak někdo by na to neměl žaludek zahrát takovou roli, ale zahrané je vše výborně! Čekal jsem amatérské zpracovaní, ale místo toho jsem byl mile překvapen. Po druhé se nepodívám, poněvadž nemám dva žaludky a nejsem tak silný člověk. Upřímně být v roli hlavního hrdiny na konci udělám to samé a nebo si ustřelím hlavu. Srpski film = brutalita, nechutnost, krutost, perverz a krev! 6/10 = 60%(15.1.2011)

Nejzvrácenější film, co jsem viděl, ale pokud by chtěl režisér šokovat ještě více, nesměla by tam být taková cenzura. Když už, tak ukázat všechno. Těžký hodnotit. Nebýt znásilňování dětí, bylo by to o ničem. :D(3.10.2015)

• Malarkey

Nejodpornější film, co jsem vůbec kdy viděl a zřejmě jediný nej, kvůli kterýmu si film zaslouží pozornost. Nebo naopak.(15.1.2015)