Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

MM11

Neobyčejně blbá slátanina. Přitom tenhle film nezařízl režisér (průměrný) ani scénárista (průměrný). Spíš představitelka hlavní role předvádí tragédii, že by nad ní Antičtí dramatici žasli.... Symbol její proměny v sobě nese znak vypočítavosti a chyba se zrodila už v zárodku, tahle herečka či zpěvačka se z principu měla takovému námětu vyhnout obloukem, svou přítomností s toho udělala leda zoufale parodující nanicovatost. ()

tron

Ono je super, že sa o témach ako domáce násilie hovorí, problém vidím v tom, že Jennifer Lopez sa na to rozhodla pozrieť optikou trileru, nie realistickej drámy. No a tým pádom na hladinu vyplávali problémy s mizerne napísaným scenárom plným klišé, kde všetci muži sú zlí a skorumpovaní a držia pri sebe ako sekta. To teda fakt nepovažujem za šťastný nápad. Miestami som sa až chytal za hlavu (scéna s falošnými agentmi FBI). Oproti tomuto schematickosťou a tuctami klišé rozčuľujúcemu podpriemeru je i priemerný film NOCI S NEPRITEĽOM s Juliou Robertsovou veľdielo. Režisér Apted (skvelé vvci GORILY V HMLE a JEDEN SVET NESTAČÍ) sklamal na temer plnej čiare. Dokonca aj herci, ktorí bývajú štandardne dobrí, ako Noah Wyle z Pohotovosti alebo Juliette Lewis, sú tu strašní (len Fred Ward zo série CHVENIE fajn). Hnusne naivné náhody nekomentujem (trajekt).  Diváci snímku odmietli, pri rozpočte 38 miliónov sa z nej stal ukážkový prepadák (celosvetová tržba nedosiahla ani len na 12). ()

thorewi

S přimhouřenýma očima byl film po celou dobu průměrný (když přehlédneme ten naprosto "originální" scénář), v dobré náladě i koukatelný, ale ten konec byl natolik příšerný, že víc jak jednu hvězdičku si to nezaslouží. Jennifer Lopez by se měla asi přejmenovat na Rambo woman a jít se mlátit někam do rignu a ne na filmové plátno. ()

Lyžař

Na jednu stranu nic sloziteho. Jednoduchy model, kde hezka holka pred kamerou jde standardni zivotni cestou. Ublizovani, trenink, navrat k vazeni si sama sebe atd atd. Zadne extra herecke vykony ani zadne myslenkove pochody v pozadi. Na druhou stranu prave to jednoduche a jasne zpracovani muze nejakeho cloveka (vetsinou zenu) vratit zpet do zivota. No a o to vic si tohohle tematu a zpracovani vazim, kdyz nekoho v tehle situaci znam. A drzim mu palce. ()

lenuse

Prostě jsem včas nevypnula televizi.... Ale protože nejsem příliš častý divák thrillerů, tak neumím úplně posoudit originalitu. Film si udržel mou pozornost až do jedné hodiny v noci. A to už něco znamená, takže dávám možná o trochu více, než by si děj zasloužil. Docela mě pobavilo, jak se hlavní hrdinka pohybovala beztrestně po domě, kde před tím její manžel zaktivoval alarm... A při příchodu ho vypínal. Trochu marná investice. Do takového alarmu. :-) ()

• Jennifer Lopez se nechala zastupovat kaskadérkou jen v 5 % nebezpečných scén. (HappySmile)
  • Keď má Slim (Jennifer Lopez) v aute monológ a Gracie spí, herečka Tessa Allen v skutočnosti spala. (Arsenal83)