Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

kleopatra

Jennifer Lopez musela mít hodně těžké dětství. Soudím podle toho, jak se zuřivě snaží přesvědčit celý svět, že vše, na co sáhne, umí. Kdo jí přehlédne jako herečku, vnutí mu svůj zpěv nebo parfém a to ještě udělá největší plus ze svých disproporcí. Tady hraje servírku, která čte Jamese Joyce, ale chlapa si vybere blbě. ()

KevSpa

Tak tohle fakt ne. Zdá se, že J.Lo se rozhodla točit jeden strašnější film za druhým, prezentovat se jako žena, schopná být krasavicí i nekompromisní ženou, která se vyrovná i Rambovi. Tenhle film je tak průhledný, nudný, nenápaditý, že se z toho dělá divákovi špatně. Jestli Angel Eyes byl nesnesitelný film, tak tohle je hotový očistec. Bojím se, v čem bude hrát Lopez příště. ()

Tosim

Domácí násilí jako téma pro film vhodné bude, ale mělo by se lépe zpracovat. Film nepostrádá okamžiky napětí i překvapení, má docela zajímavou stavbu, ale je velmi klišoidní (i na mě :-) A k té J.Lo: herečka je to průměrná a za ten zadeček bych ruku do ohně taky nedal. ()

imf

Šetři mě J.Lo, tohle se fakt nedá vydržet ;) Važně míněný thriller o domácím násilí překlopený do akčního filmu podle pravidel "hrozba-trénink-pomsta", který vyčpěl už v sedmdesátých letech... Za Krav-Magu (bojové umění) v tomhle filmu bych nedal ani zlámaný pětník, stejně jako za přeslazenou J.Lo, která už skutečně neví co roupama točit. Od téhle hrůzy upalujte nadsvětelnou rychlostí... ()

Renton

Jennifer Lopez nemam rád! Nemusím její písničky a ve filmu jí nevyhledávám. A to ani přes oblibu v zadečcích:o), který prý má nejhezčí na světě, cha! Sorry holka, ty do filmu nepatříš, respektive stále patříš jen do těch špatných. ()

Superpero

Děte se všichni bodnout, mě se to líbilo. A Jennifer to podle mě zahrála dobře takže... Jedinný co bylo občas debilní byl scénář, a ta bitka na konci působila trochu komicky, ale prostě dobrej film a komu se nelíbí ať si trhne čímkoli co má po ruce. ()

Dever

Soundtrack David Arnold: 1. Give Me a Sign [5:23] ,2. F.B.I.? [4:40] ,3. A New Leaf [1:44] ,4. Slim and Joe [2:03] ,5. Get Out of the House [7:15] ,6. Goodbye Gracie [1:43] ,7. Training Day [3:11] ,8. Breaking In [2:23] ,9. Setting the Trap [5:42] ,10. Fight Club [8:50] ,11. One of the Lucky Ones [1:37] ()

tron

Ono je super, že sa o témach ako domáce násilie hovorí, problém vidím v tom, že Jennifer Lopez sa na to rozhodla pozrieť optikou trileru, nie realistickej drámy. No a tým pádom na hladinu vyplávali problémy s mizerne napísaným scenárom plným klišé, kde všetci muži sú zlí a skorumpovaní a držia pri sebe ako sekta. To teda fakt nepovažujem za šťastný nápad. Miestami som sa až chytal za hlavu (scéna s falošnými agentmi FBI). Oproti tomuto schematickosťou a tuctami klišé rozčuľujúcemu podpriemeru je i priemerný film NOCI S NEPRITEĽOM s Juliou Robertsovou veľdielo. Režisér Apted (skvelé vvci GORILY V HMLE a JEDEN SVET NESTAČÍ) sklamal na temer plnej čiare. Dokonca aj herci, ktorí bývajú štandardne dobrí, ako Noah Wyle z Pohotovosti alebo Juliette Lewis, sú tu strašní (len Fred Ward zo série CHVENIE fajn). Hnusne naivné náhody nekomentujem (trajekt).  Diváci snímku odmietli, pri rozpočte 38 miliónov sa z nej stal ukážkový prepadák (celosvetová tržba nedosiahla ani len na 12). ()

movie

Hrůza nejhrůznější, která mě utvrzuje jedině v tom, že domácí násilí prostě není téma vhodné pro film! ()

choze

"FUNGUJE TO?" "NA TO VSAĎTE ŽIVOT." "VSADÍM." Nic jsem nečekal (to víte, film s Jennifer Lopez) a tak jsem byl příjemně překvapen. Z Jennifeřina násilnického manžela, respektive jeho pohůnků šel docela strach, vzdor klišovitosti to bylo místy i napínavé a potěšil mě výskyt mého oblíbence z pohotovosti Noaha Wyle v záporné roli. Finále je sice hrozná kravina, ale zábavná. Nenáročné spotřební drámo na některý z večerů pracovního týdne. ()

Gilmour93

Psychopatického manžela, co vyznává krédo, že na ženě nesmí zaschnout krev a ještě ke všemu umí zařídit sledovačku jak ředitel Národní bezpečnostní agentury, je potřeba zastavit.. Motiv domácího násilí v dramatické rovině ještě Apted celkem zvládá a občas přijde v rámci problematiky i s něčím trefným (např. starostlivý dotaz tchýně, čím synka vyprovokovala), ale jakmile oběť s penězi mecenáše začne s tréninkem ala Balboa a kupováním MacGyverových serepetiček, jde to prudce dolů až téměř k žánru komedie. Jsem si vědom nedostatků, ale asi to bude jedno z mých guilty pleasure. Bídně hrající fight back máma JLo posílající tyrana do prdele. Ovšem ne do její, tam by se ztratil.. ()

Psema

J. Lo by měla z Hollywoodu zmizet dřív, než ji najdu a rozmlátím jí hlavu o stůl. Neskutečná srajda s příšerným scénářem, katastrofálními herci a asi nejvtipnější finální bitkou vůbec. Kam se hrabou poslední seagalovky. ()

castor

Matná sonda do „problematiky“ domácího násilí, která ničím nepřekvapí, ale ani ničím nezklame, pokud tedy s ohledem na tvůrce a hlavní představitele nebudete očekávat filmové zázraky. Na několik desítek minut si možná získá váš zájem, ale postupným odhalováním dalšího a dalšího klišé bez snahy o hlubší prokreslení čehokoliv se převrátí ve změť další zbytečnosti. Výsledek nespraví ani Jennifer Lopez, o jejíž osobu zájem v posledních letech viditelně klesá!! ()

viperblade

Co začalo jako průměrný, leč uvěřitelný film o domácím týraní, se v posledních deseti minutách stalo parodií. SPOILERY! Takhle, mám rád, když je ve filmu motiv "na konci ti nakopu zadek za vše, cos mi udělal", ale tady jsem prostě nežral, aby ženská, která váží 60 kilo, se za měsíc naučila obstojně bránit proti chlapovi a vlastně se tak z ní stane ninja (vloupání do domu). Asi měla holt dobrého instruktora… A právě tohle srazilo mé hodnocení o jeden stupeň dolů. Jak jsem už několikrát napsal, nepřijde mi, že by Jenn byla tak strašná herečka, ale zatím nemá a (jelikož je tenhle film z roku 2002) ani neměla štěstí na dobré scénáře. Vlastně jednou i trochu toho štěstí měla, ve filmu Žít po svém. Ale to jsem trochu odběhl, takže teď k tomu důležitému - film sice moc nenudí, ale místy je hodně hloupý a naivní. Hrát v tom někdo jiný, možná jdu i níž. 40 %. ()

MM_Ramone

Mám rád Jennifer Lopez. Dokonca až tak, že som si ju zaradil do svojho profilu medzi obľúbené herečky. Viem, že jej herecké kvality nie sú nijak výnimočné. To však hravo vyváži inými prednosťami. Je to skutočne nádherná žena s krásnou tvárou, zvodným úsmevom, dokonalou postavou. To mi doposiaľ vždy stačilo. Nič viac som neočakával. No tento snímok, "Dosť!", ma dosť sklamal. Scenár je povrchným, nesúrodým, šablonovitým zhlukom všetkých možných žánrou. Začína to skoro ako komédia, potom to prejde do romantického filmu, neskôr vážnej, vzťahovej drámy a vyvrcholí to ako akčný thriller. Je tam všetko a vlastne dohromady nič. Ale veď hlavné predsa je, že tam je J.Lo, no nie? ** ()

lenuse

Prostě jsem včas nevypnula televizi.... Ale protože nejsem příliš častý divák thrillerů, tak neumím úplně posoudit originalitu. Film si udržel mou pozornost až do jedné hodiny v noci. A to už něco znamená, takže dávám možná o trochu více, než by si děj zasloužil. Docela mě pobavilo, jak se hlavní hrdinka pohybovala beztrestně po domě, kde před tím její manžel zaktivoval alarm... A při příchodu ho vypínal. Trochu marná investice. Do takového alarmu. :-) ()